PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2007 o 20:03, Bratek196 napisał:

Zacznijmy do tego że mam: AMD athlon 3200+ 1GB ram Radeon X1950PRO. Windows XP SP2, wszytko
po wyłączane, stery do karty Catalyst 7.9.


Tu nie chodzi o stery,tylko masz procesor na podstawce S969,a gra obsługuje procki dopiero na podstawce AM2.Ja też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 18:41, Marcinos07 napisał:

> siemka. mam problemik grając w sieci w d2lod.tnie grę chwilami nawet bardzo i jest to
wkurzające.
> na singlu problemik znika i jest ok.
Wydaje mi się że to przez lagi. Tak to już jest. Szczegolnie przy powolniejszym internecie.
Jaką masz prękdość?

>1mb. według xp na chwile obecną mam nawet 12mb/s!!!? z siecią mam do czynienia od niedawna a więc w tej dziedzinie można powiedzieć że jestem raczkujący. jak możesz to sprecyzuj co to są LAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:10, maro310 napisał:

jak możesz to sprecyzuj co to są LAGI

lag - opóźnienie czyli ty coś robisz, a efekt jest nie od razu tylko z widocznym opóźnieniem. główne przyczyny takowych to programy działające w tle i korzystające z netu (ftp, komunikatory,wirusy rozsyłające swoje kopie/spam itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepustowość łącza możesz sobie sprawdzić m.in. tutaj http://www.dsl.cz/rychlost.php (odczekaj aż się załaduje do końca). Pamiętaj tylko aby uprzednio wyłączyć wszelkie programy korzystające z internetu, tak aby wynik był jak najbardziej wiarygodny :) Jeśli na prawdę masz 12 mb/s, to myślę że nie jeden milioner (lub polityk) ci zazdrości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:13, sig. napisał:

> jak możesz to sprecyzuj co to są LAGI
lag - opóźnienie czyli ty coś robisz, a efekt jest nie od razu tylko z widocznym opóźnieniem.
główne przyczyny takowych to programy działające w tle i korzystające z netu (ftp, komunikatory,wirusy
rozsyłające swoje kopie/spam itp)


tylko nie myl lagów z operacjami na komputerze,bo to chodzi o operacje w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2007 o 21:19, Vanmati napisał:

tylko nie myl lagów z operacjami na komputerze,bo to chodzi o operacje w internecie...

wiem, przecież ja odpowiadam a nie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam do was taką prośbe ponieważ kupiłem monitor lcd samsung sm2032bw , on jest panoramiczny i rozciąga obraz ,a moja karta graficzna nie ma wejścia dvi więc prosze was abyście mi doradzili jakiś monitor lcd 19" 4:3 żeby miał w miare ładne kolory na wejście d-sub


Dziękuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak monitor panoramiczny rozciąga obraz , a wogóle przejściówka coś da ?? Głównie komputer służy mi do gier i nie wiem co zrobić z tym monitorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem- gdy chcę coś wyszukać w Necie za pomocą google / yahoo i kliknę w dowolny wyszukany link zamiast oczekiwanej strony pokazuje się coś całkiem innego, np. : www.1001anything.com/search.php<fraza, którą wpisałem w google>". Da się coś z tym zrobić?? Chciałbym uniknąć reinstalki Windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 13:47, Damian14BO napisał:

Ja mam taki problem- gdy chcę coś wyszukać w Necie za pomocą google / yahoo i kliknę w dowolny
wyszukany link zamiast oczekiwanej strony pokazuje się coś całkiem innego, np. : www.1001anything.com/search.php<fraza,
którą wpisałem w google>". Da się coś z tym zrobić?? Chciałbym uniknąć reinstalki Windy.

obstawiam jakiegoś szkodnika który namieszał w ie(o ile go używasz) pliku hosts (sytem sprawdza jakie jest ip danej witryny w tym pliku, a dopiero jak go nie znajdzie to w dns-ach). sprawdź kompa programami ad-aware oraz spy-bot. przydało by się też sprawdzić inną przeglądarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w grafie masz masz zwykłego D Sub jaki problem podłączyć do LCD ( posiada zarówno DVi-D oraz D-Sub )

To jak kupowałeś to nie widziałeś ze to panorama i będzie obraz rozciągnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 14:40, Bratek196 napisał:

A jak zainstaluje pełną to będzie ten sam błąd ??


Niestety chyba tak,bo mój kumpel próbował(ma Athlon 2900+)i to samo mu wyskakuje.Ale drugi ma już dwurdzeniowca i mu idzie.Jedyna deska ratunku to upgrade kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki z kolei problemik . Nieraz komputer mi się za pierwszy razem się nie uruchamia , tzn. włączam go , niby jest włączony ale się nie ładuje , muszę resetnąć go żeby dalej szedł . Co to za problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 15:23, jacek9911 napisał:

nie wiedziałem że aż tak rozciągnie , do gier chyba jednak jest lepszy lcd 4:3 ale sam nie
wiem

jasne że lepszy, panorama to jest do oglądania filmów kinowych przeznaczona a nie normalnego korzystania z kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też mam problem z kompem :) Otóż normalnie po włączeniu komp wydaje taki dźwięk, że "dogadał" się z monitorem, u mnie jest cisza, monitor stoi jak zaklęty. Próbowałem wszystkich znanych i nieznanych kombinacji kabli, próbowałem z innym monitorem i to też nie dawało żadengo rezultatu. Karty graficzne siedzą elegancko w płycie głównej. Swądu spalenizny też nie czuje. Więc co może być nie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się