Zaloguj się, aby obserwować  
mtobi

Growi Milionerzy (z Hubertem Urbańskim) - gra forumowa

6183 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2013 o 17:57, aragorn14 napisał:

=ZAJĘTE=


żartowniś

HerMetic
Arthas97
aragorn14
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HerMetic
Arthas97
aragorn14
ManweKallahan
Skaterka885
Jacentix
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=
=WOLNE=


No trochę czasu to zajęło (za dodatkowy tydzień czekania możęcie podziękować mi :D), ale mamy wystarczającą ilość uczestników i możemy zaczynać.
Ja zajmę się pytaniem eliminacyjnym, którego termin wyznaczam na niedzielę godzinę 20:00, a dalej poprowadzi tymczasowy/okresowy/stały nowy Prowadzący-Niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oto mamy nowego zwycięzcę, któremu wpisanie 4 liter w poprawnej kolejności zajęło rekordowe 30 minut. Proszę o gromkie brawa dla tego pana!

A teraz krótki komunikat organizacyjny, ważny dla wszystkich uczestników. Otóż do tej pory nie podobała mi się realizacja koła ratunkowego w postaci pytania do przyjaciela, które polegało głownie na podaniu przez prowadzącego poprawnej odpowiedzi (ewentualnie prowadzący mógł być chamem i nakierować na błędną). Dlatego też, póki co eksperymentalnie, w aktualnej grze planuję lekką modyfikację, która też da szansę drobnego wykazania się przegranym:
-gracz wybierający to koło wskaże "przyjaciela" spośród osób, które odpadły w kwalifikacjach do aktualnej gry i ja jako prowadzący zadam wybrańcowi pytanie.
Liczę na Wasz udział, bo dzięki temu gra może wzbogacić się o nutkę hazardu wynikająca z dodatkowego czynnika ludzkiego. ;p

Jako że zapowiada się długa gra i będzie jeszcze wiele okazji do porozmawiania z dzisiejszym zwycięzcą kwalifikacji, nie będę przedłużał i zacznę od razu od rozgrzewkowego pytania za 500 Gil:

Rozwinięciem znanego wśród graczy skrótu RTS jest:
a) relentless time sucker
b) real-time survival
c) real-time slasher
d) real-time strategy


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, czy będzie to długa gra, okaże się po trudności pytań. Im będą one łatwiejsze, tym dłużej sobie porozmawiamy:-)
A jeśli chodzi o pytanie, to jest ono banalne, więc nie ma się nad czym zastanawiać - poproszę o zaznaczenie odpowiedzi D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w ten oto sposób rozpoczynasz swój marsz ku chwale... Czy jakoś tak, masz 500 Gil.

Moje źródła donoszą, że jesteś już milionerem - wygrałeś ogólną edycję. Teraz znów jesteś w grze. Powiedz, czy masz jakiś sposób na sukces, czy po prostu liczysz na szczęście?

I pytanie za pierwszą gwarantowaną sumę:
Gabe Newell to szef:
a) Valve
b) Activision
c) Ubisoftu
d) EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposobu na sukces nie mam, wszystko zawdzięczam wiedzy, ewentualnie czasem przydaje się mieć trochę szczęścia (szczególnie, gdy w grę wchodzą duże sumy).

Gabe Newell jest bez wątpienia szefem Valve - proszę o zaznaczenie odpoweidzi A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować