Zaloguj się, aby obserwować  
mtobi

Growi Milionerzy (z Hubertem Urbańskim) - gra forumowa

6183 postów w tym temacie

Gdyby to był Twój temat, to zrozumiałbym, ale po Twoim przymusowym odejściu, prowadzącym został pan m., który przekazał tę funkcję mi, a ja póki co nie zamierzam przekazywać jej dalej. EOT z mojej strony, w razie czego GG jest na GS-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko to ja odtworzyłem ten zapomniany temat, ja byłem przez długi okres czasu prowadzącym, ja wymyśliłem kanał #milionerzy i to JA mam pełne prawo, aby wrócić do roli prowadzącego. :) Nie sprzeczaj się, proszę. Gdyby nie ja, nie wiedziałbyś o istnieniu tego tematu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:35, JackXP PL napisał:

Mimo wszystko to ja odtworzyłem ten zapomniany temat, ja byłem przez długi okres czasu
prowadzącym, ja wymyśliłem kanał #milionerzy i to JA mam pełne prawo, aby wrócić do roli
prowadzącego. :) Nie sprzeczaj się, proszę. Gdyby nie ja, nie wiedziałbyś o istnieniu
tego tematu. ;)

Haha. Śmieszne.:D Nie zachowuj się jak dziecko. Robimy głosowanie kto ma prowadzić w Growi Milionerzy.
Gumiś2 1
CoD1234
JackXP PL 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie robić bałagan, byłem przewodniczącym, wziąłem "urlop" ale Urbański wrócił z Honolulu i znów prowadzi grę.

10 OSÓB - zgłaszajcie się. Nadal aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:03, JackXP PL napisał:

Przestańcie robić bałagan, byłem przewodniczącym, wziąłem "urlop" ale Urbański wrócił
z Honolulu i znów prowadzi grę.

O dostałeś awans.:D Niech inni rozstrzygnął spór. No co? Jak byłeś dobrym prowadzącym to ciebie wybiorą.

Dnia 12.02.2009 o 17:03, JackXP PL napisał:

10 OSÓB - zgłaszajcie się. Nadal aktualne.

Nikt się do ciebie nie zgłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 17:06, CoD1234 napisał:

Nikt się do ciebie nie zgłosi.


Zatem niech będzie głosowanie. :)

Czekam na głosy 10 różnych osób.

Obecny wynik

JackXP PL a.k.a. Falconer: -

Gumiś2: 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:08, JackXP PL napisał:

JackXP PL a.k.a. Falconer: -

To ty więc jestś Falconerem.:P
Czy ty nie powinieneś mieć bana na zawsze?

Dnia 12.02.2009 o 17:08, JackXP PL napisał:

Gumiś2: 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 17:10, CoD1234 napisał:

Czy ty nie powinieneś mieć bana na zawsze?


Nawet jeśli, to nie jest to Twoim zmartwieniem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:08, JackXP PL napisał:

Obecny wynik

JackXP PL a.k.a. Falconer: -

Gumiś2: 1

A co mi tam... co prawda się nie wypowiadam w tym temacie, ale inaczej 10 osób nie zbierzecie xD
A więc moim zdaniem zabawę/grę (czy jak to tam nazwiecie) powinien prowadzić Gumiś2. jak chcecie to mogę podać nawet argumenty ;PP Po pierwsze JackXP PL a.k.a. Falconer dostał bana co automatycznie wykluczyło go z funkcji prowadzącego. Po drugie Jak widzę Jack ma już brygadziste a dopiero teraz przypomniał sobie o temacie. Po trzecie przerwał grę (co prawda prawie cały czas jest zastój z tego co widzę, ale akurat padło pytanie) i na chama zaczął upominać się o (nie)należącą mu się funkcję. Po czwarte Gumiś już poinformował zainteresowanego, żeby przestał spamować (a on dalej to robi) i przeniósł się na GG.

Edit: @JackXP PL odpowiadam na twój post w trzeciej osobie umyślnie - pokazuje to mój brak szacunku dla twoich wypowiedzi (jak można się o coś takiego kłócić? Rozumiem w przedszkolu, ale na forum?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bezsensownych wyborów, które i tak zostaną sfałszowane proponuje skupić się na temacie :)

Faktem jednak jest, że JackXP PL ma największe doświadczenie w tej kwestii i to on powinien kontynuować owy teleturniej.

Na pohybel zasadą!

JackXP PL: 5

Gumiś2: 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącznie:

JackXP PL: 6

Gumiś2: 4

Dziękuję za głosy całej dziesiątki. :) Wiedziałem, że ten spór da się metodą demokracji wyjaśnić. Dziękuję za zaufanie w stosunku do mojej osoby.

Start: "Kto pierwszy, ten lepszy" zapowiadam już bez dalszych komplikacji na 13.02 (piątek) godzinę 16:00


Zapraszam i dziękuję jeszcze raz

Hubert Urbański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować