Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Zrobię avatar na zamówienie

3663 postów w tym temacie

Bardzo byłbym wdzięczny za stworzenie mi avtara związanego z Imperium Brytyjskim/Wielką Brytanią czyli np. godło lub flaga w rozmiarach 120x120, 100x100 oraz 64x64 (tutaj to już raczej tylko flaga była by widoczna).
Jak dało by radę, poprosiłbym jeszcze o godło Rzeczpospolitej Obojga Narodów w rozmiarze 100x100. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 09:59, NouSia napisał:

zrobi mi ktos fajnego avka tematyka tibia :))) nie wiem jakis fajny poprostu z tej gry
--...--


Prosze:

20090209230715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Móg3bym prosia o avka w stylu tego obrazka , tylko zamiast liter JP znalaz3y sie tam DS. Nie musi bya identyczny z tym ale chcia3bym ?eby by3 pisany gotykiem.

20090315130034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o avatar z: gier Brothers In Arms (dowolna część) i S.T.A.L.K.E.R. (również dowolna część). Miałbym tylko jedną prośbę odnośnie ich avatarów: nie chciałbym, żeby były one pospolite. Sądzę, że zrozumiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dwa posty pod rząd, ale zapomniałem poprosić o avatar z jeszcze jednej gry. Chodzi mi o King''s Bounty: Legenda.
Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobiłem. Nie ma dzisiaj szału, bo po prostu jestem już zmęczony i mam "odpływ" weny twórczej. Jak się nie podobają, to może jutro coś poszukam.
Edit. Jak się nie podobają, to wal prosto z mostu.

20090321215844

20090321215848

20090321215853

20090321215858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:59, Kuboo PL napisał:

Ok, zrobiłem. Nie ma dzisiaj szału, bo po prostu jestem już zmęczony i mam "odpływ" weny
twórczej. Jak się nie podobają, to może jutro coś poszukam.
Edit. Jak się nie podobają, to wal prosto z mostu.

To walę prosto z mostu - tak jak prosiłeś. Nie podobają mi się wsyztskie, oprócz 4, lecz do niego też mam zastrzeżenia. Powiem dlaczego. 1. avatar: miałem demonicę długo na tapecie - znudziła mi się. 2. Po prostu, gusta. 3. j/w 4. Corrion dziwnie wygląda na tym avatarze, chociaż sam pomysł i wykonanie avatara jak najbardziej na plus. Taki avek z BiA jest fajny, tylko wolałbym inną postać. Najlepiej Matthew Baker lub Joe "Red" Hartsock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 12:51, Kuboo PL napisał:

Dobra, mam tych dwóch, o których prosi3eś. Sorry za rozmiar pierwszego awatara.

Wow! ^^ Naprawdę fajne. Szczególnie avatar z Matthew Baker'em bardzo mi się podoba i sądzę, że niedługo znajdzie się na moim avatarze ^^ Szczere dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 15:31, iwan san napisał:

s3uchajcie móg3by mi ktoś zrobia avek z guild wars z zabójcą facetem i z napisem bia3y
iwan


Prosze.

PS W przyszlosci bede wykonywac nicki z Gimpa.
Na razie sie ucze nim pracowac.

20090404115127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:51, RadeX_vs_Blaskow napisał:

> s3uchajcie móg3by mi ktoś zrobia avek z guild wars z zabójcą facetem i z napisem
bia3y
> iwan

Prosze.

PS W przyszlosci bede wykonywac nicki z Gimpa.
Na razie sie ucze nim pracowac.


chyba z byt duży ,bo napisu nie widać
aha właśnie zapomniałem wtedy dopisać ,żę mógł być z battlefield heroes z napisem biały iwan albo whiteiwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 15:07, Czarek-k napisał:

Ja bym prosi3 zrobienie z tego obrazka avatar. Chcia3bym by by3 w wymiarach avatara i
?eby nie by3o tego s3onca po lewej stronie.

Obrazka zapomniałem.

20090410150800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować