Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2008 o 20:55, Seqiu napisał:

Jeżeli Jim nie zginie, to dlaczego w ostatnim odcinku w restospekcjach Jina, Sun przychodziła
na grób swojego męża...?


Na grobie była data rozbicia się samolotu - Oceanic 6 oszukuje świat mówiąc, że przeżyli tylko oni. Grób mógł powstać wcześniej (symbolicznie, tzn. bez ciała w trumnie), kiedy poszukiwania samolotu okazały się bezskuteczne. Sun mogła pójść na cmentarz, ponieważ tęski za mężem - nie oznacza to, że Jin nie żyje.
Wydaje mi się, że poza O6, każdy inny rozbitek ma już swój grób - skoro O6 powiedziało o ich śmierci, to raczej rodziny ofiar nie będą żądać ciał jako dowodów.

@Joorg:
Niezła teoria. :D Od siebie dodam, że Czarny Dym aka Jacob to w rzeczywistości pies Vincent :P W pilocie serialu, gdy Jack, Kate i Charlie idą do przedniej części samolotu obserwuje ich Vincent. Chwilę później atakuje ich dym. Jak ktoś ogląda Mobisode''y to w ostatnim jest scena jak Christian S. mówi do Vincenta, żeby się zaopiekował Jackiem :D I jeszcze jedno - w chatce Jacoba jest obraz psa. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 13:27, macned napisał:

@Joorg:
Niezła teoria. :D Od siebie dodam, że Czarny Dym aka Jacob to w rzeczywistości pies Vincent
:P W pilocie serialu, gdy Jack, Kate i Charlie idą do przedniej części samolotu obserwuje
ich Vincent. Chwilę później atakuje ich dym. Jak ktoś ogląda Mobisode''y to w ostatnim
jest scena jak Christian S. mówi do Vincenta, żeby się zaopiekował Jackiem :D I jeszcze
jedno - w chatce Jacoba jest obraz psa. :]


Jeżeli Vincent to Black Smoke to dlaczego Daniele wiedziała o czarnym dymie jeszcze przed rozbiciem samolotu gdy psa na wyspie jeszcze nie było? A co do tych mobisodów to nie bardzo mi się podobały ;p a ten z Christianem to potraktowałem jako żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:49, Joorg napisał:

A co do tych mobisodów to nie
bardzo mi się podobały ;p a ten z Christianem to potraktowałem jako żart :)


Nie bardzo rozumiem, możesz mi powiedzieć co to są te mobisody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:49, Joorg napisał:

Jeżeli Vincent to Black Smoke to dlaczego Daniele wiedziała o czarnym dymie jeszcze przed
rozbiciem samolotu gdy psa na wyspie jeszcze nie było?


Może prawdziwy Vincent nie żył już na wyspie, a Czarny Dym przybrał postać psa, żeby móc szpiegować rozbitków? :D

@Manieklbl:
http://www.lostpedia.com/wiki/Mobisodes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:53, Manieklbl napisał:

> A co do tych mobisodów to nie
> bardzo mi się podobały ;p a ten z Christianem to potraktowałem jako żart :)

Nie bardzo rozumiem, możesz mi powiedzieć co to są te mobisody?

Ja oglądałem na YouTube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 15:00, macned napisał:

Może prawdziwy Vincent nie żył już na wyspie, a Czarny Dym przybrał postać psa, żeby
móc szpiegować rozbitków? :D


No to by było mistrzostwo w naśladowaniu psa :P I te zżycie z Waltem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:03, Joorg napisał:


> Może prawdziwy Vincent nie żył już na wyspie, a Czarny Dym przybrał postać psa,
żeby
> móc szpiegować rozbitków? :D

No to by było mistrzostwo w naśladowaniu psa :P I te zżycie z Waltem xD


A jak było z Eko, który spowiadał się Yemiemu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 15:08, macned napisał:

A jak było z Eko, który spowiadał się Yemiemu? ;)


Eko był frajerem ;p Nie no, żartuję :) Po prostu nie wierzę w to, że czarny dym może przybierać jakąś postać. Czarny dym to czarny dym. A taki Yemi to pewnie jakaś zwida, którą spowodował Jacob albo wyspa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:17, Joorg napisał:


> A jak było z Eko, który spowiadał się Yemiemu? ;)

Eko był frajerem ;p Nie no, żartuję :) Po prostu nie wierzę w to, że czarny dym może
przybierać jakąś postać. Czarny dym to czarny dym. A taki Yemi to pewnie jakaś zwida,
którą spowodował Jacob albo wyspa.


Ja też nie jestem przekonany, że za wszystko odpowiedzialny jest Vincent - napisałem to bardziej dla żartu (tak jak ty o trzech klonach Mikhaila - no... chyba że w to wierzysz :D ), ale wydaje mi się, że za "wizje" odpowiada ktoś/coś co może przybierać różny kształt i być "materialne".

Bo jak inaczej to wyjaśnić? Oglądałes 1. odc. 4 sezonu? Mam na myśli scenę rozmowy Hurleya z ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 15:21, macned napisał:

Bo jak inaczej to wyjaśnić? Oglądałes 1. odc. 4 sezonu? Mam na myśli scenę rozmowy Hurleya
z ...

O właśnie tu się zgadzam. Za Charliego dymek nie może być odpowiedzialny :) Ja też większość moich uwag wcześniejszych na serio nie pisałem. Gorzej jak się te 3 klony sprawdzą... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:17, Joorg napisał:


> A jak było z Eko, który spowiadał się Yemiemu? ;)

Eko był frajerem ;p Nie no, żartuję :) Po prostu nie wierzę w to, że czarny dym może
przybierać jakąś postać. Czarny dym to czarny dym. A taki Yemi to pewnie jakaś zwida,
którą spowodował Jacob albo wyspa.

Sorry, ale sporo dziwnych rzeczy był.

Yemi
Czarny Koń
ta ,,kumpela'''' Juliet (ludzie nie umieją tak sobie znikać!)
Christian
Dave
Walt pod koniec III serii
i coś jeszcze na pewno, ale zapomniałem.


Gdyby to wszystko zwalić na omamy to okazałoby sie, że wszyscy mają chorobę psychiczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 15:24, Asthariel napisał:

Gdyby to wszystko zwalić na omamy to okazałoby sie, że wszyscy mają chorobę psychiczną...


Omamy specjalnie powodowane przez np. Jacoba lub wyspę. A nie od razu choroba psychiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:27, Joorg napisał:


> Gdyby to wszystko zwalić na omamy to okazałoby sie, że wszyscy mają chorobę psychiczną...


Omamy specjalnie powodowane przez np. Jacoba lub wyspę. A nie od razu choroba psychiczna
:)


Wydaje się jednak, że to dym: http://youtube.com/watch?v=llS2f7I70ko
Wszystkie "wizje" dotyczyły przeszłości rozbitków, ważnych postaci itp. Natomiast Dym potrafi "skanować" pamięć, jak widać na filmie. To, co przybiera różne kształty, musi znać je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:01, Joorg napisał:

Ja oglądałem na YouTube :)


Ale co to jest? Odcinki jakieś nie emitowane czy co?

EDIT:Już wiem, nie zauważyłem że ktoś mi napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 15:37, macned napisał:

Wydaje się jednak, że to dym: http://youtube.com/watch?v=llS2f7I70ko
Wszystkie "wizje" dotyczyły przeszłości rozbitków, ważnych postaci itp. Natomiast Dym
potrafi "skanować" pamięć, jak widać na filmie. To, co przybiera różne kształty, musi
znać je.


Podobnie chyba zeskanowana została Juliet kiedy ukryła się z Kate przed dymkiem. Wtedy robił jej jakieś zdjęcia. Ale na razie nie zostało to rozwinięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:49, macned napisał:

OMG! OMG! :O
To co zobaczyłem trochę mnie zaszokowało. O ile się nie mylę jest to chatka Jacoba, a
w niej...

Pani jakaś... ;)
Aha to Claire :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:49, macned napisał:

OMG! OMG! :O
To co zobaczyłem trochę mnie zaszokowało. O ile się nie mylę jest to chatka Jacoba, a
w niej...

Może Locke skrywa się wraz z resztą rozbitków w chatce? To by tłumaczyło obecność Claire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:00, patrYX93 napisał:

> OMG! OMG! :O
> To co zobaczyłem trochę mnie zaszokowało. O ile się nie mylę jest to chatka Jacoba,
a
> w niej...
>
Może Locke skrywa się wraz z resztą rozbitków w chatce? To by tłumaczyło obecność Claire.


Z innych zdjęć promocyjnych wynikało, że w chatce jest tylko Locke. Idąc dżunglą towarzyszy my Hurley i Ben. Claire z dzieckiem się nie rozstałaby (na trailerze jej dom wybucha) = wychodzi na to, że Claire ginie. Ale oczywiście będzie zupełnie inaczej, bo twórcy Lost zawsze na trailerach i zdjęciach manipulują widzami i podrzucają fałszywe tropy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować