Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Zrobię avatar na zamówienie

3663 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 19:50, Dante Dy`nei napisał:

Może te ci się jeszcze spodobają ...


Dzięki właśnie sobie je ściągnałem na twardziela. Jutro wybiorę jednego spośród wszystkich trzech bo dzisiaj nie mam czasu na zastanawianie się. Wielkie dzięki Dante Dy`nei !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:00, Pepper Ronie napisał:

Przepraszam (wiem że nie na temat) ale czy ktoś wie czy Age of Empires III ma zabezbieczenie
StarForce????


zapytaj się w temacie o Age of Empires 3 a nie tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będe wdzięczny za dorobienie mi pod postacią czy gdziekolwiek, byle nie zasłaniało twarzy, napisu MiSTiC, koniecznie w takiej wielkości liter w jakiej podałem, w takim kolorze aby było też widać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:15, Mistic napisał:

Będe wdzięczny za dorobienie mi pod postacią czy gdziekolwiek, byle nie zasłaniało twarzy,
napisu MiSTiC, koniecznie w takiej wielkości liter w jakiej podałem, w takim kolorze aby było
też widać ;-)

A ja bym był wdzieczny jak byś dał większy rozmiar, gdyż możan poddac lepszym obróbkom :) Jeżeli nie ma takeij możliwosci uznaj ze nie ma tego posta :P :D ...}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:15, Mistic napisał:

Będe wdzięczny za dorobienie mi pod postacią czy gdziekolwiek, byle nie zasłaniało twarzy,
napisu MiSTiC, koniecznie w takiej wielkości liter w jakiej podałem, w takim kolorze aby było
też widać ;-)

A ja będę wdzięczny jak byś mógł dać wiekszy rozmiar swojego a-v-a-t-a-r-a gdyż będzie można go poddac lepszym obróbkom :)
Jeżeli nei ma takiej możliwosci to uznaj, ze nei ma tego posta :P :D {...}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry sorry...internet mi sie psuje..ehh...nei psuje tylko sie zepsuł :P Już trzeci raz to się stało, a odświeżałem czy przypadkiem nie ma :/ Dziwne, dziwne...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, że jutro dam? Musze odgrzebać zforum info co to była za postać i ponownie znaleźć a do tego musze miec chwile czasu co jest teraz niemozliwe przed jutrzehszym kolosem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować