Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Wiedźmina na Sztabie

12 postów w tym temacie

Hmmm... Pięć pytań...? Darujcie, mości panowie, ale ja dopatrzyłem się jedynie czterech? Ilość dioptrii muszę zwiększyć na patrzałkach czy kogoś trzeba nauczyć trudnej sztuki liczenia do pięciu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 13:55, Colidor napisał:

czy kogoś trzeba nauczyć trudnej sztuki liczenia do pięciu? :)


Ja poproszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony ale znałem odpowiedzi na wszystkie:P Przynajmniej nikt się nie pytał "ile cali miała w talii Triss" :P ale to już też wiem bo sobie sage troche odświerzyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanai łatwe są, chociaż tamte bardizje mi się podobały. Nparawdę trzeba dobrze znac książkę by na nie odpowiedziec, a tu takie, na które odpowiedź mozna znaleźć szybko w necie. Tamto było fajneiejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 16:05, -Elk- napisał:

pytanai łatwe są, chociaż tamte bardizje mi się podobały. Nparawdę trzeba dobrze znac książkę by na nie odpowiedziec, a
tu takie, na które odpowiedź mozna znaleźć szybko w necie. Tamto było fajneiejsze!


Specjalnie daliśmy łatwe pytania. Uważam, że każdy powinien mieć szanse na wygranie nagród związanych z grą Wiedźmin, a nie tylko fani sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 17:39, Keiran napisał:

Nie zebym sie czepial, ale wiedzmin nie jest sagą. Poczytajcie sobie wywiady z Sapkiem to sie dowiecie dlaczego.

Popieram w pełni ale już podarowałem sobie komentarz na ten temat. Jak chcecie podyskutować w tej kwestii to zapraszam na to forum Elkandera, tam już kilka osób wypowiedziało się na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 17:39, Keiran napisał:

Nie zebym sie czepial, ale wiedzmin nie jest sagą. Poczytajcie sobie wywiady z Sapkiem to sie dowiecie dlaczego.


Wiemy, ze Wiedzmin to nie tylko Saga, ale takze rozne opowiadania czy gra wyobrazni. Ale Wiedzmin przecietnemu czytelnikowi kojarzy sie z saga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh oby Wiedzmin wyszedl jak najszybciej, bo przedluzajace sie prace powoduja, ze Engine z roku na rok staje sie coraz starszy. A inne gry, ktore wyjda w tym samym momencie moga przycmic rozglos Wiedzmina na rynku :C Trzeba jeszcze dobry czas wybrac na wydanie gry, tak zeby nie konkurowala z innymi bardzo dobrymi tytulami. Taki przypadek mozemy zaobserwowac w Q4, gdzie FEAR okazuje sie lepsza gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować