Zaloguj się, aby obserwować  
mtobi

Growi Milionerzy (z Hubertem Urbańskim) - gra forumowa

6183 postów w tym temacie

Nie wiem, jaka była poprzednia odpowiedź, ale wydaje mi się, że wybrałeś odpowiedź D. Unreal Tournament 3. Graficznie są nawet podobne, prawda? No cóż, nie wiem co Cię podkusiło do zaznaczenia opcji A. Lost Planet, ale... to jest poprawna odpowiedź! Obie gry hulają na silniku MT Framework, który był użyty także w grze Dead Rising i, jak to się mówi w gwarze, "tyle my go widzieli". Przed Tobą pytanie za całkiem niebagatelną sumkę, jaką jest 5 tysięcy złotych.

Jest w Grand Theft Auto III taka stacja radiowa, która puszcza piosenki składające się na soundtrack pewnego filmu. Jaki to film?

A. Ojciec Chrzestny.

B. Scarface: Człowiek z Blizną.

C. Święci z Bostonu.

D. Gangi Nowego Jorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia odpowiedź brzmiała

Spoiler

: poproszę 50/50

, ale teraz nie korzystam z kół.
Z tego co wiem, występuje tam zajebistyczne Disco Polo rodem z lat 80-ych, dokładnie Soundrack z filmu Scarface:Człowiek z Zadrapaniem bez jajec Yyyy z blizną, She'' s on Fire.
Bez tej piosenki film nie istnieje, a więc wybieram odpowiedź B. Scarface: Człowiek z Blizną
Ostatecznie i definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem napisać inne określenie filmu, ale wolałem nie mieć tu treści wulgarnych ani kojarzących się. Skoro już mówimy o Człowieku z Blizną, to chyba jednak "Push it to the Limit" bardziej kojarzy się z tym filmem i jest jego główną piosenką ;] Byłbym zapomniał, masz już 5 tysięcy złotych i przed Tobą szansa na podwojenie tej sumy.

Ale tymczasem przerwa na reklamy, a kolejne pytanie ujrzysz w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy trwają już 24 godziny, może czas na wznowienie programu, bo publiczność jest śpiąca, i zaraz sobie pójdzie, a jak oglądalność spadnie to dupsko :/
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz chłopcze blade pojęcie, jakie zyski wyciągamy z tych reklam? ;]

Pytanie za 10.000 złotych prezentuję poniżej.

Która z postaci z gry Gothic 3 ginie niezależnie od wybranego przez nas zakończenia?

A. Xardas.

B. Zuben.

C. Rhobar II.

D. Kan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja widzę, że P. prowadzący wie co i jak ^^.

B. Zuben, na pewno.
Niezależnie, czy przejdziemy buntownikiem, asasynem czy Orkiem, i tak trzeba będzie go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się poprawnej odpowiedzi, wszak jesteś fanem Gothika, co reprezentujesz chociażby nickiem ;]

Czeka na Ciebie 40 tysięcy... Ale najpierw zaprezentuję pytanie za tysięcy dwadzieścia.

W kampanii jakiej frakcji z gry Kroniki Czarnego Księżyca mamy misję z oswajaniem lewiatanów?

A. Czarny Księżyc.

B. Sprawiedliwość.

C. Imperium.

D. Światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, to świetna gra.
Cóż, mimo, iż było to dawno, zapamiętałem, że Czarny Księżyc, jest to frakcja, która dysponuje dość dziwnymi jednostkami, tzn. Goblinami, Orkami, Ogrami, Olbrzymami, oraz nie wiadomo czym jeszcze.
Trzy inne frakcje też, kojarzę, lecz jestem w 90% przekonany, że Lewiatany należą do armii Czarnego Księżyca.
Stawiam więc ostatecznie na odpowiedź A. Czyli Czarny Księżyc.
Koła ratunkowe zostawię na późniejsze pytania, gdyż mogą być trudniejsze, a jeśli nie zgadnę, przynajmniej ponownie nie ośmieszę się przegrywając w pierwszym pytanie ^^.
Zaznaczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 21:01, Bezi_113 napisał:

Cóż, mimo, iż było to dawno, zapamiętałem, że Czarny Księżyc, jest to frakcja, która
dysponuje dość dziwnymi jednostkami,


To tak, jakbyś napisał, że Orkowie z Warcraft są dziwną rasą ;]

Dnia 01.12.2009 o 21:01, Bezi_113 napisał:

tzn. Goblinami,


No chyba nie :P

Dnia 01.12.2009 o 21:01, Bezi_113 napisał:

Orkami,


Owszem.

Dnia 01.12.2009 o 21:01, Bezi_113 napisał:

Ogrami,


Nie było, były trolle. Tylko nie pisz, że o to Ci właśnie chodziło ;-)

>Olbrzymami, oraz

Gdyby nie niskie morale, byłoby perfekt.

A więc zdecydowałeś się na odpowiedź A. Czarny Księżyc, co uzasadniłeś tym, że Lewiatany należą do armii Hazheela Thorna, czyli wodza tej frakcji.

Nie na miejscu byłoby napisanie, że Czarny Księżyc nie posiadał słoniów bojowych, gdyż je posiadał, z tym że...

... były to Nieumarłe Lewiatany.

Normalnymi Lewiatanami posługiwała się armia Imperium, dla której to trzeba było łapać owe gigantyczne stworzenia (dość frustrująca misja).

Oszczędzałeś koła i wygrałeś zaledwie tysiąc złotych. A była szansa na zdobycie czterdziestokrotnej wartości tej sumy. Mam nadzieję, że zgłosisz się do eliminacji i odkujesz się, jeżeli tylko przejdziesz pierwszy etap.

Tymczasem zapraszam 10 osób na eliminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować