Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Najładniejszy pulpit - konkurs

1305 postów w tym temacie


Oto wyniki konkursu:

1. Blade2---6 pkt

2.AQ22---5 pkt
Carl92---5pkt

3. Crazy frogus---4pkt

4. micaa---3 pkt
Deejay---3 pkt
pan m---3 pkt
Boskii---3 pkt

5. PEDIATOR---2 pkt
Michał Raven---2 pkt

6. Black Dog---1 pkt
Rob300i---1 pkt
Marcinos07--- 1pkt
Choinix--- 1pkt

Wybaczcie że tak późno ale czasu przed kompem mam bardzo mało :( Pozdro i informuję, że od teraz konkursem zajmuje się rob006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:05, Marcinos07 napisał:

1. Blade2---6 pkt

Spoko. Startuję pierwszy raz i jestem na 1-szym miejscu. Dzięki.

PS: To kiedy znowu się zapisujemy?
PS2: Czy do następnego konkursu trzeba zmieniac wygląd pulpitu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:32, Blade2 napisał:

Spoko. Startuję pierwszy raz i jestem na 1-szym miejscu. Dzięki.

Podziękowania bardziej należą sie innym użytkownikom, którzy na Ciebie głosowali :D

Dnia 14.03.2007 o 17:32, Blade2 napisał:

PS: To kiedy znowu się zapisujemy?

Nie wiem, tego już musisz się zapytać rob''a006

Dnia 14.03.2007 o 17:32, Blade2 napisał:

PS2: Czy do następnego konkursu trzeba zmieniac wygląd pulpitu czy nie?

Nie, lecz rob006 może to zmienić. Zobaczymy kiedy już napisze nowy regulamin, choć wątpię żeby trzeba było zmieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:32, Blade2 napisał:

PS: To kiedy znowu się zapisujemy?

Do zapisów jeszcze trochę. :) Następna edycja rozpocznie się 8 kwietnia. Spróbuje jeszcze naskrobać jakiś regulamin i lecimy... :)

Dnia 14.03.2007 o 17:32, Blade2 napisał:

PS2: Czy do następnego konkursu trzeba zmieniac wygląd pulpitu czy nie?

Eee... nigdy się nad tym nie zastanawiałem. :) Ale chyba nie, nie musisz zmieniać, ale z doświadczenia wiem, że ludzie raczej niechętnie oddają głosy na prace które już kiedy brały udział w konkursie. Decyzja należy do ciebie :)
_________________

Konkurs trochę mnie zaskoczył, nie spodziewałem sie, że Marcinos07 sam rozpocznie ta edycję. Poza tym jest najlepszym dowodem, że głosowanie powinno być obowiązkowe - nawet połowa uczestników nie oddała swoich głosów, a co to za konkurs, w którym nikt nie głosuje?
Regulamin powinien pojawić się najpóźniej w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:58, rob006 napisał:

> PS: To kiedy znowu się zapisujemy?
Do zapisów jeszcze trochę. :) Następna edycja rozpocznie się 8 kwietnia. Spróbuje jeszcze naskrobać
jakiś regulamin i lecimy... :)

Dzięki za odpowiedz. Napisz w regulaminie taki punkt żeby wszyscu musieli głosować bo inaczej będą zdyskalifikowani. Albo coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heeh ;p
Nie macie co się martwić, niektórzy 6 miejsce mieli xP.
Nikt nie docenił starego, dobrego Linuxa... to wszystko przez KDE ;p Zawsze wiedziałem, że coś KDE mi spsuje ale nie wiedziałem jeszcze co! :P
Kurcze, do następnej edycji jeszcze trochę czasu zostało, więc przygotować się będzie można.
Btw. czemu konkurs jest co miesiąc, a nie co np. dwa tygodnie? :P
Pewnie już ktoś to pytanie zadał wcześniej, ale wszystkich postów przeszukiwać nie będę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troszeczkę odbiegnę od tematu. Mianowicie zastanawiam się nad instalacją VTP, ale na większości stron, z których można go ściągnąć, są komentarze, że zmienia parę rzeczy w rejestrze i nie da się go usunąć bez reinstalacji całego systemu? Czy to prawda? I jak się sprawa ma ze stabilnością i szybkością po zainstalowaniu? Czy gierki nie zwalniają, itd? Bo miałem daaaawno temu Windows Blinds i po każdym włączeniu kompa musiałem czekać dodatkowe kilkanaście sekund, aż się to zainicjuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować