Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Witam ! Gram w BULLETSTORMA na PS3. Za nic nie mogę połączyć się z grą sieciową.Pojawia się ciągle komunikat: "Twój NAT ma status średni, możesz mieć problemy z zakładaniem rozgrywek". WTF?

Mój nick na PSN to BluesBoy77, jakby ktoś chętny był to przysyłajcie zaproszenia, może spróbujemy prywatny mecz (dzisiaj wieczorem nie mogę - od jutra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że temat Demon''s Souls wraca :) Uwierzcie mi, jeśli nie macie czegoś na nerwy pod ręką, to nie zaczynajcie NewGame+... damn. Przy tym, pierwsze podejście wygląda jak spacer po parku. W dodatku robię sobie czarną tendencje w każdym świecie, żeby farmić kamyczki, więc wszyscy są trudniejsi. Dzięki temu, gro przeciwników ma Cię na 1 hit, a pomniejsze radzą sobie na 2 razy. Ale nie idzie aż tak znowu źle, 2gi świat mam już zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 11:27, Woo-Cash napisał:

Po jakiej cenie opłaca się kupować Move''a? Przewidujecie może spadek cen do lata?

Spadek ceny Move, nie. Spadek ceny Playstation 3 w tym roku, tak.
Cena Move oscyluje między 139-209 zł, wczoraj w Saturnie widziałem za 179, osobiście bym szukał kontrolera w okolicach 159 zł.

Tu masz nawet za 149 zł - http://allegro.pl/playstation-move-kontroler-ruchu-motion-fv-i1475464366.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Faktycznie, pierwsze przejście jest łatwe. Trochę zawiedli mnie bossowie na koniec każdego levelu - są ogromni, ale banalnie łatwi.

I jeszcze pytanie - czy jeśli będę regularnie pomagał innym graczom (używając niebieskiego kamienia) to będę miał white soul tendency? Bo nie wiem jak osiągnąć całkowitą czystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 18:52, Woo-Cash napisał:

Ale bez kamerki nie rusz, czyli koło 230 ;/
Chodzi mi przede wszystkim o Killzone 3.

Ja powiem Ci szczerze, że po problemach z kalibracją move do kz3, żeby chodził tak jak powinien to sobie odpuściłem, byłem nawet wczoraj w Saturnie w Gdańsku wypróbować Sharpshootera, dużo lepiej się gra, ale ostatecznie pozostaję przy padzie. :)
(Sharpshooter to kolejny wydatek z rzędu ~150 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 20:09, Deturis napisał:

(Sharpshooter to kolejny wydatek z rzędu ~150 zł)


W MM widziałem parę podróbek sharpshootera (specjalnie pod Move) - ceny poniżej 100 zł - wyglądały dość solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy o co dokładnie Ci chodzi, bo jest tendencja bohatera i tendencja świata, 2 różne sprawy.
Jeżeli o tendencje świata to do Pure White przybliża, zabijanie bossów, czarnych fantomów (tych które się pojawiają przy Pure Black World Tendency) i Primeval Demons (też przy PBWT). Natomiast do Pure Black WT przybliża, jeżeli umrzesz w cielesnej formie w świecie i jeżeli zabijesz bohaterów levelu.

Z character tendency już jest gorzej, bo sam do końca nie wiem jak to działa... niby po różnych forach piszą, że zabijanie Black Phantomów, ale ja jakiegoś znacznego progresu i tak nie widzę. Chociaż w zasadzie zabijanie NPCów podobno dość dużo daje do BlackCharacterTendency.

W zasadzie fajna sprawa z tym jest, próbując różnie przechodzić, gra się, aż tak nie nudzi, bo nowi wrogowie się pojawiają przy Black. W każdym razie podobno w Dark Souls zrezygnowano z tendencji. No zobaczymy jak to wyjdzie :) Większy świat w dodatku sandbox... byle do premiery. Możliwe, że będzie to pierwsza gra jaką kupie na premierę na PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po około 4 godzinach grania w U2 stało się coś dziwnego ;P Normalnie zawsze gdy kończę grę to wyłączam PS3 poprzez: PS Button --> wyłącz konsole (bez wychodzenia do XMB) i konsolka się normalnie wyłącza. Natomiast wczoraj zrobiła reset. Czy to jakieś zabezpieczenie przed przegrzaniem (konsola wraca do dasha aby mogła się jeszcze schłodzić ? )

P.S. Trochę chaotycznie napisane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 23:04, MasterOfBlaster napisał:

/ciach

Ten typ tak ma (playstation 3), dzisiaj też wyłączyłem przez PS button i miałem to samo, zdarzą się, nie konsola Ci nie wybuchnie. :)

Dnia 27.02.2011 o 23:04, MasterOfBlaster napisał:

Czy w grach na move da się wyłączyć ten początkowy ekran? Bardzo mnie denerwuje

Chodzi Ci o ekran, na którym pisze, że potrzeba kamery i kontrolera move do gry?
Nie da się go wyłączyć, każda gra, która obsługuje move ma ten ekran startowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2011 o 00:07, Deturis napisał:

Ten typ tak ma (playstation 3), dzisiaj też wyłączyłem przez PS button i miałem to samo,
zdarzą się, nie konsola Ci nie wybuchnie. :)

Jestem przewrażliwiony (2x X360 padł ) :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 23:04, MasterOfBlaster napisał:

Czy to jakieś zabezpieczenie przed przegrzaniem (konsola wraca do dasha aby
mogła się jeszcze schłodzić ? )

Nie sądzę, aby było to jakieś specjalnie zabezpieczenie, aczkolwiek gdzieś kiedyś w jakimś poradniku typu "Co robić, żeby konsola nie padła" czytałam, żeby po sesjach z grami wymagającymi dla konsoli (a U2 niewątpliwie do nich należy :P) wyjść do XMB i pozwolić PS3 pochodzić jeszcze z 5-10 minut, żeby wiatraczki wypluły gorące powietrze ze środka konsoli, które nazbierało się przy tak wytężonej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tendencje bohatera ;)

Chyba znalazłem sposób ;D Żeby zdobyć PWCT trzeba zabijać graczy, którzy nas atakują (czarne fantomy), pomagać innym graczom (używając niebieskiego kamienia) i zabić NPC (Executioner Miralda, Scirvir, Lord Rydel, Satsuki) i Old Monka w trybie online. Dwa pierwsze zrobiłem i faktycznie - figurka postaci się błyszczy. Problem mam z NPC - nie wiem gdzie ich znaleźć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do ponabijania trofików w Bulletstormie w trybie Anarchy, lub do pogrania czysto dla zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 15:19, Mikex napisał:

Chodziło mi o tendencje bohatera ;)

Chyba znalazłem sposób ;D Żeby zdobyć PWCT trzeba zabijać graczy, którzy nas atakują
(czarne fantomy), pomagać innym graczom (używając niebieskiego kamienia) i zabić NPC
(Executioner Miralda, Scirvir, Lord Rydel, Satsuki) i Old Monka w trybie online. Dwa
pierwsze zrobiłem i faktycznie - figurka postaci się błyszczy. Problem mam z NPC - nie
wiem gdzie ich znaleźć ;D


Żeby zabić tych NPC potrzebujesz pure black world tendency, wtedy zabijasz ich jako Black Phantomy i zyskujesz +1 do character tend.
A jeszcze miałeś tam pytanie o King Allant, kiedy wyssie ci dusze odbiera ci jeden soul level i obniża ci tę statystykę którą ostatnio kupiłeś, później jeżeli dotrzesz do niego bez deda to w miejscu gdzie powinny być dusze które straciłeś odzyskasz oprócz nich też te kóre wydałeś na stat.
Mam nadzieje że pomogłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, pomogłeś z tymi postaciami ;D Co do Kinga Allanta, to po ptokach już, bo się wkurzyłem i pofarmiłem, żeby odzyskać to, co straciłem. W międzyczasie zająłem się innymi światami i raz zginąłem, więc i tak przepadło ;D To skoro trochę wiesz o DS, to mam następne pytanie - wiesz może, czy są jakieś bronie/pierścienie przy Black Character Tendency do zdobycia, które są potrzebne do trofeum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 15:48, Mikex napisał:

Owszem, pomogłeś z tymi postaciami ;D Co do Kinga Allanta, to po ptokach już, bo się
wkurzyłem i pofarmiłem, żeby odzyskać to, co straciłem. W międzyczasie zająłem się innymi
światami i raz zginąłem, więc i tak przepadło ;D To skoro trochę wiesz o DS, to mam następne
pytanie - wiesz może, czy są jakieś bronie/pierścienie przy Black Character Tendency
do zdobycia, które są potrzebne do trofeum?


Przy Black Character tendency pojawia sięw nexusie Mephistopheles, na drugim piętrze, pojawi się tylko jeśli uwolniłeś Yurta i go zabiłeś. Mephistopheles zleca ci zadania by zabić różnych NPC w nexus więc lepiej je zrobić pod koniec gry, za ostatnie zadanie dostajesz tylko tak dostępny foes ring, a za 4 quest Talisman of Beasts który inaczej dropi z black phantom sivir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować