Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testerzy poszukiwani

175 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2006 o 07:43, Marrbacca napisał:

> no i oprUcz
biehiehiehie, a może zanim kogoś poprawisz sprawdzisz najpierw, która pisownia jest poprawna?
;>


Cos mi sie zdaje, ze kolega Skwarek z premedytacja zostawil takie u, a nie inne (dlaczego jest wielkie?), a jak sie pisze "oprocz", dobrze wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 08:48, Hegemon napisał:

> > no i oprUcz
> biehiehiehie, a może zanim kogoś poprawisz sprawdzisz najpierw, która pisownia jest poprawna?

> ;>

Cos mi sie zdaje, ze kolega Skwarek z premedytacja zostawil takie u, a nie inne (dlaczego jest
wielkie?), a jak sie pisze "oprocz", dobrze wie.

Zgadza się kolego Hegemon ;] najwyraźniej nie wszyscy złapali o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, naprawdę bardzo przepraszam. Mam nadzieję, że się nie obrazisz :). Myślałem po prostu, że odpowiedziałeś na posta powyżej, a nie przeczytałem tak naprawdę którego. Teraz spojrzałem dokładnie i widzę że popełniłem błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 09:07, Marrbacca napisał:

Ja przepraszam, naprawdę bardzo przepraszam. Mam nadzieję, że się nie obrazisz :). Myślałem
po prostu, że odpowiedziałeś na posta powyżej, a nie przeczytałem tak naprawdę którego. Teraz
spojrzałem dokładnie i widzę że popełniłem błąd.

nic nie szkodzi ;] każdy może się pomylić :] a tak btw to CDP już chyba zkończyło rekrutacje, bo coś kojarze, że było do 8.X.....ciekawe kto będzie tym szczęśliwcem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lipa :( chciałbym...ale co z tego?:P same chęci nie wystarczą, po 1. jestem z krakowa(ehh...:P kocham to miasto ale nic zwiazanego z grami sie tu nie dzieje;/) po2. w tym roku Giertychowa matura mnie czeka wiec czasu za bardzo nie mam :P >:[ szkoda szkoda...bo oferta pracy bardzo ciekawa a doswiadczenie spore(głównie RTS-y, FPS-y, RTG-i) i z dnia na dzien roooosnie :D no nic trudno ...moze za rok jak sie na studia nigdzie nie dostane(rotfl...:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy będzie tu podana jakaś informacja, że stanowiska już zostały obsadzone, czy coś w tym stylu? Wysłałem swoje zgłoszenie, ale nikt nic narazie nie odpisał i nie wiem czy mam już może zacząć szukać pracy w innym miejscu.....a czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:25, ma5b napisał:

a doswiadczenie spore(głównie RTS-y, FPS-y, RTG-i) i z dnia na dzien roooosnie :D


Hmm... nie znam RTGów, to chyba jakaś nowa kategoria - ale z nazwy wnioskuję że to pewnie taki RPG gdzie na karcie postaci widac dokładny szkielet bohatera wraz z wszelkimi złamaniami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dlaczego jak przegladam oferty pracy z Angli, Irlandi, USA, Niemiec, Wloch itp to w 95% przypadkach jest podana informacja o tym co firma oferuje (zarobki, ubezpieczenia itp) Dlaczego u nas 95% firm nie podaje takich informacji wrecz trzeba je wydobywac sila. Czego sie nasze firmy wstydza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosu...ile ty masz lat ??

Nie chiałbym Cię obrazić, ale chyba nie uda mi się powiedzieć nic co by o ty mnie świadczyło.

A mianowicie twoje odpowiedzi są po prostu szczeniackie a nawet rzekłbym gówniarskie. Jeżeli Tobie nie zależy na pracy w CD-Projekcie, to twój problem, jeżeli ktoś z CD-Projektu ci grzecznie mówi ''po co ta dyskusja'' i daje wskazówkę co należy napisać aby mieć szansę pracy to uszanuj i się czasami dostosuj. To mógł powiedzieć ktoś kto może być Twoim przyszłym szefem.

Pozdrówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 15:57, Skwarek pl napisał:

Więc ponowie swoje pytanie ;]
Czy stanowiska testerów CDP LC zostały już obsadzone, czy może selekcja nadal trwa ?


8.10 - taki termin został podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowiska są już obsadzone. Jednak podań było tak wiele że zaczęliśmy tworzyć stopniowo bazę osób chętnych do testowania gier.

Każda osoba która wysłała do nas swoje CV będzie otrzymywała odpowiedź, oraz, ewentualnie, prośbę o zgodę na wpisanie do naszej bazy, z której w pierwszej kolejności będziemy starali się szukać pracowników w przyszłości.

Zwracamy głównie uwagę na takie rzeczy jak znajomość języka angielskiego.
W momencie gdy będziemy rozpoczynali alternatywne projekty lub też gdy będziemy potrzebowali wzmocnień do obecnej ekipy, będziemy oddzywali się do Was.

Informacja dotrze do kazdego chętnego niestety niezbyt szybko, gdyż to sporo materiału do przerobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 20:06, Gosu napisał:

A co to jakas szkola ze ja nie moge wyrazic swojej opini? Co to za dyskusja? A kim Pan jest
dla mnie by tak do mnie mowic moze troche szacunku -.-


Wyrażać opinię może każdy i może ona być dowolna.
Ja wyrażam swoją jako potencjalny pracodawca, doradzający potencjalnym pracownikom.
A Pan? Stara się Pan komuś pomóc, czy może tylko zaznaczyć swoją obecność, poprzez wyjawianie swoich spostrzeżeń na temat, który (wnioskuje z wypowiedzi) wogóle Pana nie dotyczy i nie jest Pan nim zainteresowany.

Bardzo proszę o pozostawienie tego wątku jako poświęconego rekrutacji, dla osób tą rekrutacją zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:21, Vese napisał:

Każda osoba która wysłała do nas swoje CV będzie otrzymywała odpowiedź, oraz, ewentualnie,
prośbę o zgodę na wpisanie do naszej bazy, z której w pierwszej kolejności będziemy starali
się szukać pracowników w przyszłości.

No to moje CV wam chyba gdzieś zagineło bo odpowiedzi nie dostałem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:28, dziki wiehu napisał:

>


Czy wymogiem jest pełnoletność? Bo wiem ze testerzy w serwisach interenetowych sa niekoniecznie
pelnoletni?


W naszym przypadku (cd projekt localisation centre) praca jest tylko na miejscu w biurze.
Na stronie cdp jest tez ogłoszenie o poszukiwaniu testerów pracujących zdalnie, ale nie wiem jakie tam sa wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować