Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2011 o 12:18, DuduTutu napisał:

Czy ktos sie orientuje jak długo potrwa konserwacja servów?

Killzone 3? Były offline od 11 do 12.
"Another heads up: the KZ3 server will undergo maintenance today from 10:00 AM - 11:00 AM GMT. Again, we'll let you know once it's back up."
"Okay, Killzone 3 servers are back. Thank you for your patience!" via Twitter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie do Demon''s Souls.
Czy jeśli przerwę grę w dowolnym momencie, to po wyjściu z gry wrócę do dokładnie tego samego miejsca?
Gra jest niezła, ale strasznie trzyma w napięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:51, MasterOfBlaster napisał:

Też mam pytanko odnośnie Uncharted 2. Czy jeśli przechodząc grę na Crushing/Hard użyję
tych dodatkowych umiejętności typu 1 shoot 1 kill, to czy dostanę osiągnięcie ?

Chodzi Ci o te dodatki, które ułatwiają grę? Nie.
Ale mogę Cię zapewnić, że crushing jest wyważony i nie irytuje czy wkurza (jak to w większości przypadków bywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:51, MasterOfBlaster napisał:

Też mam pytanko odnośnie Uncharted 2. Czy jeśli przechodząc grę na Crushing/Hard użyję
tych dodatkowych umiejętności typu 1 shoot 1 kill, to czy dostanę osiągnięcie ?


Jest sposób. ps3trophies.com w uncharted 2 guide. jak masz problemy z angolem to moge przetłumaczyc
Edit: za pink floydowego gramsajta masz u mnie plusa : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:11, Renzov napisał:

Cześć, mam pytanie do Demon''s Souls.
Czy jeśli przerwę grę w dowolnym momencie, to po wyjściu z gry wrócę do dokładnie tego
samego miejsca?
Gra jest niezła, ale strasznie trzyma w napięciu.


Tak. Zaczniesz dokładnie w tym momencie, w którym skończyłeś.

PS A to wada, że gra trzyma w napięciu?:P Bo tak to zabrzmiało. Swoją drogą dzisiaj jak walczyłem z Meateaterem i miał już resztkę życia, to nagle mnie powalił i zostało mi z 10hp. Serce biło mi jak młot, bo mój hiros długo się podnosił, a demon szykował atak. W ostatniej chwili zrobiłem unik i wykończyłem mendę ostatecznym ciosem. Ech, kocham tę grę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 21:28, Mikex napisał:

Tak. Zaczniesz dokładnie w tym momencie, w którym skończyłeś.

Dzięki.

Dnia 04.03.2011 o 21:28, Mikex napisał:

PS A to wada, że gra trzyma w napięciu?:P Bo tak to zabrzmiało. Swoją drogą dzisiaj
jak walczyłem z Meateaterem i miał już resztkę życia, to nagle mnie powalił i zostało
mi z 10hp. Serce biło mi jak młot, bo mój hiros długo się podnosił, a demon szykował
atak. W ostatniej chwili zrobiłem unik i wykończyłem mendę ostatecznym ciosem. Ech, kocham
tę grę <3

Wręcz przeciwnie, to zaleta, mało jest takich gier. Gram od dzisiaj i muszę powiedzieć, że emocje są niesamowite. Każda walka to takie mini-wyzwanie, choć na szczęście jeszcze nie zginąłem (no poza walką z tym przepakowanym bydlakiem na początku). Jestem dopiero przy pierwszym bossie, ale na dziś robię sobie przerwę. Jeszcze raz dzięki za info. Mam nadzieję, że prędko się nie poddam w starciu z Demon''s Soulsem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste SPOJLERY na temat UNCHARTED 2. (czy ktoś nie grał?)
O, widzę, że o Uncharted była mowa - to pozwolicie, że dołączę i krótko opiszę swoje wrażenia po skończeniu drugiej części. Żeby nie przynudzać, to może w punktach, głównie moje przemyślenia, które mi się nasunęły podczas rozgrywki:
*co mnie w U2 nie tyle irytowało, co trochę może zaskoczyło, to słabe nawiązania do pierwszej części, a właściwie nawet brak - poza postaciami i bodajże jednym ''jak za starych dobrych czasów'' nie było nic co by mogło połączyć ładnie historię z U:DF. Sam Sullivan (goddamn) występuje jakoś do połowy (?) aby pojawić się na krótko w ostatecznym filmiku. Słowem: cienizna, sprawę ratuje trochę dziennik, w którym można się doszukać fajnych rzeczy.
*właśnie - przerywniki filmowe, tu chyba nie trza dużo pisać, są naprawdę świetne i jeszcze bardziej dopracowane niż w Drake''s Fortune - aż miło się patrzy,
*graficznie wiadomo, nie ma porównania co do pierwszej części, dodatkowo masa skryptów, które momentami powodują opad szczęki,
*ale jeśli już miałbym porównywać obydwie części, to werdykt nie byłby taki prosty - napisałbym, że Uncharted jednak bardziej przykuło mnie do monitora, U2 jest nastawione głównie na te wspomniane ficzery, zagadki słabe (co to za wyjaśnienie dot. tych stworków przypominających yeti?), chociaż klimat i tak jest mega - widoki w Tybecie (ogólnie te rozdziały to miazga totalna, pogratulować wyobraźni programistom) czy pościg na pociągu nie do opisania;
*z muzyczką też mam problem, utwory dźwiękowe -jest ich dosyć spora ilość, co nie zmienia faktu, że czasem się powtarzają- są solidne, ale imo bez rewelacji-porządne kawałki, dopasowujące się do akcji dziejącej się na ekranie, ale nie zapadające na dłużej - chyba, że main theme.
*a, jakieś błędy? miałem jednego buga, początek 22. chaptera bodajże - otwarta brama, wychodzę przez nią, wpadam w przepaść - tyle, po wczytaniu brama jest zamknięta, wszystko gra, to jest rozdział związany z obozem Lazarevića po skakaniu z samochodu na samochód (...)z Eleną (prowadzi). Mega rażą niewidzialne ściany. I dłuuuuuugi czas ładowania (przy U1, to jest jak nasze PKP przy TGV). Chyba wszystko, cholernie dopracowany tytuł.
*kończąc dodam tylko, że kto jeszcze nie pograł, a konsolkę ma, to naprawdę warto się zaznajomić z serią - tym bardziej, że U3 niedługo, będzie miazga totalna (skończą na trzeciej części?)
Z chęcią podyskutuję (zaznaczam tylko, że post pisany na szybko) + dwa pytanka:
-ktoś coś pisał właśnie o filmie wyjaśniającym co się dzieje pomiędzy obydwiema częściami;jakieś szczegóły?
-opłaca się kupować wszystkie dlc do gry (zabieram się za multi)?

BTW. Chloe to niezła dupcia. Ale i tak wolę Elenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2011 o 22:57, Gryczka napisał:

BTW. Chloe to niezła dupcia. Ale i tak wolę Elenę.


A dla mnie Drake to frajer ;D Ja bym brał Chloe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 23:13, Mikex napisał:


> BTW. Chloe to niezła dupcia. Ale i tak wolę Elenę.

A dla mnie Drake to frajer ;D Ja bym brał Chloe ;D


Co ma Chloe do Drake''a?
Też wolę Elenę. Za jej suchary^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 08:39, MrGregorA napisał:

>
> > BTW. Chloe to niezła dupcia. Ale i tak wolę Elenę.
>
> A dla mnie Drake to frajer ;D Ja bym brał Chloe ;D

Co ma Chloe do Drake''a?
Też wolę Elenę. Za jej suchary^^


To, że

Spoiler

Drake wybrał Elenę zamiast Chloe.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://cdn.softsailor.com/wp-content/uploads/2010/10/dragonageultimate.jpg

Nie wiecie, może czy ta edycja Dragon Age''a, zawiera dodatki już na płycie, czy trzeba je ściągać, znaczy widzę, że pisze Downloadable, ale chodzi o to czy te kody są jednorazowe i po jednokrotnym wpisaniu się wyczerpują. Mam okazje kupić używkę dość tanio i dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 12:04, MastAlol napisał:

http://cdn.softsailor.com/wp-content/uploads/2010/10/dragonageultimate.jpg

Nie wiecie, może czy ta edycja Dragon Age''a, zawiera dodatki już na płycie, czy trzeba
je ściągać, znaczy widzę, że pisze Downloadable, ale chodzi o to czy te kody są jednorazowe
i po jednokrotnym wpisaniu się wyczerpują. Mam okazje kupić używkę dość tanio i dlatego
pytam :)


na 100% ściągać. Wystarczy pomyśleć, że przebudzenie na ps3 nie zostalo wydane w wersji pudełkowej w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie do końca przeczytaliście o co mi chodzi :) albo źle to napisałem.
"chodzi o to czy te kody są jednorazowe i po jednokrotnym wpisaniu się wyczerpują"

Więc jeśli ten koleś już u siebie ściągnął, to czy ja już je trace. Bo tak samo jest Mass Effect2, tam kody się wyczerpują po wpisaniu i są jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Online Pass z tego co wiem działa na wszystkich kontach na konsoli. Gdybym zrobił tak, że założę osobne konto na którym aktywuję Online Pass do gry, będę grał na swoim głównym, a jak już przejdę grę i będę chciał ją sprzedać to sprzedam ją razem z kontem na którym aktywowałem OP, tak żeby kolejny właściciel mógł sobie grać po sieci to zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować