Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Po pokonaniu ostatniego bossa powinienes miec mozliwosc odpalenia tryby NG+. Jak nie wybrales tego (a podejrzewam, ze nie wybrales ;)) to musisz jeszcze raz pokonac ostatniego bossa. Przy czym warto pamietac, zeby wybrac tryb Apocalyptic tuz przed rozgrywka. Jest trofik za ten tryb i jesli nie wybierzesz tego trybu teraz, a dopiero po odpaleniu NG+ to Ci go nie zdobedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 18:56, Piotrek_K napisał:

Po pokonaniu ostatniego bossa powinienes miec mozliwosc odpalenia tryby NG+. Jak nie
wybrales tego (a podejrzewam, ze nie wybrales ;)) to musisz jeszcze raz pokonac ostatniego
bossa. Przy czym warto pamietac, zeby wybrac tryb Apocalyptic tuz przed rozgrywka. Jest
trofik za ten tryb i jesli nie wybierzesz tego trybu teraz, a dopiero po odpaleniu NG+
to Ci go nie zdobedziesz.


Witam. Zgadza się tylko ja już przeszedłem grę + i chcę zacząć ją jeszcze raz jak np w dead space, gdzie można to robić za każdym razem po ukończeniu gry. Problem polega na tym że przechodzę kolejny raz finalną walkę, czekam do kończ napisów ... i nic. Nie ma info o grze + tylko powrót do ostatniego zapisu gry. Czyli przed walką z braciszkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz. To trzeba tak od razu - wkradlo sie pewne nieporozumienie. Z tego co wiem Darksiders 2 nie posiada trybu NG++ (czyli uzycie tej samej postaci do trzeciego przejscia gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 19:48, Piotrek_K napisał:

A widzisz. To trzeba tak od razu - wkradlo sie pewne nieporozumienie. Z tego co wiem
Darksiders 2 nie posiada trybu NG++ (czyli uzycie tej samej postaci do trzeciego przejscia
gry).


Szkoda ;-). Niestety tak podejrzewałem ;-/
Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy tylko u mnie takie gry jak GTA V czy Tomb Raider, Killzone 3 wygladaja naprawde zle? Mam na mysli strasznie poszarpane krawedzie(brak antyalliasingu). widzialem duzo filmikow z wersji PS3 i nie u wszystkich tak to wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 16:12, Kirabaxior napisał:

Mam pytanie, czy tylko u mnie takie gry jak GTA V czy Tomb Raider, Killzone 3 wygladaja
naprawde zle? Mam na mysli strasznie poszarpane krawedzie(brak antyalliasingu). widzialem
duzo filmikow z wersji PS3 i nie u wszystkich tak to wygladalo.


Nie wiem jak pozostałe ale u mnie GTA V równiez wygląda... szkaradnie. Byłem zdziwiony że to jest to wielkie GTA nad którym wszyscy głoszą peany. Nie mówiąc o tym że lubiło z początku zalagować (to znaczy FPS''y spadały). Łączę się w bólu.

SiDi Jak najbardziej możesz w to zagrać. Musisz przy tym pamiętać że Folklore wyszło raczej bliżej premiery konsoli i bardzo chciano podkreślić jaki to dual-axis jest wspaniały toteż na to trzeba wzrócić uwagę. Zresztą to nie jest pytanie typu warto - nie warto, na takie produkcje trzeba być zdecydowanym. Bardzo niedoceniona a przy tym zadowalajaca tych z bardziej wysublimowanym smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:22, SiDi napisał:

Dobry,

Ktoś grał z was w Folklore? Może polecić/odradzić? Z szybkiego przeglądu gra wygląda
dość ciekawie.


Gra całkiem ciekawa, nietypowa i bardzo urokliwa. Rozgrywka to action-advanture w którym walczymy z potworami z krainy baśni, możemy po pokonaniu je zaabsorbowac i samemu je przyzywać. Od strony historii to raczej dolujaca historia o samotności z dużą dawka tajemniczości. W grze są dwie przeplatają ce sie historie.
Ja grałem kilka godzin, ale niestety niedługo później padła mi konsolą, do grydo tej pory nie wrocilem. Nie polecam ale i nie odradzam, gra jest ciekawa, nietypowa i ma raczej ciężki klimat, nie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O ile w GTA IV widać spore różnice w wyglądzie jak i w działaniu, o tyle w GTA V ponoć różnic nie ma. Killzone 3 natomiast wygląda fenomenalnie (przynajmniej na moim monitorze z hdmi 27''), więc prawdopodobnie coś nie tak jest z Twoim wyświetlaczem. Dwa przykłady. Na początku moje PS3 podpinałem niby pod telewizor HD 32'' z hdmi, ale był to sprzęt stary ze słabymi parametrami, więc gry często kaszaniasto wyglądały. Teraz gram na wspomnianym monitorze i jest o niebo lepiej. Ostatnio kumpel zaopatrzył się także w PS3, ale wcześniej obawiał się jakości obrazu, ponieważ u jego kolegi na całkiem fajnym telewizorze Diablo 3 wyglądało paskudnie. Zaryzykował jednak i na jego TV wszystko jest cacy, a Diablo 3 wygląda tak samo jak u mnie. Strzelam, że jego kolega podłączył źle konsolę, ale to tylko ślepy strzał, bo nie wiem, czy podłączenie PS3 przez czincze miast hdmi tak drastycznie pogarsza jakość obrazu. Niemniej pokombinuj z telewizorem/monitorem.

BTW - należy też brać uwagę, iż PS3 to konsola w tym momencie już stara, więc porównywanie grafiki do tej z PC, nawet czasami na średnich ustawieniach, mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o grafikę, tylko krawędzie w grach. W żadnej nie ma antyaliasingu, podłączam konsole pod HDMI. Tymbardziej mnie to ciekawi, bo na gameplayach z PS3 widzę że gry wyglądają fenomenalnie, a ten brak AA bardzo dokucza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Generalnie ta generacja nie posiada (z tego co mi wiadomo) AA z prawdziwego zdarzenia, a słaby telewizor tylko potęguje ich brak. Jednak są gry, które w jakiś nieznany mi sposób potrafią zatuszować brak tegoż. Dobrym przykładem jest właśnie Killzone 3, który wygląda, przynajmniej u mnie, jakby z tej technologii korzystał. Mimo wszystko jestem ciekaw na jakim ekranie grasz. Ew. PeCet Cię rozpieścił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam fakt, że słaby telewizor sprawia, że gra ma miliony razy więcej ząbków, niż powinna mieć.

... co prawda Killzone 3 był poszarpany na czymkolwiek bym go nie widział, ale to już inna sprawa. Różnica w tym, jak różne telewizory wyświetlają obraz (nawet jeśli rozdzielczość jest w teorii ta sama) jest ogromna. Tak ogromna, że przypomina się Wam ten wujek, który zawsze musi pochwalić się jaką rybę złapał. Taka duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jestem ciekaw, czy ta zasada tyczy się również telewizorów CRT. Dwóch kumpli napaliło się ostatnio na PS3, ale nie uśmiecha im się wywalać ponad tysiąc złotych na nowy telewizor (czy nawet 600 na sensowny monitor), więc mam ich odwiedzić z moją czarnulką i sprawdzić, czy obraz będzie znośny. Czarno to widzę, bo pamiętam, jak lata temu kuzyn wpadł do mnie z PS3, a jako że posiadałem tylko koszmarnie stary telewizor "z dupą" 26'', to po 15 min grania robiło mi się niedobrze. Z X360 było tak samo, na szczęście wtedy mogłem bez problemu go podłączyć pod monitor LCD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2014 o 00:09, Kafar napisał:

Mi się podobają ;) chętnie Dead Space 3 przejde w coopie a i te z ps4 chętnie dodam do
kolekcji i wypróboje jak tylko kupię konsole.


A mi nie. Byc moze zostałem rozpieszczony, ale były miesiące, kiedy dostawalismy 2 gry aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2014 o 01:33, MrGregorA napisał:

A mi nie. Byc moze zostałem rozpieszczony, ale były miesiące, kiedy dostawalismy 2 gry
aaa


ale po likwidacji gier rocznych dostajemy w ciagu roku i tak o 9 gier wiecej wiec zle nie ma. A gra to gra nie wazne czy indie czy aaa, gra służy do grania i dawania frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2014 o 09:31, Kafar napisał:

ale po likwidacji gier rocznych dostajemy w ciagu roku i tak o 9 gier wiecej wiec zle
nie ma. A gra to gra nie wazne czy indie czy aaa, gra służy do grania i dawania frajdy.

O czym Ty gadasz? Było 6 gier, jest 6 gier. Rocznei było 5 więcej, bo były gry roczne. Dodatkowo, proszę nie mów mi,ze to to samo. W lutym dostalismy infinite i las t light dla samego ps3. teraz masz indie i gre, ktora sprzedala sie fatalnie i ledwo łapie się do ofert (77, 78 metacriritc). A ja nie zauważyłem, żeby dali mi możliwość anulowania subskrybcji, albo zeby obnizyli cene. Ale po co mieliby to robic? W koncu, wiekoszsc posiadaczy czwórki i tak bedzie mialo plusa, nawet gdyby gier nie dawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować