Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Ja mam nadzieję że wkońcu GRAM.TV mnie zadowoli (tak jak to robi Hyper i robił Game Box), bo jak dla mnie GRAM.TV jest nudne, ma nieciekawe recki a do tego pokazują w nim tylko gry z EA i CD Projektu. Co się stało z tymi grami z Cenegi ? Przecierz oni też wydają niezłe gry (jak dla mnie to nawet lepsze od CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pewne zastrzeżenia do gram.TV czemu nie ma tam recenzji gier cenegi (konkurencja)
bylo by ciekawie ale............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 16:34, innoss napisał:

ja mam pewne zastrzeżenia do gram.TV czemu nie ma tam recenzji gier cenegi (konkurencja)
bylo by ciekawie ale............................


Mówiąc najprościej: Każde medium recenzuje gry, które przyśle im dystrybutor. Możemy pokazywać tylko gry, na które mamy zezwolenie dystrybutora danego tytułu. CD-Projekt, EA, LEM, Techland oraz wiele innych firm przysyła nam swoje gry, jednocześnie zezwalając na ich pokazywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie info ile ludzi/graczy ogląda ten program? Kiedy zobaczyłem pierwszy odcinek nie wróżyłem mu świetlanej przyszłości ze względu na niszową stację, teraz mam inne odczucia jednak nie można było sprobować w TVN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sonciak spoks ale cenega w sobie zamknięta a myślałem ze CDP ich nie dopuszcza skoro tak jest to powiem jasno cenega jest DYSTRYBUCJĄ poturbowaną (lubie ich)ataki CDP mocne są ale ''''pokojowe''''

sonciak jak sajta nie masz to zrób plz i gg daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś spóźniłem się 5 min na odcinek ... Przypomnijcie mi proszę e-mail konkursowy ? Bo pytanie było w którym roku po raz pierwszy zobaczylismy mario ... ale nie pamietam adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu znowu... ! :-( To już 4 raz mi się zdarzyło , że zapomniałem o gram.tv. :-|
Siedziałem na ircu , aż mi jeden użytkownik uświadomił , że jest ten program ! :-/
Zdąrzyłem tylko , na lost planet i tą gre o rekinie , to był prawie koniec ! ;-(
Ale przyznam , że bardzo ładnie wygląda lost planet ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 10:59, syriusz.b napisał:

Dziś spóźniłem się 5 min na odcinek ... Przypomnijcie mi proszę e-mail konkursowy ? Bo pytanie
było w którym roku po raz pierwszy zobaczylismy mario ... ale nie pamietam adresu


konkurs@gramtv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle włączam telewizor o 10:30, szukam Gram.tv i jak się okazuje odcinek zaczął się 15 minut wcześniej. Załapałem się tylko na jedną ciekawą grę, czyli Lost Planet. Czemu program nie jest o stałej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:17, Kasendrol napisał:

Jak zwykle włączam telewizor o 10:30, szukam Gram.tv i jak się okazuje odcinek zaczął się 15
minut wcześniej. Załapałem się tylko na jedną ciekawą grę, czyli Lost Planet. Czemu program
nie jest o stałej godzinie?


Nie 15,a 10 bo zaczął sie 10:20 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosba do Admin aby umiescili to tak zeby kazdy widzial... eamil konkursowy to ---------- konkurs@gramtv.pl ---------

A teraz moj komentarz na temat programu... Dobra robota... fajne recenzje... oceny idealnie dopasowane do relacji opowiadajacego o grze :D
wielkie gratulacje dla kamerzysty... co prawda nadal macha ta kamera ale nie tak wnerwiajaco jak kiedys :D
co do gier... no fajnie mi sie podobalo o The Guild...
p.s. miejwiecej 50% gier naPC i 50% gier na konsole...
p.s.1 Polskie gry zawsze byly sredniej świerzosci... miejmy nadzieje ze The Witcher zmieni nasz(a takze ludzi w innych krajach) poglad na polskie produkcje.
Co do prowadzacych... fajne komentarze idziecie takrze na humor... ale to z tym Napoleonem to byl chyba zart co? (mam nadzieje :D)
Ocena 9/10

Pozdorwienia , good luck & have fun
- nabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:17, Kasendrol napisał:

Jak zwykle włączam telewizor o 10:30, szukam Gram.tv i jak się okazuje odcinek zaczął się 15
minut wcześniej. Załapałem się tylko na jedną ciekawą grę, czyli Lost Planet. Czemu program
nie jest o stałej godzinie?


W poprzednim dziale bylo ogloszenie ze program zacznie sie o0 10:20 nie nasza a tym bardziej ich wina ze nie czytasz/czytacie postow z poprzednich dzialow ...
gl next time
- nabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować