Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Zrobię avatar na zamówienie

3663 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 14:31, SW007 napisał:

Siema, zrobił by mi ktoś napis z lewej strony, o treści SW007 jakąś fajną czcionką??



Powracam . Dawno mnie w temacie nie było i trochę wszystko zaniedbałem. Oto avatar dla SW007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:07, waldmar napisał:

Może mi ktoś zrobić avka.
Bracia koala a na nim napis Kinia.
Moja córka ogląda to bez przerwy.


Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawilem na prostote szczegolnie z tego powodu, ze obrazek bedzie bardzo zmniejszony, wiec skomplikowane wzory sie nie sprawdza. I nie krzycz, ze jest be, bo zrobilem to bardzo szybko w paincie. :) Zauwaz, ze kolor dopasowany ejst do oczu i zebow Maula. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też proszę o avka. Chciałbym żeby to był jakiś fajny eminem, z napisem Maciex, kolorowy, moze w tym tygodniu jak ci sie uda. Wyślij na g-g: 9592957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm a ja bym porosił cos z SW... moze jakiegos mrocznego ziomka...ale najlepiej nie z filmu..tylko jakis LORDS SITH jesli wiesz o co chodzi.....ma pod nim pisac WIkitory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:50, Wiadroman napisał:

Ty nei narzekaj, masz dobrego avatara! :) Nie rozpoznam Cie pewnie bez niego na tym forum.
;P



no dobra niech bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avatar na zamówienie ? hmmmm....potrzebuje czegoś co by pasowało do mojego nicku lub coś wyrażnego jasne tło jakaś postac wyraźna. Hmmm.... coś z Gothic 3 lub filmu władca pierścieni.
No albo jakiś wyraźny znaczek CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zrobisz mi avka???Tu daje ci grafike i najlepiej by było jakby av miał na dole białymi literami napisane cybekziom (ale takimi oryginalnymi jak ma np. PAPISHON).Pamiętaj ma pisać "cybekziom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:31, cybekziom napisał:

A zrobisz mi avka???Tu daje ci grafike i najlepiej by było jakby av miał na dole białymi literami
napisane cybekziom (ale takimi oryginalnymi jak ma np. PAPISHON).Pamiętaj ma pisać "cybekziom".

juz na tym forum widziałem chyba taki avatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować