Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia zawartość polskiej wersji Gothic 3!

124 postów w tym temacie

super, że edycja podstawowa jest taka obfita, i że edycja kolekcjonerska bedzie jescze bardziej "wyposażona" w ciekawe dodatki, ale mam tez prosbe do CDP zeby nie podnosili ceny EK zbyt wysoko (plz). Z góry dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,no,no <mlaska z podziwem> niektóre EK są "słabiej wyposażone".Może do każdego pudełka (być może bo może być coś jak z CoH) będą jakieś ekwilibrystyczne dodatki np. "Gothic 3 pudełko zielarza" a w środku jakieś ziółka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudownie :] ... Dlaczego "przyszły tydzień" nie może być jutro? ;) ... Zrobicie wszystko, żeby utrzymać fanów w niepewności do ostatniego momentu :D ... Jeśli w standardzie jest mapa, poradnik i dodatkowa płyta to ja nie pytam co będzie w EK, pewnie będzie zajmować z pół pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M0hh4M3D każdy by chciał zeby w ek był ,np. półtoraręczny miecz i siedzącym obok niego kowalem, z wrzeszczącym uśmiechem na twrzy i śpiewającym ode do radośći, ale bądzmy szczerzy, gdzie by wtedy włożyli instrukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 17:45, Gutek87 napisał:

M0hh4M3D każdy by chciał zeby w ek był ,np. półtoraręczny miecz i siedzącym obok niego kowalem,
z wrzeszczącym uśmiechem na twrzy i śpiewającym ode do radośći, ale bądzmy szczerzy, gdzie
by wtedy włożyli instrukcje


a po co ci instrukcja??:> i tak 1 w rzyciu czytalem instrukcje i to tylko z ciekawosci co jest w srodku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP, nie trzeba Wam chyab tego mówić, bo powinniście sami to wiedzieć, ale i tak Wam powiem: jesteście wspaniali, najlepsi i najbardziej profesjonalni :). Jak zwykle, najwyższa jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:01, Taschon napisał:

CDP, nie trzeba Wam chyab tego mówić, bo powinniście sami to wiedzieć, ale i tak Wam powiem:
jesteście wspaniali, najlepsi i najbardziej profesjonalni :). Jak zwykle, najwyższa jakość.

Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUPER jestem mile zaskoczyny tę informacją!!! ahh nie moge się doczekać tej gry :P juz szukam miejsce na ścianie dla mojej mapki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm, słowami nie da się wyrazić tego co czuję (hehe :P)
(skacze jak szalony i cieszy się jak małe dziecko....:D)
Co dopiero będzie jak ujawnicie zawartość EK.... CDP kocham was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oż kurczę, ale edycja! :-D Kolejne niezwykłe wydanie gry od CD Projektu. Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczą (zwłaszcza z okazji zbliżającej się premiery Wiedźmina :->).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować