Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2014 o 17:37, SiDi napisał:

A bez headsetu w Payday 2 w ogóle nie da się pograć na multi? Taka zgrana kooperacja
w zespole musi być?

Przypuszczam, że jakoś da się grać po sieci bez komunikacji (na pewno nie ma wymogu, jeśli o to chodzi), ale ja staram się tak nie grać. Natomiast co do samego PayDay, to ścisłej współpracy gra zdecydowanie wymaga, to nie Borderlands, gdzie czwórka może sobie biegać, rozwalać, każdy może robić sobie co chce. PayDay 2, to zestaw misji wymagających mocno skoordynowanych działań. Nie musi być to HS, jakiś Skype czy coś też ujdzie.
I z pogadanką zawsze zabawa znacznie fajniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 16:04, Siriondel napisał:

PayDay 2 trafia do PS+ w przyszłym miesiącu. Jeśli ktoś ogarnięty i z HSem chciałby dać
grze szansę, to zapraszam, PSN takie same jak nick z forum.

count me in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A porównując do L4D2? Jakoś z kolegami na ekspercie udało nam się skończyć większość kampanii bez używania mikrofonu. Jak wyjdzie to się sam przekonam czy taki headset jest niezbędny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 20:38, SiDi napisał:

A porównując do L4D2? Jakoś z kolegami na ekspercie udało nam się skończyć większość
kampanii bez używania mikrofonu. Jak wyjdzie to się sam przekonam czy taki headset jest
niezbędny ;]

EE cieszyło cię granie w L4D bez headsetu? ;/ smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę Paydaya na PC i powiem Ci ze granie bez hsu z ludźmi mija się z celem. Po prostu jedna osoba musi zamontować wiertło, druga go pilnować bo trafienie anuluje akcje, inna osoba leci na góre montować gdzieś tam C4 czy rozwala kamerę. W lefcie się dało, bo tam tak naprawdę gra komunikuje nas o wszystkim sama. L4D2 jest uber, ale tam ta kooperacja sprowadzała się do podnoszenia, ratowania innych czy włączania przełącznika odpowiedzialnego za hordę. No i nie powiesz mi, że bez HSu dało się tam ugadać na jakąś fajną miejscówkę oddaloną o 100m od miejsca tego ''zapalnika hordy'' :) Tak więc Payday z headsetem, albo grać z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej. Super Slimka doszła, GTA doszło.
I... to chyba najgorsze połączenie ever.
Z racji rozmiaru, napęd oddzielony jest od otoczenia kawałkiem plastiku, a GTA NONSTOP doczytuje byle detal, więc hałas jest irytujący.
Dokładnie ten: https://www.youtube.com/watch?v=8wLIyLFIVSs

Poza tym konsolka spoko. Na razie nie widzę wielkich przewag nad xboksem (poza free multiplayerem ofc). Też się tnie, też wygląda paskudnie... Ale koszenie rowerzystów bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ramienia, które mnie obejmie, a także słów, które złagodzą wielki ból w sercu. Straciłem sejva ze Sleepin Dogs. Miałem jakieś 95% całkowitego ukończenia gry. Tyle czasu spędziłem na szukaniu skrzyneczek. Nic tylko się nawalić. A tak zupełnie serio, to ze złości od razu wywaliłem grę z dysku i zabieram się za coś innego. Ktoś może reflektuje wspólne przejście Borderlands 1? Pod koniec maja zamykają serwery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 19:07, Sipso napisał:

I... to chyba najgorsze połączenie ever.

Ja wprawdzie mam zwykłą Slimkę, ale przewidziałem że może tak być jak piszesz. Dlatego też GTA sprawiłem sobie na Xboxa, tam po zainstalowaniu gry jest z tym znacznie lepiej ale i tak jest to chyba najgłośniej działająca gra. Plusy posiadania obu konsol :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2014 o 17:45, Kirabaxior napisał:

Nie zamykają, gra przechodzi pod strzechy Steamworks.

Wersja PC przechodzi na Steamworks. Na PS3 gra idzie offline na chwilę obecną, chociaż jest jeszcze "rozważana" możliwość przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może o co chodzi z aktualizacją do Payday 2, gdzie sama gra waży około ~4GB, a po włączeniu ściąga się update który waży też 4GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 08:37, B1SH0P napisał:

Wie ktoś może o co chodzi z aktualizacją do Payday 2, gdzie sama gra waży około ~4GB,
a po włączeniu ściąga się update który waży też 4GB?

http://www.psnstores.com/2013/12/payday-2-has-received-a-massive-4-2gb-update-on-ps3/

Changelog cały przed patchem gra ponoć była niegrywalna w porównaniu do PC/X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 08:37, B1SH0P napisał:

Wie ktoś może o co chodzi z aktualizacją do Payday 2, gdzie sama gra waży około ~4GB,
a po włączeniu ściąga się update który waży też 4GB?


nie pierwsza taka sytuacja. podobnie bylo z nfs most wanted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 21:44, MrGregorA napisał:

nie pierwsza taka sytuacja. podobnie bylo z nfs most wanted


Hm, muszę powiedzieć, że pograłem trochę i jestem zawiedziony, gra jest brzydka, po założeniu rozgrywki trzeba czekać dziesiątki minut aby ktoś dołączył, straszne spadki FPS, przez które obracanie kamery to katorga : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z moim zwyczajem,kiedy pojawiają się promocje na PSS, pytam Was jaka jest szansa, że następujące tytuły trafią do IGC:
Prince of Persia Trilogy
Rayman 3 HD
Far Cry Classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tych wszystkich przecenionych na PS Store od ubisoftu wziąłem tylko jedną grę która mnie interesowała.

Far Cry 3 za 27.90 zł

natomiast pozostałe w nawiasie pez plusa
Rayman 3 HD za 13.50 zł (15 zł)
far cry classic 17.10 zł(19 zł)
prince of persia trilogy 17.10 zł(19 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 16:40, Numenpl napisał:

z tych wszystkich przecenionych na PS Store od ubisoftu wziąłem tylko jedną grę która
mnie interesowała.

Far Cry 3 za 27.90 zł

natomiast pozostałe w nawiasie pez plusa
Rayman 3 HD za 13.50 zł (15 zł)
far cry classic 17.10 zł(19 zł)
prince of persia trilogy 17.10 zł(19 zł)


Misiu malinowy, gratuluję zakupu, ale co to ma do mojego pytania? : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 17:40, MrGregorA napisał:

Misiu malinowy, gratuluję zakupu, ale co to ma do mojego pytania? : D

to że przy takich cenach szanse są mniej więcej równe zeru że te gry trafią di ISC. XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 19:02, Numenpl napisał:

> Misiu malinowy, gratuluję zakupu, ale co to ma do mojego pytania? : D
to że przy takich cenach szanse są mniej więcej równe zeru że te gry trafią di ISC. XP


a zdziwilbys sie. jeszcze do niedawna to była klasyka IGC: najpierw niska cena, a za 2 miesiace trafiaja do plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować