Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 16:35, Patryk Mogilno napisał:

Jestem ciekawy jakie gry pokaza jutro może jakies gry z Cenegi;) bo te z CD-Project troche
nudza:)


No właśnie! (dzięki Patryk że poruszyłeś ten temat) Dlaczego pokazywane są tylko gry z dystrybucji Cd-Projectu?
No to np. nie zobaczę już testu nowego splinter cella conviction bo nie jest wydawany przez CD-Project

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2008 o 16:55, Pablo09 napisał:

No to np. nie zobaczę już testu nowego splinter cella conviction bo nie jest wydawany
przez CD-Project

Racja Splinter Cell to super gra ale w gram.tv nawet nie wspomna o tej grze! A czemu bo nie jest wydawana przez CD-Project

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 17:00, Patryk Mogilno napisał:


> No to np. nie zobaczę już testu nowego splinter cella conviction bo nie jest wydawany

> przez CD-Project
>
Racja Splinter Cell to super gra ale w gram.tv nawet nie wspomna o tej grze! A czemu
bo nie jest wydawana przez CD-Project



Ludzie po co wy bijecie bez sensu pianę - już mi się was czytać niie chce - co 5 sekund ten sam temat - i wasze bezsensowne dywagacje.

Zrozumcie wkońcu, że program GRAM TV jest realizowany i wydawany przez CDP, a co za tym idzie to oni wykładają kasę, aby mieć inną formę reklamy!!!!

Nie pasuje Wam?? Nie oglądajcie!!!

Chcecie zobaczyć gry Cenegi, Techlandu itd.????

Napiszczie do nich, aby wyłożyli własną kasę na część produkcji - jak się dogadają z CDP, to będą ich gry.

I nie zanudzajcie mnie już tym bezsensownym tematem - w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 09:40, zoto napisał:


I nie zanudzajcie mnie już tym bezsensownym tematem - w kółko.

Nikt ci nie każe czytac naszych postow! Wiec po co to robisz ja cie nudzimy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz ja podziękuje Tobie, zoto, że poruszyłeś ten temat - jałowe dywagacje na temat "jak to źle, że tylko gry CDP" naprawdę nic nie dadzą, a powtarzają się prawie co stronę. Więc nie popadajmy w przesadę. ;>

A, tak poza tym - dzisiaj o 10.50 Gram.TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no, wielkie sory, ale tutaj muszę się zgodzić z zoto''em. Temat był wałkowany paręnaście razy, a wypowiedź: "nikt Ci nie każe czytać naszych postów" jest nie na miejscu, szczególnie na forum, które jest stworzone do czytania postów innych użytkowników i pisania własnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 09:51, rick90 napisał:

Ej no, wielkie sory, ale tutaj muszę się zgodzić z zoto''em. Temat był wałkowany paręnaście
razy, a wypowiedź: "nikt Ci nie każe czytać naszych postów" jest nie na miejscu, szczególnie
na forum, które jest stworzone do czytania postów innych użytkowników i pisania własnych.

OK wielkie sory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tu muszę podpisać się lewą ręką, bom lewus. Temat był już wielokrotnie wałkowany, a że żadne inne informacje do nas nie napłynęły- po co go drążyć dalej? ;)

Potrzebne gry z Gram.TV- nie mam w co grać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem zaraz po zadaniu pytania, miałem już wpisany tytuł ( domyśliłem się), a odpowiedź była bardzo prosta. Mam nadzieję, że wygram, zawsze troszkę kaski więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:16, Rafix 06 napisał:

Znał ktoś odpowiedź na pytanie? Mi wydaje się, że twórcy pochodzą z Niemiec ;)



Mi też się wydaje, że są z Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:19, Budyn napisał:

> jaka jest poprawna odpowiedź??
Twórcy gry pochodzą z Niemiec, o taka.

Kurde, czyli mam źle xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować