Zaloguj się, aby obserwować  
Szalony100

Jeżel ktoś może mi doradzić to szukam przyczyny bardzo powolnego uruchomienia gry CMR-2005

7 postów w tym temacie

Mam dobry komp.Chyba dobrą kartę graficzną NIVIDIA GeForce FX 5700 LE a przy uruchomianiu gry komputer tak przymula że muszę bardz długo na otwarcie czekać.Czy przyczyna może tkwić w zainstalowanym antywirusie Panda-2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 15:26, Szalony100 napisał:

Mam dobry komp.Chyba dobrą kartę graficzną NIVIDIA GeForce FX 5700 LE a przy uruchomianiu gry komputer tak przymula że muszę
bardz długo na otwarcie czekać.Czy przyczyna może tkwić w zainstalowanym antywirusie Panda-2005


Jak mam byc szczery to karta graficzna za nowa nie jest (przykro mi ;-)). Sproboj powylaczac rozne programy na pasku (Pande tez). Aha a ile masz Ramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich sprawach podstawowa rzecza jest podanie parametrow komputera bo okreslenie "dobry" moze miec wiele znaczen (np. w ustach sprzedawcy z supermarketu :)
Warto tez dodac jakie programy dzialaja w tle.

PS. Ja bym obstawial jak kolega wczesniej - mala ilosc pamieci RAM. Takze doradzam wylaczenie programow dzialajacych w tle (glwonie - antywirus, przegladarka, GG, programy p2p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ram 256
GG nie posiadam
Na tej karcie przedtem otwierał się szybko
Może po reinstalacji przez kolegę coś pominięto
Pandę przed uruchomieniem zostaje wyłączona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 17:47, kowalov napisał:

> Mam dobry komp.Chyba dobrą kartę graficzną NIVIDIA GeForce FX 5700 LE a przy uruchomianiu gry komputer tak przymula
że muszę
> bardz długo na otwarcie czekać.Czy przyczyna może tkwić w zainstalowanym antywirusie Panda-2005

Jak mam
byc szczery to karta graficzna za nowa nie jest (przykro mi ;-)). Sproboj powylaczac rozne programy na pasku (Pande tez).
Aha a ile masz Ramu?

Ramów 256
GG nie posiadam
Na tej karcie otwierał się szybko
Panda przed uruchomieniem zostaje wyłączona.Może coś po reinstalacji coś pominięto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 19:00, Volvox napisał:

W takich sprawach podstawowa rzecza jest podanie parametrow komputera bo okreslenie "dobry" moze miec wiele znaczen (np.
w ustach sprzedawcy z supermarketu :)
Warto tez dodac jakie programy dzialaja w tle.

PS. Ja bym obstawial jak kolega wczesniej
- mala ilosc pamieci RAM. Takze doradzam wylaczenie programow dzialajacych w tle (glwonie - antywirus, przegladarka, GG,
programy p2p)

Wyłączam Pandę,ram 256,GG nie posiadam ,program p2p-brak,przeglądarki brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke malo ramu sprobuj przeinstalowac gre albo stery na starsze (czasami pomaga) , jak nie pomoze to powywalac zbedne programy i przeczyscic rejestr jakims programem czyszczacym, jak to nie pomoze to musisz zainstalowac wszystko od nowa (znaczy sie system operacyjny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować