Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2011 o 11:05, Q-Jot napisał:

To podłącz głośniki do karty dźwiękowej w komputerze.

I co mi to da? Mam je podlaczone ciagle... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 11:05, Q-Jot napisał:

To podłącz głośniki do karty dźwiękowej w komputerze.

Monitor przeciez nie moze byc traktowany jako zrodlo. Chyba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś kiedyś problemy z napędem? Od pewnego czasu mój +- półroczny slim ma ogromne problemy z czytaniem gier. Przed momentem włożyłem w 100% nową płytę prosto ze sklepu, pomielił ją trochę w napędzie i to wszystko :/. Ma ktoś linka z "krok po kroku ku gwarancji?" :) Konsole kupowałem na allegro, chyba był paragon ale nie mogę nigdzie znaleźć. Znalazłem za to podbitą przez sklep "gwarancja sony - informacja". Paragon jest niezbędny?

Przy xboxie wszystko było czarno na białym podane. A tutaj jak przeszukuje fora to znajduje sprzeczne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 16:27, Reffanov napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat, w każdym razie mam małe pytanie... Czy są na Playstation
3 zręcznościówki podobne do serii Crash Bandicoot z PSXa? Jeśli tak, to można prosić
o tytuły? :P


Hmm ... " Ratchet & Clank "? - jest też jakaś odsłona " Spyro ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 16:27, Reffanov napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat, w każdym razie mam małe pytanie... Czy są na Playstation
3 zręcznościówki podobne do serii Crash Bandicoot z PSXa? Jeśli tak, to można prosić
o tytuły? :P

Seria Ratchet & Clank - ja zaczynałem z serią od końca bo pierw przeszedłem Crack in Time, ale później resztę nadrobiłem gra warta uwagi, ostatnio mało takich (dobrych) gier na rynku. :)

A co do tych nowszych odsłon Crasha czy Spyro to nawet się zbytnio nie interesuje , to nie to samo co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców Demon''s Souls - czy jeśli boss Old King Allant odebrał mi parę lvl dusz, to czy po pokonaniu go odzyskam je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 18:18, Mikex napisał:

Pytanie do znawców Demon''s Souls - czy jeśli boss Old King Allant odebrał mi parę lvl
dusz, to czy po pokonaniu go odzyskam je?

łeeee coo? Lv dusz też się traci? Tzn nawet spożytkowane dusze mogę stracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 19:18, nightfaler napisał:

> Pytanie do znawców Demon''s Souls - czy jeśli boss Old King Allant odebrał mi parę
lvl
> dusz, to czy po pokonaniu go odzyskam je?
łeeee coo? Lv dusz też się traci? Tzn nawet spożytkowane dusze mogę stracić?


Tzn, że jeśli masz Endurance na np. 31 lvl(tak, jak ja miałem), to za każdym jego atakiem lvl (taki, który przebija Cię mieczem) Ci spada. Mi po 5 atakach Endurance spadło na 27lvl a Vitality z 28 na 27... Nie wiem natomiast co decyduje o tym, której umiejętności lvl Ci spada. W każdym bądź razie radze za tego bossa wziąć się na sam koniec, gdy jesteśmy na tyle wykokszeni, żeby go szybko załatwić (Boletarian Palace 1-4 -> chwilę po tym, jak pokonamy/uciekniemy Niebieskiemu Smokowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 19:33, Mikex napisał:

Tzn, że jeśli masz Endurance na np. 31 lvl(tak, jak ja miałem), to za każdym jego atakiem
lvl (taki, który przebija Cię mieczem) Ci spada. Mi po 5 atakach Endurance spadło na
27lvl a Vitality z 28 na 27... Nie wiem natomiast co decyduje o tym, której umiejętności
lvl Ci spada. W każdym bądź razie radze za tego bossa wziąć się na sam koniec, gdy jesteśmy
na tyle wykokszeni, żeby go szybko załatwić (Boletarian Palace 1-4 -> chwilę po tym,
jak pokonamy/uciekniemy Niebieskiemu Smokowi).

Whoaaa wygląda na to, że będę musiał się w to bardziej wgryźć ;d. Z innych pytań to mogę powtarzać walki z bossami? Tego Phalanxa(nie pamiętam dokładnej nazwy) mógłbym cały czas jechać <3. Póki co gra zapowiada się koszmarnie trudno ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2011 o 19:41, nightfaler napisał:

Whoaaa wygląda na to, że będę musiał się w to bardziej wgryźć ;d. Z innych pytań to mogę
powtarzać walki z bossami? Tego Phalanxa(nie pamiętam dokładnej nazwy) mógłbym cały czas
jechać <3. Póki co gra zapowiada się koszmarnie trudno ;d


Dopiero po skończeniu gry i zaczęciu NG+ (czyli nowej gry tą samą postacią). Swoją drogą dla mnie ta gra jest...łatwa. I nie zgrywam hardkora czy coś - na poziomie Easy w GoW 1 ginąłem duuuużo razy więcej niż tutaj i dla mnie GoW 1 był dosyć irytujący przez to. Tutaj natomiast z żadnym bossem nie musiałem walczyć więcej niż dwa razy. Podobno gra pokazuje swoją trudność dopiero w NG+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 20:01, Mikex napisał:

Dopiero po skończeniu gry i zaczęciu NG+ (czyli nowej gry tą samą postacią). Swoją drogą
dla mnie ta gra jest...łatwa. I nie zgrywam hardkora czy coś - na poziomie Easy w GoW
1 ginąłem duuuużo razy więcej niż tutaj i dla mnie GoW 1 był dosyć irytujący przez to.
Tutaj natomiast z żadnym bossem nie musiałem walczyć więcej niż dwa razy. Podobno gra
pokazuje swoją trudność dopiero w NG+.

Właśnie mam przed sobą Tower Knighta, jestem kompletnie nie przygotowany ;| z 10 razy zbiegałem na dół i uciekałem przed uśmiercającym hitem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 20:12, nightfaler napisał:

Właśnie mam przed sobą Tower Knighta, jestem kompletnie nie przygotowany ;| z 10 razy
zbiegałem na dół i uciekałem przed uśmiercającym hitem ;d

Większość osób walczących z Tower Knightem tak mówi, że jest "nie przygotowany/a".
Tak naprawdę jest on prosty, wystarczy trzymać się jego tyłu i dobrze strefować między jego nogami - oczywiście pierw trzeba się wprawić. :)

Spoiler

Celuj w kostki, a jak padnie to w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 21:04, nightfaler napisał:

Phew zmasakrował mnie jak chciał, włócznia za cholerę się w tej roli nie wykazała ;3


Mój "sposób" na Tower Knight''a był prosty i skuteczny -

Spoiler

jakiś tam miecz (wtedy nie miałem jakiegoś mocnego) i Purple Flame Shield (można ją zdobyć koło "gniazda" smoków) plus trochę ziółek leczniczych. Po takim wstępie wbiegam na arenę, biegnę szybko po schodach do góry i rozwalam łuczników na murach. Potem na dół walę kolesia w pięty aż się przewróci - wtedy ataki na głowę lecą. Dobrze by było, gdybyś miał burden equip poniżej 50%, bo będziesz mógł robić rolle, co znaaacznie ułatwia walkę. Najważniejsze, żebyś cały czas starał się być za nim, koło jego pięt. Jak widzisz, że podnosi miecz, to uskok w tył i znowu szarża. A jak Cię raz trafi, to długa na mury, uzdrawiasz się i tak w koło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 22:28, Mikex napisał:

Mój "sposób" na Tower Knight''a był prosty i skuteczny -

Spoiler

jakiś tam miecz (wtedy nie
miałem jakiegoś mocnego) i Purple Flame Shield (można ją zdobyć koło "gniazda" smoków)
plus trochę ziółek leczniczych. Po takim wstępie wbiegam na arenę, biegnę szybko po schodach
do góry i rozwalam łuczników na murach. Potem na dół walę kolesia w pięty aż się przewróci
- wtedy ataki na głowę lecą. Dobrze by było, gdybyś miał burden equip poniżej 50%, bo
będziesz mógł robić rolle, co znaaacznie ułatwia walkę. Najważniejsze, żebyś cały czas
starał się być za nim, koło jego pięt. Jak widzisz, że podnosi miecz, to uskok w tył
i znowu szarża. A jak Cię raz trafi, to długa na mury, uzdrawiasz się i tak w koło ;D


Mam za małe zdolności manualne ;3, chyba po prostu pofarmie na strzały i z postaram się go wykończyć łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 16:11, MKRaven napisał:

Uh widzę, że będę musiał wrócić do Demons Souls po tym jak mnie nieco odrzuciło ;) .


Obowiązkowo!:D Sam żałuję, że dopiero pół roku po nabyciu PS3 kupiłem DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW czy ktoś posiada tą małą klawiaturkę zakładaną na Dual Shocka? Jeśli tak to niech się wypowie jak się ww. urządzenie sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 w wersji Fat 80Gb. Z zakupu jestem bardzo zadowolony, 765 zł za używaną konsolę w idealnym stanie (nawet się błyszczała po wyjęciu z kartonu :D), do tego zakupiłem sobie Skate 2. Planuję też zakup Bad Company 2 i Red Dead Redemption. Jeśli ktoś chciałby sobie pośmigać w Skate 2 w coopie czy jakimś innym trybie, to zapraszam - mój nick na PSN to makos124. Tylko ostrzegam, gram w to ledwo kilka dni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować