Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Październikowy numer eXtra Gry już w kioskach!

45 postów w tym temacie

CD Projekt

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania miesięcznika eXtra Gra! W październikowym wydaniu, które od wczoraj można nabyć w kioskach i salonach prasowych na terenie całego kraju znajdziecie ostatnią część najlepszej serii gier rajdowych wszech czasów – grę Colin McRae Rally 2005!

Przeczytaj cały tekst "Październikowy numer eXtra Gry już w kioskach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 10:14, rav1985 napisał:

jak tos kupi niech napisze co bedzie za miesiac


Do listopadowego numeru eXtra Gry będzie dołączona gra Delta Force: eXtreme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może się skuszę ale czy będę grał ?
tyle fajnych gierek obecnie mam - Company of Heroes , spellforce 2 ech ostatnio kupiłem jeszcze ciwilizacje IV - rewelacja - może poczekam aż będzie w pudełku jako extraklasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 10:23, Klimos napisał:

> jak tos kupi niech napisze co bedzie za miesiac

Do listopadowego numeru eXtra Gry będzie dołączona gra Delta Force: eXtreme.



to lipa

a mozesz zrobic fotke pudelka gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 10:37, rav1985 napisał:

to lipa
a mozesz zrobic fotke pudelka gry?


Nie mam nowej eXtra Gry i chyba raczej ine będę miał, gdyż mało interesuję się ścigałkami. O tym co będzie w następnym numerze eXtra Gry wiem z tematu "Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach ?- Temat Ogólny :)" - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6226&u=2654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 11:26, Elwro napisał:

No popatrz, a zawsze sadzilem, ze w Colinie się ściga. Ale gralem tylko w czesci 01 - 03, moze
w 05 cos zmienili...

Istnieje pewna subtelna różnica między wyścigami a rajdami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 11:27, Krejt napisał:

Istnieje pewna subtelna różnica między wyścigami a rajdami... ;)

Wyscigi to kategoria ogolniejsza. F1, Nascar, F3000, rajdy to wszystko wyscigi. Tak jak romanse, powiesci sensacyjne i podreczniki szkolne wszystkie sa ksiazkami. To jest tak, jakbys twierdzil, ze "Imię Róży" nie jest książką, bo jest powieścią. Sa oczywiscie roznice pomiedzy poszczegolnymi typami wyscigow, ktore zna kazdy, kto choc raz widzial transmisje w telewizji / gre na komputerze. A czepianie sie jakiejs wydumanej terminologii moze tylko wprowadzac zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale w C05 nie ścigasz się bezpośrednio z przeciwnikami. Jedziesz sam i walczysz z czasem. Dlatego podciąganie to pod typowe wyścigi to "semantyczne nadużycie". :P
Jedyny związek z wyścigami jest taki, że tu są samochody i tam są samochody. W piłce nożnej i w piłce ręcznej też masz okrągłą piłkę, ale zasady diametralnie różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich tych zawodach scigasz sie samochodem z komputerowymi przeciwnikami. To moim zdaniem uzasadnia nazwanie tych gier "wyscigami". Po prostu zasady scigania sa inne i dlatego w Colinach nikogo na samym torze nie wyprzedzasz i nikt Cie nie wyprzedzi.
Zreszta wazne jest tylko, ze gra wreszcie wyszla w rozsadnej cenie. Do tej pory najbardziej podobala mi sie druga czesc. Czy piata wprowadza jakies zmiany? Pamietam, ze w trojce nadal zatrzymywalismy sie z 150 km/h do zera po dotknieciu nawet malutkiej przeszkody. Dalej tak jest, czy wreszcie cos z tym zrobiono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się będe upierał, że rajdy i wyścigi trzeba rozróżniać. Są one przedstawicielami sportów motorowych (motorsportu). Nie widzę powodu by uzasadniać właściwość zamienności tych słów, gdyż to właśnie może być żródłem wielu nieporozumień...
A co do gry, to lepszej wiadomości na rozpoczęcie nowego semestru kucia CDProjekt dla mnie przygotować! :D
Tak przy okazji, Colin i Nicky wystartują w Rajdzie Turcji w zesple Kronos-Citroen!!! Wielki powrót Mistrza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAa ale mam dylemat....chciałbym kupić tego Colina ale w tedy zabraknie mi na nową kartę graficzną no co za życie kurde.

PS:może ktoś wie jak szybko zarobić 100zł?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAa ale mam dylemat....chciałbym kupić tego Colina ale w tedy zabraknie mi na nową kartę graficzną no co za życie kurde.

PS:może ktoś wie jak szybko zarobić 100zł?? :-)


sprzedaj nerke dostaniesz duzo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować