Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 20:26, olki77 napisał:

Heh , takie podstawowe pytanie :) Co ma PS3 a nie ma Xbox 360 i na odwrót . W sensie
sprzętowym itp. Ogólnie ogólnie. Bo właśnie chce kupić konsole :D


Eeee nie jest to blu ray ? i chyba ilość rdzeni je wyróżnia. Nie pamiętam ale detale są na moim GSie. Na GSie mam z pare stron więc łatwo znaleźć w pierwszych wpisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem uszkodzoną konsolę PS3. Nie działa w niej czytnik BR, a chciałem sobie w cokolwiek pograć zanim pojade z nią do naprawy. Dlatego miałbym takie pytanie. Czy da sie ściągnąć jakieś demo bez łączenia się konsolą z netem? Tzn. chciałbym ściągnąć jakieś demo na PC i jakoś zgrać na PS3. Da sie to zrobić nie będąc zarejestrowanym w PSN? Może byc cokolwiek, jakaś gra freeware czy zwykłe proste demo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:37, Mychaa napisał:

jakieś demo na PC i jakoś zgrać na PS3. Da sie to zrobić nie będąc zarejestrowanym w
PSN? Może byc cokolwiek, jakaś gra freeware czy zwykłe proste demo :).


Nie, nie ma raczej takiej opcji.

Dostępu do pobrania rzeczy z Playstation Store, konkretniej dem przez PC nie mamy. Sony planuje umożliwić nam dostęp do pełnego Playstation Store także z zasięgu komputera, ale niestety obecnie tak nie jest, więc raczej nie sądzę, byś mógł w co kolwiek zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2008 o 20:53, master matrox napisał:

Dostępu do pobrania rzeczy z Playstation Store, konkretniej dem przez PC nie mamy. Sony
planuje umożliwić nam dostęp do pełnego Playstation Store także z zasięgu komputera,
ale niestety obecnie tak nie jest, więc raczej nie sądzę, byś mógł w co kolwiek zagrać.

Dzięki, to zostało mi jedynie przeglądanie na niej zdjęć :).
A co dokładnie jest mi potrzebne do zarejestrowania się na PSN? Konsola nie jest nowa i była już rejestrowana, ale koleś mi nie podał żadnych haseł. W sumie to nawet nie pomyślałem żeby zapytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:01, Mychaa napisał:


> Dostępu do pobrania rzeczy z Playstation Store, konkretniej dem przez PC nie mamy.
Sony
> planuje umożliwić nam dostęp do pełnego Playstation Store także z zasięgu komputera,

> ale niestety obecnie tak nie jest, więc raczej nie sądzę, byś mógł w co kolwiek
zagrać.
>
Dzięki, to zostało mi jedynie przeglądanie na niej zdjęć :).
A co dokładnie jest mi potrzebne do zarejestrowania się na PSN? Konsola nie jest nowa
i była już rejestrowana, ale koleś mi nie podał żadnych haseł. W sumie to nawet nie pomyślałem
żeby zapytać :(

Normalnie robisz sobie sam swoje nowe konto bez problemow.
Mozesz miec tyle kont ile tylko chcesz.
Co CI potrzebne?
Nic
Wszystko masz w glowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:01, Mychaa napisał:

A co dokładnie jest mi potrzebne do zarejestrowania się na PSN? Konsola nie jest nowa
i była już rejestrowana, ale koleś mi nie podał żadnych haseł. W sumie to nawet nie pomyślałem
żeby zapytać :(


Stworzysz sobie nowe konto, wszystkie dane wypełnisz na siebie. Nie ma się co dziwić, że nie podał, bo pewnie gdy sam sprawi sobie kolejne PS3 to użyje poprzedniego konta. Dane potrzebne do zarejestrowania? Głównie email, trochę danych osobowych, dane adresowe i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba potrzebuję jakiegoś samouczka :/. Kiedy w końcu podłączyłem konsolę pod internet, nie mam pojęcia gdzie szukać dem w tym PSN :/
Jak się zarejestrowć przez PS3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel. który ma PS3 poprosiłbym abym zamieścił jego problem . Jest taki :

Jak włacza konsolę nie pokazuje mu się strona startowa. Jak włożył płytye z grą to najpierw ma ciemno a dopiero sie potem włącza. Gdy z niej wychodzi ps3 się restartuję i gra na nowa się uruchamia. Jak nie wkłada gry obraz jest czarny .

Stało mu sie to gdy grał na tv z euro.Potem podlaczył do plazmy hd . Coś mu sie zainstalowało i ps3 działa , gdy podłaczył znów do euro zaczął sie ten problem . Sprobował na plazmie , ale znowu pojawiło sie to samo.

O co chodzi >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:58, Ryan Kam napisał:

Kumpel. który ma PS3 poprosiłbym abym zamieścił jego problem . Jest taki :

Jak włacza konsolę nie pokazuje mu się strona startowa. Jak włożył płytye z grą to najpierw
ma ciemno a dopiero sie potem włącza. Gdy z niej wychodzi ps3 się restartuję i gra na
nowa się uruchamia. Jak nie wkłada gry obraz jest czarny .

Stało mu sie to gdy grał na tv z euro.Potem podlaczył do plazmy hd . Coś mu sie zainstalowało
i ps3 działa , gdy podłaczył znów do euro zaczął sie ten problem . Sprobował na plazmie
, ale znowu pojawiło sie to samo.

O co chodzi >?



Miałam tak samo, myślałam że PS3 mi się popsuło - trzeba zrestartować ustawienia w konsoli, zawsze tak jest gdy zmieniasz z plazmy na inne tv itd. - sposób jest prosty trzeba przytrzymać kilka sekund dłużej gdy playstation jest włączone przycisk włączania - powinno zapikać i działać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 00:59, radosiewka napisał:

> Kumpel. który ma PS3 poprosiłbym abym zamieścił jego problem . Jest taki
:
>
> Jak włacza konsolę nie pokazuje mu się strona startowa. Jak włożył płytye z grą
to najpierw
> ma ciemno a dopiero sie potem włącza. Gdy z niej wychodzi ps3 się restartuję i
gra na
> nowa się uruchamia. Jak nie wkłada gry obraz jest czarny .
>
> Stało mu sie to gdy grał na tv z euro.Potem podlaczył do plazmy hd . Coś mu sie
zainstalowało
> i ps3 działa , gdy podłaczył znów do euro zaczął sie ten problem . Sprobował na
plazmie
> , ale znowu pojawiło sie to samo.
>
> O co chodzi >?
>
>

Miałam tak samo, myślałam że PS3 mi się popsuło - trzeba zrestartować ustawienia w konsoli,
zawsze tak jest gdy zmieniasz z plazmy na inne tv itd. - sposób jest prosty trzeba przytrzymać
kilka sekund dłużej gdy playstation jest włączone przycisk włączania - powinno zapikać
i działać;)



Akurat gdy playstation jest wyłaczone.. Gdy je uruchamiasz to trzeba dłuzej przytrzymać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na pewno kupię jakąś konsolę i zastanawiałem się nad Xbox 360 i PS3. To pierwsze chciałem właściwie dwa razy kupić, ale się rozmyśliłem w ostatniej chwili.
I tu pytanie: czy PS3 jest przyszłościowe i dlaczego niektóre gry chodzą w gorszej rozdzielczości/tną się? Czy rozgrywka przez neta jest za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, PS3 jest przyszłościowy dopiero się rozkręca jeśli chodzi o gry. Ma napęd Blu-ray dzięki temu może odczytywać płyta o pojemności nawet 500GB. A filmy nagrywane na blu-ray mają naprawdę super jakość. No i długo żadna gra nie będzie na dwóch płytach blu-ray, więc każdy twórca jeśli tworzy grę ma full miejsca. a chyba jeszcze żadnej gry nie ma żeby miała 500GB.

To że w innej rozdzielczości to już zależy od twórców. Ale i tak większość tych super gier obsługuje Full HD 1080p więc nie masz się czym martwić. Tną się? To też zależy od optymalizacji gry. Mi tam na tnie się tylko GTA IV ale tylko przy momentach gdzie to normalne: czyli np. wybuchy, kolizje itp.

Więc PS3 za kilka lat naprawdę będzie dobry i nie pożałujesz kupna. Ja już mam go teraz i starczy mi na dłuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:10, Meykan napisał:

Tak, PS3 jest przyszłościowy dopiero się rozkręca jeśli chodzi o gry. Ma napęd Blu-ray
dzięki temu może odczytywać płyta o pojemności nawet 500GB. A filmy nagrywane na blu-ray
mają naprawdę super jakość. No i długo żadna gra nie będzie na dwóch płytach blu-ray,
więc każdy twórca jeśli tworzy grę ma full miejsca. a chyba jeszcze żadnej gry nie ma
żeby miała 500GB.

Acha.

Dnia 21.08.2008 o 15:10, Meykan napisał:

To że w innej rozdzielczości to już zależy od twórców. Ale i tak większość tych super
gier obsługuje Full HD 1080p więc nie masz się czym martwić. Tną się? To też zależy od
optymalizacji gry. Mi tam na tnie się tylko GTA IV ale tylko przy momentach gdzie to
normalne: czyli np. wybuchy, kolizje itp.

A nie powinno moim zdaniem na konsoli, a skoro przy GTA IV to ono nie dziala w 1080p ani nawet (bodajże) 720p, tylko w 600coś.

Dnia 21.08.2008 o 15:10, Meykan napisał:

Więc PS3 za kilka lat naprawdę będzie dobry i nie pożałujesz kupna. Ja już mam go teraz
i starczy mi na dłuugo.

Ale niektórzy mówią, że X720 będzie lepszy... sam jestem fanboyem PC, będę mieć nowy za parę dni, ale dobra, zostawmy to. Dużo tytułów, które wyszły na X360 mi odpowiada, ale właśnie - ceny za wysokie, więc na działkę nie kupię żadnej konsoli, natomiast mogę sobie kupić do domu w mieście i podłączyć do ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 15:13, Kalejdoskop86 napisał:

> To że w innej rozdzielczości to już zależy od twórców. Ale i tak większość tych
super
> gier obsługuje Full HD 1080p więc nie masz się czym martwić. Tną się? To też zależy
od
> optymalizacji gry. Mi tam na tnie się tylko GTA IV ale tylko przy momentach gdzie
to
> normalne: czyli np. wybuchy, kolizje itp.
A nie powinno moim zdaniem na konsoli, a skoro przy GTA IV to ono nie dziala w 1080p
ani nawet (bodajże) 720p, tylko w 600coś.

U mnie na pudełku piszę: HD 720p, 1080i, 1080p. Te 3 rozdzielczości są obsługiwane w zależności od Telewizora.

Dnia 21.08.2008 o 15:13, Kalejdoskop86 napisał:

> Więc PS3 za kilka lat naprawdę będzie dobry i nie pożałujesz kupna. Ja już mam go
teraz
> i starczy mi na dłuugo.
Ale niektórzy mówią, że X720 będzie lepszy... sam jestem fanboyem PC, będę mieć nowy
za parę dni, ale dobra, zostawmy to. Dużo tytułów, które wyszły na X360 mi odpowiada,
ale właśnie - ceny za wysokie, więc na działkę nie kupię żadnej konsoli, natomiast mogę
sobie kupić do domu w mieście i podłączyć do ekranu.

Tylko że nawet X720 może nie mieć Blu-ray ponieważ to wynalazek Sony a Sony prędzej piekło pochłonie niż sprzeda M$ swój napęd. Chyba że M$ wymyśli coś nowego.

Ale to twoja decyzja. Jak chcesz to czekaj. A PS3 to nie tylko gry ale także multimedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:23, Meykan napisał:

> ani nawet (bodajże) 720p, tylko w 600coś.
U mnie na pudełku piszę: HD 720p, 1080i, 1080p. Te 3 rozdzielczości są obsługiwane
w zależności od Telewizora.

A słyszałem news, że na każdym TV (z HD) tnie się gra, ale rozdzielczość jest 600ileś.

Dnia 21.08.2008 o 15:23, Meykan napisał:

Tylko że nawet X720 może nie mieć Blu-ray ponieważ to wynalazek Sony a Sony prędzej piekło
pochłonie niż sprzeda M$ swój napęd. Chyba że M$ wymyśli coś nowego.

Acha.

Dnia 21.08.2008 o 15:23, Meykan napisał:

Ale to twoja decyzja. Jak chcesz to czekaj. A PS3 to nie tylko gry ale także multimedia.

Multimedia, rozumiem. Blu-ray jest przyszłościowy nie tylko pod względem gier, tylko filmów, nie? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:25, Kalejdoskop86 napisał:

> > ani nawet (bodajże) 720p, tylko w 600coś.
> U mnie na pudełku piszę: HD 720p, 1080i, 1080p. Te 3 rozdzielczości są obsługiwane

> w zależności od Telewizora.
A słyszałem news, że na każdym TV (z HD) tnie się gra, ale rozdzielczość jest 600ileś.

Nic mi o tym nie wiadomo. Ja już byłem u paru kumpli co mają TV z HD i nic takiego nie było a rozdzielczość była jaka była ale to też zależy jaki format. Najlepszy format to 16:9

Dnia 21.08.2008 o 15:25, Kalejdoskop86 napisał:

> Tylko że nawet X720 może nie mieć Blu-ray ponieważ to wynalazek Sony a Sony prędzej
piekło
> pochłonie niż sprzeda M$ swój napęd. Chyba że M$ wymyśli coś nowego.
Acha.

> Ale to twoja decyzja. Jak chcesz to czekaj. A PS3 to nie tylko gry ale także multimedia.

Multimedia, rozumiem. Blu-ray jest przyszłościowy nie tylko pod względem gier, tylko
filmów, nie? :]

Oczywiście filmy i gry, można też dodać muzykę i zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:31, Meykan napisał:

Nic mi o tym nie wiadomo. Ja już byłem u paru kumpli co mają TV z HD i nic takiego nie
było a rozdzielczość była jaka była ale to też zależy jaki format. Najlepszy format to
16:9

Acha.

Dnia 21.08.2008 o 15:31, Meykan napisał:

Oczywiście filmy i gry, można też dodać muzykę i zdjęcia.

Dobrze, dzięki za info i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:31, Meykan napisał:

Nic mi o tym nie wiadomo. Ja już byłem u paru kumpli co mają TV z HD i nic takiego nie
było a rozdzielczość była jaka była ale to też zależy jaki format. Najlepszy format to
16:9


Rozdzielczość nie zależy od formatu tylko od parametrów TV. Trzeba pamiętać, że HD Ready to rozdziałka 1366x768, podczas gdy Full HD to 1920x1080. Więc w przypadku tego pierwszego monitora prawdopodobieństwo przycinek jest mniejsze teoretycznie, w dodatku różnicy między HD Ready a Full HD przy wielkości monitora poniżej 40 cali raczej trudno dostrzec. Przy większych już jest zdecydowana różnica jakości na korzyść Full HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z rejestracją na Playstation Store. Wpisuję wszystko poprawnie, a wyskakuje mi info, że "zła kombinacja maila i hasła". Cóż, próbowałem na 100 sposobów się zarejestrować, ale nic nie działa. Jakieś pomysły, oprócz zwyzywania obsługi przez infolinię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować