PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2009 o 17:45, blacklio2 napisał:

A jaką wersję instalowałeś? SP1 czy SP2


Nie wiem, jak to sprawdzić?

Już sprawdzone - SP1. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat ale:
Używam anteny NanoStation2 i potrzebuje routera aby rozdzielić sygnał na dwa komputery (w przyszłości 3). Jeden będzie podłączony normalnie przez kabel RJ45, drugi raczej bezprzewodowo przez kartę WIFI USB a drugi to w przyszłości laptop i raczej na zmianę bezprzewodowo a czasami za pomocą kabla (zależne czy będzie mi zależało na stabilności. Kolega mi polecił takie coś: http://www.allegro.pl/item745978560_cudenko_ap_black_wersja_box_z_podzialem_pasm_qos.html#gallery a sam myślałem o tym: Linksys wrt54gl / ovislink wl-1600gl .
Który lepiej wybrać albo może macie coś lepszego do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z instalacją Win Vista 64 bit.Kiedy od nowa chcę zainstalować Vistę w czasie kończenia instalacji komp zaczyna nie reagować.Próbowałem 4 razy i lipa.Odinstalowałem antywirus i wyjmowałem wszystkie zbędne rzeczy z USB,aż w końcu nawet mysz i klawiaturę,oprócz dostępu do internetu.Może ma ktoś pomysł dlaczego i jeszcze informuję że rok temu w czasie instalki było wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 19:59, damian376 napisał:

A ja mam problem z instalacją Win Vista 64 bit.Kiedy od nowa chcę zainstalować Vistę
w czasie kończenia instalacji komp zaczyna nie reagować.Próbowałem 4 razy i lipa.Odinstalowałem
antywirus i wyjmowałem wszystkie zbędne rzeczy z USB,aż w końcu nawet mysz i klawiaturę,oprócz
dostępu do internetu.Może ma ktoś pomysł dlaczego i jeszcze informuję że rok temu w czasie
instalki było wszystko w porządku.


brr przy instalacji takiej od BIOSU z płyty dvd Ty już masz zainstalowanego antywirusa? :P się znaczy podczas instalacji visty Ty masz już zainstalowanego antywira? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:05, Konrad162 napisał:



brr przy instalacji takiej od BIOSU z płyty dvd Ty już masz zainstalowanego antywirusa?
:P się znaczy podczas instalacji visty Ty masz już zainstalowanego antywira? :)


Nie kapuję w czasie instalacji właśnie nie mam antywira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można odinstalować antyvira bez systemu, instaluj system bootując OS z płyty

Konrad162

Prawdopodobnie próbuje instalować OS siedząc na windowsie, tak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:08, damian376 napisał:

Nie kapuję w czasie instalacji właśnie nie mam antywira


to ja nie rozumiem... w pierwszym poście napisałeś:

Dnia 30.09.2009 o 20:08, damian376 napisał:

(...)Próbowałem 4 razy i lipa.Odinstalowałem antywirus i(...)


blacklio2
możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:13, blacklio2 napisał:

Firma krzak ??
Brałbym właśnie Linksysa lub TP Link ( notebene zbudowany z podzespołów Linksysa )

A router TP link to jaki? Z tego co widzę to jest on tańszy od Linksysa zatem bardziej by mnie interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane, ale nie mogę zainstalować.
to znaczy nie moge z tych automatycznych aktualizacji. Spróbuje tak ściągnąć, bo z autmatycznych to się instaluje i jest niepowodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 21:21, blacklio2 napisał:

Wiem o tym bo próbowałem w ten sam sposób, pomogła jedynie czysta instalacja Visty SP2


Hmmm, no właśnie jednak się udało tak, zainstalować tego SP2... Ale tego problemu nie wyeliminowało.
A Vistę od razu z SP2 skąd wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:34, blacklio2 napisał:

Naprawdę nie mam pojęcia odnośnie konkretnego modelu, po prostu biegam po kilkunastu
forach i widzę co ludzie proponują

Może to jest jakąś myśl bo kartę WIFI mam właśnie TP-Link: http://www.allegro.pl/item735896625_tp_link_tl_wn321g_karta_wifi_usb_livebox_gw.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 13:45, mariowsad napisał:

Mam pytanko wiecie co to jest? czy koleś robi sobie tylko jaja ?? bo ja pierwszy raz
takie cudo widze... dodam że to ma być obudowa do komputera :)
http://allegro.pl/item755007161_hermetyczna_obudowa_aluminiowa.html


Jest to obudowa po jak napisał tunerze antenowym, prawdopodobnie używanym w wojsku (sądząc po kolorach) i jak się trochę przy tym popracuje można zrobić szczelną budę do kompa tylko najpierw trzeba odprowadzanie ciepła na obudowę zrobić bo inaczej komputer w tym ugotujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się