Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najciekawsze oferty rocznicowe w sklepie gram.pl

89 postów w tym temacie

Chamberlyn

Pierwsza rocznica gram.pl zaowocowała wsypem atrakcyjnych ofert i promocji w naszym sklepie. Zdajemy sobie sprawę, że ogarnięcie tego wszystkie może stanowić drobny problem, postanowiliśmy więc zwrócić Waszą uwagę na kilka najciekawszych ofert.

Przeczytaj cały tekst "Najciekawsze oferty rocznicowe w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam kupić Fable, albo HoMM V EK, ew. jedno i drugie, ale nie wiem czy do niedzieli skołuje tyle pieniędzy... Mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest Need for speed Carbon ale i tak poczekam na edycje kolekcjonerską:P Tak więc jeżeli CD Projekt się w nia nie zaopatrzy bedzie źle, bo naprawde wielu czeka na kolection edition, gdyż będzie 12 dodatkowych tras, 10 luksusowych samochodów m.in. Koeningsegg CCX.
-----------------------------------
Sorry za off top:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje ponadto, na sam koniec-stworzyć Specjalny Raport. Wiem, że w "Centrum" są zawarte wszystkie informacje, ale... Raport mógłby obejmować coś takiego jak np. najciekawsze wypowiedzi Forumowiczów uczestniczących w Urodzinach, ogólne reakcje (heh, wiadomo jakie są) itd.. Co Wy na to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem - dlatego teraz to rozwinę :). A tak poza tym to jedyne ciekawe oferty to Dungeon Siege II i Fable. Gdyby były 10 zł tańsze to kupiłbym na 50%.

CoH - nie pójdzie mi
AoE III - gra nie dla mnie
FEAR - pójdzie, ale na najniższych detalach, a wtedy nie wygląda zbyt ładnie
Guild Wars i Factions - nadal trochę za drogo
HoMM V - nie spodobała mi się za bardzo

WoW: TBC - abonament? eeee :P
NFS Carbon - nie pójdzie mi :P

Pasuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakichś WoWach dają smycze, a w Gothicu 3 nie. Błeee.. Będe płakał ;( Oddałbym wszystkie wytłoczone pudełka świata za taką sexovną smycz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham Was. :D CoH już dzisiaj zamówiłem, ale z przyjemnością wziął bym jeszcze GW i HoMM V. Ale skąd brać na to kasę? :P Może zamiast wPLNów dodawajcie do niektórych (a najlepiej do wszytskich) pudełek prawdziwą kasę, co? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować