Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 16:51, mefiperes napisał:

Witam, mam problem z rejestracją na Playstation Store. Wpisuję wszystko poprawnie, a
wyskakuje mi info, że "zła kombinacja maila i hasła". Cóż, próbowałem na 100 sposobów
się zarejestrować, ale nic nie działa. Jakieś pomysły, oprócz zwyzywania obsługi przez
infolinię? :)

Dokładnie to nie pamiętam, dawno temu zakładałem konto. Ale w haśle mam na 100% liczby. Spróbuj dodać do hasła jakieś, może pomorze. Co do emaila to na pewno podałeś xxx@xx.xx :P? Jeżeli to nic nie da to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:52, ja33no napisał:

Dzisiaj powinno być demo Star Wars The Force Unleashed ale niema... przeszukałem całe
PSN store i nic :/. Ktoś wie kiedy będzie?


Na brytyjskim PSstore już podobno jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 18:06, Kris Blake napisał:

Na brytyjskim PSstore już podobno jest...

To oni nie mają tego samego PS store, co my? Myślałem, że jest Europejski, Amerykański i Azjatycki :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 18:08, ja33no napisał:

To oni nie mają tego samego PS store, co my? Myślałem, że jest Europejski, Amerykański
i Azjatycki :/.


No jak widać nie...Z tego co widzę na polskim PS store aktualizacja już była, a dema wciąż nie ma. Czyli jak zwykle nas wydudkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:59, ja33no napisał:

Dokładnie to nie pamiętam, dawno temu zakładałem konto. Ale w haśle mam na 100% liczby.
Spróbuj dodać do hasła jakieś, może pomorze. Co do emaila to na pewno podałeś xxx@xx.xx
:P? Jeżeli to nic nie da to nie mam pojęcia.


Trzeba było podać, że ma się 18+ lat.. Paranoja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 18:28, mefiperes napisał:

Trzeba było podać, że ma się 18+ lat.. Paranoja. ;-)

Hehe, ja już odruchowo wszędzie daje rok urodzenia 1981.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:32, PSAT Darth Stan napisał:

Demko SW:TFU jest na angielskim PSS, właśnie z niego je pobieram. Brava dla Sony Polska,
nasze PSS jest znowu najuboższe.

Mam pytanie, żeby się zalogować na angielskim PSS to trzeba mieć angielskie konto, ale niekoniecznie trzeba być w Anglii? Tak? Można mieć 2 kotna? Założę sobie chyba takie angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:59, ja33no napisał:

Mam pytanie, żeby się zalogować na angielskim PSS to trzeba mieć angielskie konto, ale
niekoniecznie trzeba być w Anglii? Tak? Można mieć 2 kotna? Założę sobie chyba takie
angielskie.

Możesz mieć kilka kont...żaden problem. Angielskie, Amerykańskie, Japońskie, co dusza zapragnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:32, PSAT Darth Stan napisał:

Demko SW:TFU jest na angielskim PSS, właśnie z niego je pobieram. Brava dla Sony Polska,
nasze PSS jest znowu najuboższe.


Jak z poprzednimi demami z reguły nie było takich problemów, tak z takim musiało być.

Ech, a liczyłem że dzisiaj sobie je pobiorę i pogram. W między czasie, rankiem podczas wyczekiwań ściągnąłem sobie wersje demonstracyjne Folklore i Echochrome. Pierwszy tytuł mnie zawiódł, spodziewałem się czegoż znacznie lepszego, drugi natomiast nie jest w ogóle w moim stylu. Mam jednak nadzieję, że na dniach to demo Star Wars będzie także w Polsce, bo drugiego konta nie mam zamiaru zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:10, Meykan napisał:

Tak, PS3 jest przyszłościowy dopiero się rozkręca jeśli chodzi o gry. Ma napęd Blu-ray
dzięki temu może odczytywać płyta o pojemności nawet 500GB. A filmy nagrywane na blu-ray
mają naprawdę super jakość. No i długo żadna gra nie będzie na dwóch płytach blu-ray,
więc każdy twórca jeśli tworzy grę ma full miejsca. a chyba jeszcze żadnej gry nie ma
żeby miała 500GB.


Heh. Nie przesadzileś trochę..? Obecnie Bludisc jest w stanie zmieścic 50GB, a nie 500, chyba że o czymś nie wiem, mianowicie o tym, że czytniki Bluray sa przystosowane do przyszłościowych plyt o pjemności 500GB, ale na serio jeszcze o czymś takim nie słyszałem. :D

Tp moje dwa nowe dyski razem wzięte mają niecałe 500GB wow!, a swoja drogą taka gra to pewnie by miała plansze jak powierzchnia Polski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był upgrade zawartości na PSN. Z ciekawszych rzeczy to Ratchet: Quest for Booty, kilka trailerów ( w tym Far Cry 2), oraz dosyć obfita baza filmów z GC 2008, min. trailery Heavy Rain i Little Big PLanet oraz inFAMOUS. Więc warto zajrzeć i zassać conieco (jakkolwiek to brzmi xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuję zarejestrować się na United Kingdoms Strore ;). Ale mam problem podczas podawania ID i hasło wyskakuje mi błąd, że nie pasują. Data urodzin poprawna (+18), ID (email) podaje inny niż na poprzednim koncie (poprawny email). To chyba wina tego, że ten email jest stworzony na onet.pl? Znacie jakąś pocztę angielską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:26, PSAT Darth Stan napisał:

Ja mam na interii podane w owym koncie i jest ok. A nawet jeśli załóż se pocztę na gmailu.

Ok, już działa. Chodziło o to, że kliknąłem zamiast Master Acount to drugie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałem zadać kilka pytań o do ps3, jako iż zastanawiam się nad jej zakupem.

1. Czy konsola działa na zwykłym telewizorze? (nie LCD i nie plazma)
2. Czy coś się buli za internet i co trzeba żeby działał?
3. Czy działają na nim gry z PC? (to chyba tylko marzenie ;])
4. Czy jeśli podłączy się klawiaturę i mysz do konsoli to można nimi grać w gry?
5. No i na koniec czy i dlaczego opłaca się kupić ps3?

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 01:02, Xlol1 napisał:

Witam.
Chciałem zadać kilka pytań o do ps3, jako iż zastanawiam się nad jej zakupem.

1. Czy konsola działa na zwykłym telewizorze? (nie LCD i nie plazma)
2. Czy coś się buli za internet i co trzeba żeby działał?
3. Czy działają na nim gry z PC? (to chyba tylko marzenie ;])
4. Czy jeśli podłączy się klawiaturę i mysz do konsoli to można nimi grać w gry?
5. No i na koniec czy i dlaczego opłaca się kupić ps3?

Z góry dzięki


1) działa
2)Do diałania internetu potrzebny jest kabel od neta. za internet w ps3 nic sie niepłaci
3)To tylko marzenie :P
4)Oczywiście ja tak mam :)
5)oczywiście że się opłaca, ponieważ jest to jak dotąd najtańszy odtwarzacz BLU-RAY, w wersji 60 GB Jest wsteczna kompatybilność z grami na PS2. No i to chyba tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować