Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Battlefield 2142

52 postów w tym temacie

a u mnie jest coś dziwnego.
zainstalowałem, loje sie do gry. Gra się ładuje, widzę mapę i.... i mnie wywala z tekstem: zostałeś wywalony przez punkbusted a drugi tekst to zostałeś wywalony bo zabijasz ludzi z drużyny- kurde trzeba najpierw grac zeby kogoś tam zabić.

Wiecie moze o co w tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:34, Grzesiek24 napisał:

a u mnie jest coś dziwnego.
zainstalowałem, loje sie do gry. Gra się ładuje, widzę mapę i.... i mnie wywala z tekstem:
zostałeś wywalony przez punkbusted a drugi tekst to zostałeś wywalony bo zabijasz ludzi z drużyny-
kurde trzeba najpierw grac zeby kogoś tam zabić.

Wiecie moze o co w tym chodzi??


Zaktualizuj PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ciekawa, chociaż na max ustawieniach nie widze żadnych graficznych rewolucji.....bardziej przypominają mi te które widziałem w serii Unreal Tournament.....w sumie żadnych takich super rewelacji nie było, dla mnie gra przeciętna, gram w wiele gier Multi FPS, no i oczywiście ciężko zgrać się z przypadkowymi graczami, gdzie każdy dba tylko o swój tyłek.... o wyskakiwaniu pilota z obfitującego w załoge pojazdu powietrznego nie wspomne....,ale da się pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:54, Kolotko Tanker napisał:

powie ktoś jakie bf ma wymagania?

Jakie wymagania to nie powiem ,bo nie wiem, ale na moim sprzęcie tj. Athlon 3200, Geforce 7800 GT Extreme, 1 GB RAM, gra chodzi na max ustawieniach bez przycięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już grałem :) całkiem fajna gierka. czasem jest problem z połaczeniem ale to w końcu demo i ogólnie lagów nie ma. jeżeli lubicie Battlefield''a to zagrajcie i w 2142 powinno wam sie spodobać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie CDP nie dystrybutuje gier EA w Polsce robi to EA polska oni tylko sprzedaja gry EA w polsce za posrednictwem EA polska !!
btw duzo tej polski w moim komentarzu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:54, Kolotko Tanker napisał:

powie ktoś jakie bf ma wymagania?



Kosmiczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam niezłego kompa, ale nawet nie mażę, aby mi wszedł!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się II wojna światowa niż klimat "przyszłości". ET:QW i B2142, niestety traca u mnie dużo za taką tematykę, jednak zobacze demo, bo w koncu jest to nastepca dobre Battlefielda :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całkiem przyjemne demko :), tylko bardzo ubogie !! na filmikach jest pokazanych kilka fajnych bajerow, a tutaj ich brak [np. latajace dzialka, granaty ect, ect, ect]. No ale da rade pograc [co prawda gram, prawie wszystko na LOW/Medium ale co tam, gra sie dla przyjemnosci nie dla grafy ;P]. A i serwery sa bardzo stabilne :> [te oficjalne, zero lagow]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować