Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Scarface: Człowiek z Blizną - Temat Ogólny

321 postów w tym temacie

PS: właśnie znalazłem mapki z lokalizacją gangów - jakby ktoś miał problem ;)

Little Havana:

http://rsizr.imageshack.net/?http%3A%2F%2Fimg218.imageshack.us%2Fimg218%2 F6899%2Flhfinalct5.png

Downtown:

http://rsizr.imageshack.net/?http%3A%2F%2Fimg 70.imageshack.us%2Fimg70%2F9433%2Fdfinalem0.png

South Beach:

http://rsizr.imageshack.net/?http%3A%2F%2Fimg206.imageshack.us%2Fimg206%2F 687%2Fsbfinalje7.png

North Beach:

http://rsizr.imageshack.net/?http%3A%2F%2Fimg168.imageshack.us%2Fimg168%2F 6962%2Fnbfinalcg1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gangi rozbite (tylko jednego nie mogłem znaleźć w Downtown i musiałem posiłkować się mapą). 100% ukończonych misji w każdej części miasta. Zostały 3 misje na wyspach - dziś może skończę tą jedną z dłuższych gier w jakie ostatnio grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie jedno pytanie,jak wiadomo fabuła filmu Scarface mocno opierała się na tym że Tony bez przerwy ćpał kokę i przez to tyle wytrzymał w końcowej scenie,tak więc pytanie: czy w grze koka pełni równie dużą rolę i czy się w ogóle pokazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:57, Xsaw napisał:

mam takie jedno pytanie,jak wiadomo fabuła filmu Scarface mocno opierała się na tym
że Tony bez przerwy ćpał kokę i przez to tyle wytrzymał w końcowej scenie,tak więc pytanie:
czy w grze koka pełni równie dużą rolę i czy się w ogóle pokazuje?

Tony w grze nie ćpa. Za to opych po mieście tony koki. NIe odgrywa ona w grze roli dopalacza lecz dostarcza kasę. Dopalaczem są tzw. jaja :) Jak tony bluzga na wrogów podczas ich eksterminacji - jaja szybciej się napełniają.Jaja dają nieśmiertelność, nieskończoną amunicję itp. - przez kilka sekund tryb RAGE (furia).

Właśnie skończyłem grę. Zabiłem Sosę - ostatnia misja trochę przegięta ale dzięki używaniu furiii łatwo ją przejść - za jakimś 5 razem mi się udało. Grę skończyłem z 95% ukoczenia. By mieć 100% trzeba kupić wszystkie dodatki - ale już mi się nie che po skończeniu wątku głównego zostały mi tylko misje z dystrybucją koki.
Na prawie 25 godzin gry wystarczył mi ten tytuł - polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Scarface z eXtra Klasyki HIT i oczywiście gra nie chce mi działać, kilka chwil po uruchomieniu, nagle gra się zawiesza i wyskakiwało mi okienko z którego dowiadywałem się że moje sterowniki ekrany przestały działać prawidłowo, pomimo że w innych grach wszystko działa dobrze postanowiłem zainstalować najnowsze sterowniki, ale niestety problem nie zniknął, gra nadal się wiesza tylko zamiast okienka z komunikatem komputer automatycznie się resetuje... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:56, Sebat1 napisał:

Kupiłem sobie Scarface z eXtra Klasyki HIT i oczywiście gra nie chce mi działać, kilka
chwil po uruchomieniu, nagle gra się zawiesza i wyskakiwało mi okienko z którego dowiadywałem
się że moje sterowniki ekrany przestały działać prawidłowo, pomimo że w innych grach
wszystko działa dobrze postanowiłem zainstalować najnowsze sterowniki, ale niestety problem
nie zniknął, gra nadal się wiesza tylko zamiast okienka z komunikatem komputer automatycznie
się resetuje... :/

Zainstaluj patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2008 o 10:59, Misiek690 napisał:

Zainstaluj patcha.


Dzięki za radę, nie wiem czemu ale zupełnie zapomniałem o tej łatce, zainstalowałem ją sobie dzisiaj i niestety niewiele pomogła, mogę sobie pograć przez jakieś dwie-trzy minuty ale i tak gra się wiesza i resetuje komputer :(
Jutro spróbuje jeszcze wymienić nową kartę graficzna i procesor na moje poprzednie modele, może to rozwiąże ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem nowe części na stare i gra w końcu zaczęła działać, najdziwniejsze jest to że gra dość mocno przycina nawet na minimalnych ustawieniach graficznych w najmniejszej rozdzielczości co bardzo przeszkadza w celowaniu, ale na upartego da się jakoś grać. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brak klimatu genialnego filmu, trochę się na tym zawiodłem ale pomimo to gra jest całkiem niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec dzisiaj zamieniłem sie z kolesiem za Scarface (edycja premierowa) i jestem z tej gry bardzo zadowolony. Dopiero pierwsze misje a juz mi sie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 16:59, Patryk Mogilno napisał:

No wiec dzisiaj zamieniłem sie z kolesiem za Scarface (edycja premierowa) i jestem z
tej gry bardzo zadowolony. Dopiero pierwsze misje a juz mi sie podoba;)

To ja ci powiem, że ci się znudzi, bo często będziesz musiał wykonywać te same misje (dodatkowe) dzięki którymi zdobywa się pieniądze. Z fabularnych kasy nimo! Małe miasta. Kup sobie limuzynę jak będziesz miał więcej kasy, ona zawozi cię automatycznie gdzie chesz. Moja ocena to 6,5 na 10. Jedyne co jest dobre to audia. Reszta elementów to słabe średniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:13, Dominik000 napisał:

> No wiec dzisiaj zamieniłem sie z kolesiem za Scarface (edycja premierowa) i jestem
z
> tej gry bardzo zadowolony. Dopiero pierwsze misje a juz mi sie podoba;)
To ja ci powiem, że ci się znudzi, bo często będziesz musiał wykonywać te same misje
(dodatkowe) dzięki którymi zdobywa się pieniądze. Z fabularnych kasy nimo! Małe miasta.
Kup sobie limuzynę jak będziesz miał więcej kasy, ona zawozi cię automatycznie gdzie
chesz. Moja ocena to 6,5 na 10. Jedyne co jest dobre to audia. Reszta elementów to słabe
średniaki.

To mnie teraz zaskoczyłes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2008 o 17:15, Patryk Mogilno napisał:

> Kup sobie limuzynę jak będziesz miał więcej kasy, ona zawozi cię automatycznie gdzie

> chesz. Moja ocena to 6,5 na 10. Jedyne co jest dobre to audia. Reszta elementów
to słabe
> średniaki.
To mnie teraz zaskoczyłes;)

Naprawdę! Ja też na początku byłem w raju, później stanie się ta gra liniowa, często będzie trzeba robić te same misje, aby mieć kasę bo fabuła się nie posunie do przodu. Jedyne co jest fajne to szybkie samochody, ścieżka dzwiękowa . I misje fabularne, choć niezawsze. Mi została tylko ostatnia misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ogólnie to jest tak. Gierka nie jest jakaś super hiper nie wiadomo jaka. Ale straszliwie wciąga. :) Jak trochę pograsz, to będziesz miał trudności z oderwaniem się, i nie spoczniesz, dopóki nie ukończysz jej całej :D No i klimacik filmu moim zdaniem jest. Tony klnie jak szewc, kokaina się sypie, kasa się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:25, Patryk Mogilno napisał:

A misje sa ciekawe? Można latac samolotami jak w GTA????

Nie, do samolotu się wsiada ekran robi się czarny i pojawiasz się już w nowym miejscu. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem samolot, wsiadłem i się rozczarowałem. A misje fabularne podobne do tych z GTA, każda inna, tylko ich się tak często nie wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:30, Dominik000 napisał:

> A misje sa ciekawe? Można latac samolotami jak w GTA????
Nie, do samolotu się wsiada ekran robi się czarny i pojawiasz się już w nowym miejscu.
Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem samolot, wsiadłem i się rozczarowałem. A misje fabularne
podobne do tych z GTA, każda inna, tylko ich się tak często nie wykonuje.

Uuuu szkoda ze nie mozna latac samolotem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować