Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 18:53, master matrox napisał:

> Mam pytanko, czy w zestawie z konsolą (40 gb) jest kabel HDMI?

Nie ma. Jest zwykły kabel AV + przejściówka Euro.
Tutaj masz moje zdjęcie zawartości pudełka, tuż po otwarciu:
http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_12/20080320204617.jpg


Czyli, żeby cieszyc się HD muszę zakupic osobno kabel ? Głupota...

Można taki kabel zakupic w sklepach typu Media Markt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:23, ja33no napisał:

Można taki kabel zakupic w sklepach typu Media Markt ?


Pewnie, że można :)
Obecnie w większości sklepów tego typu oraz tych mniejszych bez problemu idzie kupić taki kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:47, ja33no napisał:

Słyszałem, że dośc mało osób gra przez internet, to prawda?


Wszystko zależy od tytułu. W takiego na przykład MotorStorma gra masa ludzi, podobnie w demko Lost Planet (całkiem sporo Polaków), ale już na przykład przy Stranglehold miałem czasami trudności znaleźć kogoś na multi. Jednak ogólnie nie ma problemu z graniem przez Sieć. Wystarczy poszukać na gramsajtach - większość posiadaczy PS3 ma podany swój PSN ID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 22:03, ja33no napisał:

Mógłby mi ktoś podać najlepszy kabel HDMI do PS3, będę bardzo wdzięczny :).


Mogę się mylić, ale słyszałem gdzieś, że nie ma znaczenia jaki kabel się kup. Sygnał przechodzący przez niego jest cyfrowy, więc jakość tworzyw, złote styki i inne takie nie są tutaj tak ważne, jak na przykład przy analogowym kablu Component. Ale niech jeszcze ktoś odpowie, bo mogę z niewiedzy gadać bzdury ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kumpel dostał PS3 i najlepsze jest to, że rodzice kupowali Bravię 40" i PS3 był gratis. ;p

Byłem przetestować, konsola ma moc i się jej tego nie odbierze. Ja się póki co cieszę PSP, ale już niedugo, bo po maturce sprawię sobie PS3. :)

Czekamy na XMB w grach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że PS3 teraz jest najlepszym rozwiązaniem dla osoby która chce mieć świetny sprzęt. Wcześniej tak uważałem na temat xbox360 ale teraz technologia blu-ray zwyciężyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko blu-ray moim skromnym zdaniem (choć wiadomo, że zawsze wybiera się konsolę jak najbardziej "napakowaną" wszelkimi udoskonaleniami, bo to nie PC, którego się rozbuduje)^^
Wystarczy jednak porównać parametry i ceny PS3 i X-BOX''a 360.
No weźmy np.: taką wersję X-Box 360 Arcade- cena coś około 800 zł, a co oferuje za te pieniądze? Naprawdę nie wiele. PS3 jak to na najnowsze dziecko Sony przystało, jest dość drogie (nawet w podstawowej wersji, z tego co wiem, różnica cen pomiędzy X-box''em a PS wynosi ok. 600 zł). Płaci się jednak za jakość. Odkąd pamiętam "Plejki" wiodły prym wśród konsol, to na nie wypuszczano najwięcej tytułów, a i często konwersje prosto z PC. Teraz pojawiła się spora konkurencja w postaci konsoli Microsoft''u (kuszą cenami- to fakt). Obecnie obserwuję tę walkę o klienta z boku, będąc szczęśliwą posiadaczką PC. Choć nie powiem, że nie skusiłabym się, na starszą siostrę dobrze pamiętanego przeze mnie szaraka PSX''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 10:10, Lillith napisał:

Nie tylko blu-ray moim skromnym zdaniem (choć wiadomo, że zawsze wybiera się konsolę
jak najbardziej "napakowaną" wszelkimi udoskonaleniami, bo to nie PC, którego się rozbuduje)^^

Wystarczy jednak porównać parametry i ceny PS3 i X-BOX''a 360.
No weźmy np.: taką wersję X-Box 360 Arcade- cena coś około 800 zł, a co oferuje za te
pieniądze? Naprawdę nie wiele. PS3 jak to na najnowsze dziecko Sony przystało, jest dość
drogie (nawet w podstawowej wersji, z tego co wiem, różnica cen pomiędzy X-box''em a
PS wynosi ok. 600 zł). Płaci się jednak za jakość. Odkąd pamiętam "Plejki" wiodły prym
wśród konsol, to na nie wypuszczano najwięcej tytułów, a i często konwersje prosto z
PC. Teraz pojawiła się spora konkurencja w postaci konsoli Microsoft''u (kuszą cenami-
to fakt). Obecnie obserwuję tę walkę o klienta z boku, będąc szczęśliwą posiadaczką PC.
Choć nie powiem, że nie skusiłabym się, na starszą siostrę dobrze pamiętanego przeze
mnie szaraka PSX''a :D


Masz rację na początku kusiła mnie cena bo była niska ale jednak teraz wybrałbym PS3 a jeszcze kilka miesięcy temu nigdy bym tego nie powiedział a nawet nie pomyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczoraj PS3 i jestem mega zadowolony, konsola nie grzeje się (grałem chyba z 5 godzin w Motostorm, a nadal była zimna!), jest mega cicha (w ogóle nie słychać, że działa), menu jest proste i przejrzyste, gry działają bez przycięcia, grafika powala na kolana, przyjemność z gry jest wielka (po 20 min mi się ręce zaczęły trząść), sixaxis działa dobrze (jednak w Motostormie, łatwiej steruje się analogiem (jest boski), guzik włączający konsole i guzik do wyciągania płytki są płaskie i dotykowe :), hmm... to chyba tyle xD.

PS: PS3 to piękna konsola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, do zestawu dostałem płytkę z System Software Upade 2, wsadzam płytkę, i nie wiem jak ją zainstalować :(, automatycznie się nie uruchamia!

Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:05, ja33no napisał:

Mam pytanie, do zestawu dostałem płytkę z System Software Upade 2, wsadzam płytkę, i
nie wiem jak ją zainstalować :(, automatycznie się nie uruchamia!

Bardzo proszę o pomoc!


Wydaje mi się, że musisz wejśc w Settings--> System Update i wybrac opcję Update via Storage Media. Jeśli nie zadziała, sprawdź, czy ikona płyty nie znajduje się w zakładce Games, jeśli będzie, włącz ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jeżeli ktoś ma problemy z aktualizacja to odsyłam do 9 rozdziału instrukcji (przeczytałem i wszystko jasne :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś już w GT5: Prologue? Bo mam zamiar sobie ściągnąc z PSStore, ale chcę najpierw poznac waszą opinię o tej grze, bo jeszcze nie jestem do końca zdecydowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:14, marmas napisał:

Grał ktoś już w GT5: Prologue? Bo mam zamiar sobie ściągnąc z PSStore, ale chcę najpierw
poznac waszą opinię o tej grze, bo jeszcze nie jestem do końca zdecydowany.


Jeżeli masz mało kasy to poczekaj na GT5, jeżeli wiesz, że uzbierasz do premiery to kup, gra jest podobno pełnoprawną "grą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra oceniona jak na razie na jakieś 8+
70 samochodów i tuning jest, tylko szkoda, że pięć tras, ale przynajmniej co kolejny etap wyścigów będą one "przebudowywane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:14, marmas napisał:

Grał ktoś już w GT5: Prologue? Bo mam zamiar sobie ściągnąc z PSStore, ale chcę najpierw
poznac waszą opinię o tej grze, bo jeszcze nie jestem do końca zdecydowany.

Dopiero w pełnoprawnej GT5 dodadzą model zniszczeń, oficjalne info.

PS: Ja poczekam na GT6 ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować