Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2008 o 11:16, Budyn napisał:

Odpowiedziałem zaraz po zadaniu pytania, miałem już wpisany tytuł ( domyśliłem się)


Domyśliłeś po tym jak zaczęli mówić o tej grze czy po tym jak powiedzieli, że za chwilę będzie można ją wygrać? ;P

Kurcze, ostatnio żadna gra do wygrania mnie nie interesuje. Szkoda, choć już za dużo u mnie leży tych wygranych. Wciąż mam do sprzedania kilka gier z wygranych (patrz: podpis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się, jak powiedzieli co będzie w "Klasyce". Napisałem tytuł i czekałem aż podadzą pytanie, a potem to już szybko wyślij, minęło może z 30 sekund, ale jak znam moje szczęście to ktoś będzie szybszy o sekundę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest tak, że zdążysz poszukać odpowiedzi na stronie i dopiero ją wysłać i do tego jeszcze wygrać. Przynajmniej mi się tak udało wygrać Drivera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:27, FlyMan92 napisał:

Czasem jest tak, że zdążysz poszukać odpowiedzi na stronie i dopiero ją wysłać i do tego
jeszcze wygrać. Przynajmniej mi się tak udało wygrać Drivera xD


Tak samo u mnie. Najpierw wszedłem na gram.pl, wyszukałem Drivera, i tam znalazłem odpowiedź. Niemniej jednak gry nawet nie rozpakowałem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też, zdążyłem znaleźć odpowiedź na gram.pl, ale w przeciwieństwie do Ciebie rozpakowałem go i nawet przeszedłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek mnie specjalnie nie zaciekawił, denerwują mnie te ciągłe zmiany czasu emisji, zazwyczaj też coś ciekawszego leci na Discovery, więc z oglądaniem jest różnie.
A czy poprawna odp. na pytanie to nie Austria? choć też się mogę mylić, bo pytania w sumie nei dosłyszałem, bo zajmowałem się czym innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie trochę czasy minęło, zanim odpowiedź wysłałem. A Niemcy to chyba poprawna odpowiedź, gdyż firma ta zrobiła Gothica, a Gothic to niemiecka gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 12:24, Rafix 06 napisał:

U mnie trochę czasy minęło, zanim odpowiedź wysłałem. A Niemcy to chyba poprawna odpowiedź,
gdyż firma ta zrobiła Gothica, a Gothic to niemiecka gra :D

Spellforce tak jak i Gothic jest rozprowadzany przez Joowod, a stworzony przez odpowiednio Phenomic St. i Piranha Bytes St.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 12:30, Jacek Pyda napisał:

hm, w konkursie wygrywają tylko najszybsi?
Nie ma żadnego losowania?

Pierwsze ileś tam(zależy od liczby nagród) poprawnych odpowiedzi wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 15:03, Zagul napisał:

> hm, w konkursie wygrywają tylko najszybsi?
> Nie ma żadnego losowania?
Pierwsze ileś tam(zależy od liczby nagród) poprawnych odpowiedzi wygrywa.



Najczęściej wygrywają 4 pierwsze osoby. Ale są nieraz odstępstwa od normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 17:00, Patryk Mogilno napisał:


> No to np. nie zobaczę już testu nowego splinter cella conviction bo nie jest wydawany

> przez CD-Project
>
Racja Splinter Cell to super gra ale w gram.tv nawet nie wspomna o tej grze! A czemu
bo nie jest wydawana przez CD-Project


To jest po prostu chore! Jeżeli to jest program o grach to ja nie chcę widzieć tylko gry Cd-Projectu, ale także np. testy gier wydawanych przez cenega poland czy choćby takiego city interactive... ale dobrze że przynajmniej widzę gry EA bo była recenzja Crysisa :D No właśnie... to skoro EA wydaje Crysisa to po co pokazuje się jej recenzję...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2008 o 09:03, Pablo09 napisał:

:D No właśnie... to skoro EA wydaje Crysisa to po co pokazuje się jej recenzję...?



Eeee, bo gram.pl ma umowę z EA? Prawie od razu po podpisaniu owej umowy zaczęły się pojawiać gry EA i Lemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na klikniesz Konsulowie u góry forum, to na dole zobaczysz nie tylko osoby z CDP, ale także Z CDPRed, EA i LEM''u ;) To wszystko wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.Tv w Sobotę o 10.55, znowu zmienili porę nadawania :D Musze przyznać, że oglądłem kawałki "Review Territory" na "TwojejTubie" i kosi Gram.TV ze wszystkich stron. Gertruda i Adela rozsmieszają mnie do łez. Szkoda , że Hyper nadawany jest tylko na platformie Cyfry+ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.TV nie może się nawet równać z RT ;). Oba programy dzielą miliony lat świetlnych. Pierwszym krokiem od zmniejszenia tej różnicy było by recenzowanie gier innych dystrybutorów niż CDP. Widzieliście kiedyś grę wydawaną przez Cenegę? Bo ja nie... .
Hyper tylko na Cyfrze? Bzdura, ja mam kablówkę i go mam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:40, milten6 napisał:

Hyper tylko na Cyfrze? Bzdura, ja mam kablówkę i go mam :P.


W moim "miasteczku" to chyba kablówki chyba nie ma xD A Hyper to nadaje chyba na "Zig Zapie" po 21? Kumpel ma to może wpadne do niego i oglądne. A właśnie o której godzinie leci RT? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować