Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testerzy poszukiwani

175 postów w tym temacie

ekstremalnie sie zgadzam. to jest normalna praca, jak każda inna [choć może troszkę przyjemniejsz :) ] - i godziny pracy też standardowe.

a młodzi ludzie powinni sobie popracować w wakacje - ja przez miesiąc zasuwałem przy łopacie (ech, pierwsza wypłata...) i zobaczyłem, jak to jest : PRACOWAĆ. co prawda nie ma sie czegoś takiego jak nieodrobione lekcje czy kartkóweczka z chemii, ale jednak o tej siódmej trzeba wstawać, a potem pracować, pracować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


SimekPL -> mimo Twojej miażdżącej logiki udaje się nam znajdować kandydatów. Całkiem sporo osób z pierwszego naboru już u nas jest i testuje gry, więc mimo żelaznej logiki, jest inaczej, ciekawe dlaczego?;)

Na marginesie: wszystkich czytającym newsa zwracam uwagę, że ogłoszenie dotyczy CDP Loc Centre, czyli testowane obecnie są głównie gry przy których CDP pracuje nad lokalizacjami na potrzeby zachodnich wydawców na bardzo różne rynki. Tak, tak, tym też się zajmujemy, jak nas poproszone, to przecież nie będziemy odmawiać;) (dla ciekawskich więcej informacji o tej stronie naszej działalności znajdziecie tutaj: http://localisation.cdprojekt.com/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe - bym mogl byc testerem
ale musze 5 latek poczekac i do 100licy sie przeprowadzic
a jesli chodzi o bledy w lokalizacji to wylapalem w GW az 183 bledy jezykowe w jezyku Angielskim, kurcze co za osiol pisal niektore teksty tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pelnoletnosc to nie 15 lat tak jak w sredniowieczu? Dlaczego babcia po wojnie nie chciala w Warszawie zamieszkac tylko blisko morza? Ach..........life is brutal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie mam 18 no i mieszkam troche dalej od warszawy :PP no i jeszcze do tego mam niemiecki :PP ale przynajmniej znam sie na grach :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy bedzie nastepny zaciag. tzn. tak mniej wiecej za 2 lata to ja juz bede silny zwarty i gotowy. mieszkam w wawie bede mial 18 lat itp.. kariera przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że połowa ludzisków tutaj piszących ma problemy z wiekiem i tym że jego rodzinka nie przeniosła się do stolicy. A czy ktoś napisał że się nie zna na grach albo że nie zna angielskiego? Nie widzę. I do wszystkich którzy nie mogą lub mogą nie obawiajcie się, wątpie że ta praca to taki miodzio jadzio i Bóg wie co. Rozumiałbym gdyby CDProjekt napisał w temacie "Wielka okazja! Stań się testerem gier! Wypożyczamy komputer i gry! Już miesiąc przed premierą!" ale tak nie jest...To po prostu oferta pracy (czyt. uważnie. PRACY). Nie wiedziałem że praca ma być super zabawą. W większości jest to tak jak powiedział Mike : Localisation Center czyli Biuro Tłumaczeń! Większość co robisz to patrzysz w text i lookasz czy zgadza się z grą i czy pasuje do danej chwili. Później piszesz długie "sprawozdanie" na temat spolszczenia i wytykasz błędy. Jeśli tak nie jest to bardzo przepraszam... ale ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wymagania spełniam i chcialbym sprobowac, ale te godziny :/ Jestem studenetem wieczorowym ale co z tego jak i tak zajecia mam roznie (uroki UW). Mysle ze taka praca ze sprawozdaniami, ta "papierkowa" robota itd. mimo wszystko by mi odpowiadala. Moze jak zrobie licencjat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosu - grobo sie mylisz - "lizusostwo" jest czesto jednym z pierwszych kryteriow ktore cie skreslaja. W liscie motywacyjnym trzeba napisac cos o sobie i czesto nie tyle tresc co slownictwo i sposob jej przekazania mowia wiecej o osobie piszacej a to czesto pozwala w dosyc trafny (mniej lub wiecej) sposob okreslic charakter osoby ktora chcemy przyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt LC prowadzi nie tylko testy lokalizacji ale także testy jakości gier. W ogłoszeniu zawarliśmy wszystko to co jest potrzebne do tego aby być testerem na poziomie, dodajcie do tego tylko jeszcze doświadczenie i pasję gracza - są one niezbędne.

O pieniądzach nie rozmawiajmy publicznie :D

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:29, Gosu napisał:

List motywacyjny - nie rozumiem takiego wymogu, to tak jak chwalic firme w ktorej sie nawet
nie rpacowalo -.-


List motywacyjny to list o tobie, a nie o CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować