Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Vasylus

Najbardziej nie doceniona gra

90 postów w tym temacie

A najbardziej niedoceniona gra jest SWIV 3D... albo Dark Earth. Mozna jeszcze Gothic 2 dodac (w US jest niedoceniony fo sure).
No niech ktos zalozy topic najbardziej przecenione gry, plzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o właśnie nie napisałem jeszcze o świetnej skradance\fpp mianowicie chodzi o
The Chronicles of Riddick. Gra genialna (coć na kompie dużo miejsca zajmuje i lepiej gra sie na Xboxie)
wysoko oceniana lecz mimo wielu zdjęć na okładkach pism, poprostu zapomniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 20:13, Abi Dalzim napisał:

Oczywiście, że Planescape: Torment. Moim zdaniem o niebo lepszy od Baldurs Gate, a nie ma tylu wielbicieli...
Zupełnie nie rozumiemn dlaczego, bo ma niesamowity KLIMAT jakiego nie można doświadczyć w żadnej innej gierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka gra - COLONIZATION - Sida Meiera. Dla mnie to strategiczny brylant, dużo lepszy od Cywilizacji. Grywalność niezwykła - a po co komu grafika ? Zresztą, jak gra się od około 20 lat, to trudno, naprawdę trudno o zachwyty nad samą tylko grafiką trójwymiarową, jeżeli gra jest poza tym beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 15:35, Andrzej Osip napisał:

Jest taka gra - COLONIZATION - Sida Meiera. Dla mnie to strategiczny brylant, dużo lepszy od Cywilizacji. Grywalność niezwykła
- a po co komu grafika ? Zresztą, jak gra się od około 20 lat, to trudno, naprawdę trudno o zachwyty nad samą tylko grafiką
trójwymiarową, jeżeli gra jest poza tym beznadziejna.


Witaj w klubie :) Zassałem właśnie najnowszą wersje colonization :) z underdoga (gra jest już darmowa ;P). Poprawiono tam właśnie rozdziałke i działa pod XP. grafika sama w sobie się nie zmieniła tylko poprawiono jak już pisałem :). Bardzo fajna gra. Szkoda że nie ma opcji gry online - to byśmy zagrali :) bo tylko tego mi w tej grze braqje. Ale co się dziwić gra wyszła jak jeszcze nie było internetu hehe. To taki żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 15:40, iro1979 napisał:

> Jest taka gra - COLONIZATION - Sida Meiera. Dla mnie to strategiczny brylant, dużo lepszy od Cywilizacji. Grywalność
niezwykła
> - a po co komu grafika ? Zresztą, jak gra się od około 20 lat, to trudno, naprawdę trudno o zachwyty nad
samą tylko grafiką
> trójwymiarową, jeżeli gra jest poza tym beznadziejna.

Witaj w klubie :) Zassałem właśnie najnowszą
wersje colonization :) z underdoga (gra jest już darmowa ;P). Poprawiono tam właśnie rozdziałke i działa pod XP. grafika
sama w sobie się nie zmieniła tylko poprawiono jak już pisałem :). Bardzo fajna gra. Szkoda że nie ma opcji gry online -
to byśmy zagrali :) bo tylko tego mi w tej grze braqje. Ale co się dziwić gra wyszła jak jeszcze nie było internetu hehe.
To taki żart ;)

Nie wiedziałem, że jest już wersja pod XP, na partycji trzymałem specjalnie dla Colonization Win 95. Cieszy, gdy ktoś docenia to, co dobre. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedocenione, choć bardzo dobre gry:
1. Planescape: Torment - klimat, muzyka, teksty, (polska wersja zrobiona konkursowo - Morte!) naprawdę coś wyjątkowego - aż żal, że nie ma inne w tym świecie osadzonej gry.
2. RTS - Total Annihilation - nie doczekała się kontynuacji (choć wiem, że były projekty) - zrobiona perfekcyjnie . wszelkie wybuchy, bombardowania, zestrzelenie w locie obiektu czy bitwy morskie - po prostu złoty medal!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jedną z takich niedocenionych gier jest Black & White (pierwsza część). Nie odniosła wielkiego sukcesu (przynajmniej w Polsce)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:25, Don Vasylus napisał:

Przypomniało mi się o IcewindDale I i II gry fajne ale pytanie, czy odniosły sukces :/ ?


Wiesz co dwójka byłą denna. Parę usprawnień, trochę lepsza grafa, ale wlasne postacie i brak fabuły dyskredytuja ją całkowicie. To był tylko taki przerywnik między BGII, a NwN, tak naprawdę niedopracowany i bez "tego czegoś".
W związku z tm wg mnie mają pozycję na jaką zasługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:31, Don Vasylus napisał:

A co myślisz ojedynce?


W IWD I nie grałem tak samo jak w BG I, więc się nie wypowiadam. A co do morka to wydaje mi się że jest doceniany, przynajmniej w Polsce, nie wiem jak jest w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować