Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia zawartość polskiej wersji Gothic 3!

124 postów w tym temacie

Jay Z w innym wątku napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez SSj2-

> Eee... Jeśli dobrze rozumiem ten post, to G3 ES będzie dostępne w tej samej cenie co normalny
> gothic 3... Zgadza się?


Nie wiem co to ES, a jeśli chodzi o Edycję Kolekcjonerską to na pewno nie - w poniedziałek podamy stosowną informację.

Czyli dziś powinna być informacja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 17:19, SSj2- napisał:

Jay Z w innym wątku napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez SSj2-

> Eee... Jeśli dobrze rozumiem ten post, to G3 ES będzie dostępne w tej samej cenie co normalny
> gothic 3... Zgadza się?


Nie wiem co to ES, a jeśli chodzi o Edycję Kolekcjonerską to na pewno nie - w poniedziałek
podamy stosowną informację.

Czyli dziś powinna być informacja ;-)


Przepraszam za nieporozumienia i z góry uprzedzam, że zawsze obowiązujące są oficjalne informacje podane w formie press release. Niestety nie byliśmy w stanie podać informacji wczoraj, mam nadzieję, że pojawi się dziś lub jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 09:30, Jay Z napisał:

Przepraszam za nieporozumienia i z góry uprzedzam, że zawsze obowiązujące są oficjalne informacje
podane w formie press release. Niestety nie byliśmy w stanie podać informacji wczoraj, mam
nadzieję, że pojawi się dziś lub jutro.

Trzymam MOCNO kciuki za DZIŚ :)
Powodzenia i owocnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 09:33, Evil Khan napisał:

> Przepraszam za nieporozumienia i z góry uprzedzam, że zawsze obowiązujące są oficjalne
informacje
> podane w formie press release. Niestety nie byliśmy w stanie podać informacji wczoraj,
mam
> nadzieję, że pojawi się dziś lub jutro.
Trzymam MOCNO kciuki za DZIŚ :)
Powodzenia i owocnej pracy :)


Dużo zależy od podzespołów, tzn. od elementów, które znajdą się w pakietach - chcielibyśmy użyć już real foto do wizualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niestety nie byliśmy w stanie podać informacji wczoraj

piatkowa impreza chyba troche sie przedluzyla :P
a tak na powaznie chociaz nie jestem fanem gothica (tak, sa tez tacy ludzie), to takze czekam z niecierpliwoscia na ujawnienie polskiej edycj;, chetnie popatrze na te "bajery" a byc moze nawet i kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już doczekać nie mogę. Kto by pomyślał że dadzą real foto. Chciałbym( inni pewnie też ) zobaczyć fotki bajerów z wersji normalnej i EK. Ciekawe czy dzisiaj ją zamieszczą.... ale znając Jay''a Z to będzie już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:27, Cesc22 napisał:

ej powiedzci emi kiedy wychdzi gothic 3. Ja już jestem zmieszany bo jedzni mówią tak a drudzy
tak

W Polsce premira jest 3 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 09:30, Jay Z napisał:

> Jay Z w innym wątku napisał:
>
> > to jest odpowiedź na posta dodanego przez SSj2-
>
> > Eee... Jeśli dobrze rozumiem ten post, to G3 ES będzie dostępne w tej samej cenie
co normalny
> > gothic 3... Zgadza się?
>
>
> Nie wiem co to ES, a jeśli chodzi o Edycję Kolekcjonerską to na pewno nie - w poniedziałek

> podamy stosowną informację.
>
> Czyli dziś powinna być informacja ;-)

Przepraszam za nieporozumienia i z góry uprzedzam, że zawsze obowiązujące są oficjalne informacje
podane w formie press release. Niestety nie byliśmy w stanie podać informacji wczoraj, mam
nadzieję, że pojawi się dziś lub jutro.


ta jasne a jutro jutro, i se myslicie ze kim jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować