Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Scarface: Człowiek z Blizną - Temat Ogólny

321 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 09:26, Vantor Zorin napisał:

> > Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!
> Polecam instalację najnowszych sterowników do kart graficznej u mnie pomogło i instalacje
patcha
> do gry

Tego patcha z gram.pl?

Tak mi po jego instalacji gra działa bez najmniejszych problemów i około 2 tygodni temu przeszedłem główny wątęk gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:34, Misiek_ napisał:

> > > Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!
> > Polecam instalację najnowszych sterowników do kart graficznej u mnie pomogło i instalacje

> patcha
> > do gry
>
> Tego patcha z gram.pl?
Tak mi po jego instalacji gra działa bez najmniejszych problemów i około 2 tygodni temu przeszedłem
główny wątęk gry


Zainstalowalem i sterowniki i patcha i dalej widac tylko szyje tony''ego a reszta to same kreski :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:34, Misiek_ napisał:

> > > Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!
> > Polecam instalację najnowszych sterowników do kart graficznej u mnie pomogło i instalacje

> patcha
> > do gry
>
> Tego patcha z gram.pl?
Tak mi po jego instalacji gra działa bez najmniejszych problemów i około 2 tygodni temu przeszedłem
główny wątęk gry

Wygląda to tak :

20071027115819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:58, Vantor Zorin napisał:

> > > > Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!
> > > Polecam instalację najnowszych sterowników do kart graficznej u mnie pomogło
i instalacje
>
> > patcha
> > > do gry
> >
> > Tego patcha z gram.pl?
> Tak mi po jego instalacji gra działa bez najmniejszych problemów i około 2 tygodni temu
przeszedłem
> główny wątęk gry
Wygląda to tak : ja mam podobnie tylko umnie sa pasy na ekranie i budynki czasem białe bez kontór nie wiadomo gdzie są drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie usiłuję wykonać misję Chi Pesso w South Beach - już podchodziłem do tego kilkanaście razy ale ale zawsze menager ginie. Może ktoś ma jakieś sugestie jak wykonać tą misję? Z góry dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 17:24, Achim napisał:

Właśnie usiłuję wykonać misję Chi Pesso w South Beach - już podchodziłem do tego kilkanaście
razy ale ale zawsze menager ginie. Może ktoś ma jakieś sugestie jak wykonać tą misję? Z góry
dzięki za podpowiedź.

Faktycznie jest to trudna misja, też powtarzałem ją kilkanaście razy. Musisz mieć shotguna/desert eagle i pierwszą falę ludzi zabijasz przy ich pomocy, najpierw tylu ilu zdołasz przed wejściem, potem tych w środku i stojąc pośrodku musisz uważać na wszystkie wejścia. Potem biegiem na górę, zmieniasz broń na karabin maszynowy i zabijasz stamtąd tych, którzy przyjadą (możesz też strzelać do jadących samochodów, jeśli wybuchną to ułatwi ci to sporo pracy). Później znowu będziesz wracał do środka i znowu przy pomocy shotguna/desert eagla musisz uważać na ataki z 3 stron. Spróbuj ustawić się przy ladzie, tak żeby widzieć nadbiegających, ale żeby być osłoniętym przed pierwszą serią z karabinów. Jeśli w międzyczasie będziesz mógł użyć szału, to znacznie ułatwi ci to zadanie; przede wszystkim podładuje trochę zdrowie. Czytałem też gdzieś, że można spróbować na początku misji zablokować jedno z wejść do restauracji samochodem, ale osobiście tego nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:58, Vantor Zorin napisał:

> > > > Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!
> > > Polecam instalację najnowszych sterowników do kart graficznej u mnie pomogło
i instalacje
> > > > patcha
> > > do gry
> > > > > Tego patcha z gram.pl?
> Tak mi po jego instalacji gra działa bez najmniejszych problemów i około 2 tygodni temu
przeszedłem
> główny wątęk gry
Wygląda to tak :

Wiesz co. zamiast kombinować w nieskończiność to poprostu zainstaluj windowsa na nowo i w ten sam dzień będziesz mógł już grać w Scarface .

Według mnie gra niewiele różni się od serii gta. Gdy chowam się za scianą podczas nawalanki(chowam się na ENTER) to Montana strzela w scianę, ale chyba za mało się wychyliłem. Dużo piosenek co wpłuwa na duży plus.

Gdy stracę swój żułty samochód to coś się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to mam taki problem...
Mam Vistę Ultimate, oryginalnego Scarface z serii TS...
Gdy chcę zainstalować wyskakuje błąd, że nie mam konta administratora, wystarczających uprawnień, żeby zainstalować grę...
Żeby nie było, używam konta administratora :)
Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 13:52, Dirty Dozen napisał:

A ja to mam taki problem...
Mam Vistę Ultimate, oryginalnego Scarface z serii TS...
Gdy chcę zainstalować wyskakuje błąd, że nie mam konta administratora, wystarczających uprawnień,
żeby zainstalować grę...
Żeby nie było, używam konta administratora :)
Help!

eksploruj plyte i prawym myszy na setup.exe(lub cos w tym stylu) i uruchom jako administrator

p.s powiedz czy ci dziala ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten swój żułty samochód , Wykonałem podjechałem do misji. Misję musiałem wykonać innym samochodem, oddajiłem się od mojego żułtego samochodu i już go nie ma. Jak go odzyskać???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:20, Marcin08 napisał:

Twoj żÓłty samochod mozesz odzyskac zamawiajac go przez telefon bodajze... kierowca
z nim przyjedzie

Dzięki, nie musisz mnie upominać. Raz tylko zapomniałem. Skomplikowana ta gra jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:37, Dominik000 napisał:

> Twoj żÓłty samochod mozesz odzyskac zamawiajac go przez telefon bodajze...
kierowca
> z nim przyjedzie
Dzięki, nie musisz mnie upominać. Raz tylko zapomniałem. Skomplikowana ta gra jest :/

zapytałes to Ci odpowiedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 21:01, Marcin08 napisał:

> > Twoj żÓłty samochod mozesz odzyskac zamawiajac go przez telefon bodajze...

> kierowca
> > z nim przyjedzie
> Dzięki, nie musisz mnie upominać. Raz tylko zapomniałem. Skomplikowana ta gra jest :/

zapytałes to Ci odpowiedziałem :)

To znaczy, nie musisz mnie upominać, że zrobiłem błąd ortograficzny, bo umiem ortografię. A za odpowiedz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pugełku z grą jest napisane "gra oparta na elementach fabuły filmu" . Z filmen nie ma nic wspulnego, początel filmu inny niż w grze, fabuła inna. Podejrzewam, że gra ma tylko taką nazę jak film aby się lepiej sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE. CO OCNACZA BIAŁY PASEK W OKOŁO ZDROWIA postaci lub wytrzymałości pojazdu? Kupiłem sobie mebel, co mam z nim zrobić, jestem na pierwszej wyspie i grę zapisuję cały czas w banku.chcę go zobaczyć.

20080131142338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:26, Dominik000 napisał:

MAM PYTANIE. CO OCNACZA BIAŁY PASEK W OKOŁO ZDROWIA postaci lub wytrzymałości pojazdu?

Jest to miernik "Balls" Tony''ego - jeśli go wypełnisz (dzięki jeździe pod prąd, jakieś wyczyny, a także za każde zabicie wroga) to po wciśnięciu V Tony wchodzi w tryb szału - przez pewien czas jest nieśmiertelny, ma nieskończoną amunicję i każdy zabity wróg odnawia część jego życia. Możesz też zerować go sprzedając w odpowiednim wozie - porozglądaj się po ślepych uliczkach, ajk znajdziesz będziesz wiedział o co chodzi ;)

Dnia 31.01.2008 o 14:26, Dominik000 napisał:

Kupiłem sobie mebel, co mam z nim zrobić, jestem na pierwszej wyspie i grę zapisuję cały
czas w banku.chcę go zobaczyć.

Wybierz się do swojej willi :) Z tego co pamiętam to południowo-zachodnia część mapy, możesz się tam szybko dostać jeśli kupisz sobie limuzynę i każesz się tam zawieźć. Potem wchodzisz na górę po schodach, podchodzisz do biurka i tam będziesz mógł obejrzeć mebel. Oczywiście zakładam, że willę zdążyłeś już odkupić.

Dnia 31.01.2008 o 14:26, Dominik000 napisał:

Na pugełku z grą jest napisane "gra oparta na elementach fabuły filmu" . Z filmen nie ma nic wspulnego, początel filmu inny niż w grze, fabuła inna.

Te elementy to chyba bohaterowie, miejsca wydarzeń i tego typu rzeczy. Nie można też zapominać, że to co dzieje się w grze jest wynikiem tego co było w filmie, przy założeniu, że "zapomni się" o końcowej minucie filmu i przyjmie wersję taką jaką pokazuje na początku gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 11:35, Vantor Zorin napisał:

> A ja to mam taki problem...
> Mam Vistę Ultimate, oryginalnego Scarface z serii TS...
> Gdy chcę zainstalować wyskakuje błąd, że nie mam konta administratora, wystarczających
uprawnień,
> żeby zainstalować grę...
> Żeby nie było, używam konta administratora :)
> Help!
eksploruj plyte i prawym myszy na setup.exe(lub cos w tym stylu) i uruchom jako administrator


p.s powiedz czy ci dziala ok?


hmm
nie wiem, wróciłem do xp ;) i pod xp działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować