Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Październikowy numer eXtra Gry już w kioskach!

45 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 13:34, Szokis napisał:

AAa ale mam dylemat....chciałbym kupić tego Colina ale w tedy zabraknie mi na nową kartę graficzną
no co za życie kurde.


Poszukaj dobrze w necie, może gdzieś znajdziesz taniej swoją wybraną kartę albo ponegocjuj ze sprzedawcą. Wszak 20 złotych to nie jest jakaś wielka fortuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 13:39, Nikt634 napisał:

AAa ale mam dylemat....chciałbym kupić tego Colina ale w tedy zabraknie mi na nową kartę graficzną
no co za życie kurde.

PS:może ktoś wie jak szybko zarobić 100zł?? :-)


sprzedaj nerke dostaniesz duzo wiecej

Powiedz jaką kartę graficzną chcesz kupić i ile chcesz na nią przeznaczyć pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem Radeony 9600Pro za 189zł i Radeony x700 od 269 zł zamierzam kupić jedna z nich,ale te droższą to tylko w tedy kiedy dołożą mi rodzice.Podsumowując mam 200zł i zamierzem kupic jakąś dobrą kartę bo mój Radek 9200 (128) jeszcze daje rade ale w nowszych grach jest kiepsko a nie lubie grac na low detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 10:23, Klimos napisał:

Do listopadowego numeru eXtra Gry będzie dołączona gra Delta Force: eXtreme.

Heh :/ To raczej do Delta Force: eXtreme zostaną dołączone 3 kartki :P

Ja kupiłem i jestem zadowolony mimo, że juz mam na CD :P W każdym razie lepiej jest mieć do kolekcji w pudełku..ehh..zapomniałem, no wiecie w stylu DVD :P Pażdziernikowej nie kupię i dobrze, bo nie lubię, a przekłada się to na wiekszy budżet na Need for Speed Carbon, czyli pieniążków nie zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie ma żadnego plakaty :/ ?
Colin jest wart tych 20 zł, kupiłem 04 i do dzisiaj ścigam się przez Internet naprawde miły relaksator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 13:47, Adamzzz napisał:

Nie trawię rajdówek :-P


och, ja to samo. z samochodowych gier to lubię tylko czysty arcade (FlatOut, Crashday, NFS)
strasznie trudno sie w symulatorach jeździ tzn - jak w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ciesze sie - mam wszystkie czesci Colina (no prawie, nie posiadam jedynki :( i wlasnie 5). Kupie jak tylko wyjdzie w NXK bo teraz odkladam kase na cos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 21:10, s2nto napisał:

Która z ofert będzie atrakcyjniejsza - EX czy XKX z Colinem 05?? :)


Zależy co kto lubi i co komu bardziej będzie na półce pasowało. Jeżeli masz dużo gier z eXtra Klasyki Next albo wszystkie poprzedmoe Coliny masz właśnie z tej edycji to myślę, że warto poczekać te kilka miesięcy aż gra trafi do tej serii. Jeżeli natomiast wolisz gry wydane w eXtra Grze to możesz już udać się do kiosku, bo gry zapewne nie będą się różniły. Co nie sprzeda się w kioskach prędzej czy później trafi do eXtra Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować