Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Scarface: Człowiek z Blizną - Temat Ogólny

321 postów w tym temacie

Przyznam szczerze, że oczekiwałem w grze miasta wielkości i zróżnicowania jak Liberty City w GTA III, a tu? :/ Małe miasto, kilkanaście dróg i tyle, w dodatku system prowadzenia samochodów mnie przytłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:21, Union Pacific napisał:

Przyznam szczerze, że oczekiwałem w grze miasta wielkości i zróżnicowania jak Liberty
City w GTA III, a tu? :/ Małe miasto, kilkanaście dróg i tyle, w dodatku system prowadzenia
samochodów mnie przytłacza.


racja, +grafa gorsza niz w GTA3, durna kamera, animacja postaci, zerowa fizyka i w tym przypadku moznaby jeszcze dlugo wymieniac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Cieszę się, że nie kupiłem tej gry gdy kosztowała 49 złotych bo wyrzuciłbym pieniądze w błoto :/ Oczekiwałem czegoś lepszego a tutaj taki bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:21, Union Pacific napisał:

Przyznam szczerze, że oczekiwałem w grze miasta wielkości i zróżnicowania jak Liberty
City w GTA III, a tu? :/ Małe miasto, kilkanaście dróg i tyle, w dodatku system prowadzenia
samochodów mnie przytłacza.


Za to plusem można uznać za bardzo dobre odwzorowanie ważnych miejsc z filmu (klub, hotel, posiadłość itp.). Nie wiem jak Wy, ale ja miałem sporą zajawkę jak zobaczyłem motel, w którym kolega Toniego został...aaa! Dziś na TVP1 jest Scarface, więc jak ktoś nie oglądał to niech obejrzy koniecznie i sam się dowie o czym ja mówię (chociaż każdy kto grał w grę to pewno film widział lub zaraz po przejściu obejrzał).

W każdym razie w sumie ja także oczekiwałem ładnie odwzorowanego Miami coś jak nawet w Driv3rze, no ale niestety...miasto okazuje się malutkie...chociaż jak jesteśmy na północnej plaży, a atakują nam kino to jednak kawał drogi (i nerwów) jest do przejechania ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:23, Zauri napisał:

racja, +grafa gorsza niz w GTA3, durna kamera, animacja postaci, zerowa fizyka i w tym
przypadku moznaby jeszcze dlugo wymieniac ...

Grafika gorsza niż w GTA 3? Bez jaj. Chyba nie grałeś w obie gry... Co do reszty też nie jestem do końca skłonny się zgodzić, ale troszkę prawdy w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, gierka ma błędy, jednak nie przeszkadzają one w zabawie. Ja już Scarface''a ukończyłem, zakończenie jest, że tak powiem: godne :D Miło mnie się grało, a kupowanie dodatków to sama przyjemność :) Zgadzam się też z tym, że fajne jest to, że ważne miejsca są bardzo dobrze zrealizowane. Klub Babilon, wspomniany hotel, miejsce odpraw, gdzie Tony i Manny czekali na wpuszczenie do miasta. Scarface jest na prawdę fajną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Jest strzelanina - walczę o teren. Idzie na mnie jakaś banda gangsterów, strzelam do nich - mam mniej więcej cały poziom zdrowia zachowany, a tu nagle znikają wskaźniki z ekranu i po chwili Tony pada martwy oO O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 09:27, Don Zorro napisał:

Ej czy dziewczyny te co sie zaprasza do domu mają tylko tam stać czy można coś z nimi
zrobic ?

Odpowiedzcie


Prawdę mówiąc one są tylko ozdobą w rezydencji, a prócz tego dają ciekawe bonusy jak większe zdrowie czy obszerniejszy magazynek lub szybsze dojście do furii (choć głowy zbytnio nie dam, dawno nie grałem, ale pewny jestem, że jako tako premie jakieś dawały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Podczas gry widok idzie sam caly czas maksymalnie w górę lub w dół (w zależności od ustawionej osi). Co robić?? Miał ktoś może podobny problem??

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 08:53, wrobel253 napisał:

Hej ludzie, gdzie są save''y Scarfafe''a, bo będę robić format i chciałbym je zachować...

Tam gdzie zostawiasz brudna forse czyli w bankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2008 o 08:54, Patryk Mogilno napisał:

Tam gdzie zostawiasz brudna forse czyli w bankach


Nie pytam się gdzie się zapisuje grę tylko gdzie są save''y jako pliki, w którym folderze, no wiesz katalog główny, moje dokumenty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:50, Kubak10 napisał:

Mam problem z grą. Podczas gry widok idzie sam caly czas maksymalnie w górę lub w dół
(w zależności od ustawionej osi). Co robić?? Miał ktoś może podobny problem??

Z góry dzięki za odpowiedź

Z tego co wiem taj się dzieje jak gra się na padzie, jeżeli ty grasz na padzie to se nie pograsz, taki bug niepoprawiony. Musisz się przestawić na klawiaturę i mysz. A jeżeli nie grasz na padzie to nie wiem co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:23, Zauri napisał:

> Przyznam szczerze, że oczekiwałem w grze miasta wielkości i zróżnicowania jak Liberty

> City w GTA III, a tu? :/ Małe miasto, kilkanaście dróg i tyle, w dodatku system
prowadzenia
> samochodów mnie przytłacza.

racja, +grafa gorsza niz w GTA3, durna kamera, animacja postaci, zerowa fizyka i w tym
przypadku moznaby jeszcze dlugo wymieniac ...

Jak dla mnie fiza wygodniejsza przy jeździe samochodem niż w całej serii GTA. A grafa nie jest taka zła. Małe misato jest największym minusem.
Union Pacific
Total Overdose jest tak słabe, że przestałem w to grać po kiku misjach, scarface też jest słabe ale jakoś skończyłem tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koniec. Mam przedostatni poziom reputacji i mam dość gry. Potrzebuje forsy a przemyt ciągle ten sam to nuda. A może jest inny sposób na forsę(oprócz likwidacjii gniazd)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 08:50, Union Pacific napisał:

A ja mam taki problem. Jest strzelanina - walczę o teren. Idzie na mnie jakaś banda gangsterów,
strzelam do nich - mam mniej więcej cały poziom zdrowia zachowany, a tu nagle znikają
wskaźniki z ekranu i po chwili Tony pada martwy oO O co tu chodzi?



tzw. "Masz przesrane" bo nie uciekłeś od glin na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:30, Don Zorro napisał:

Dla mnie koniec. Mam przedostatni poziom reputacji i mam dość gry. Potrzebuje forsy a
przemyt ciągle ten sam to nuda. A może jest inny sposób na forsę(oprócz likwidacjii gniazd)?

Mi też już sie znudziło. Grałem może ze 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować