Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Karty prepaid do gier NCsoft w ofercie naszego sklepu

48 postów w tym temacie

Domek

Chcesz grać w City of Villains a nie masz karty płatniczej, umożliwiającej transakcje przez Internet? Mamy rozwiązanie dla tego problemu. W sklepie gram.pl pojawiły się obiecywane wcześniej karty-zdrapki, umożliwiające opłacanie abonamentu we wszystkich grach MMORPG, wydanych przez NCsoft.

Przeczytaj cały tekst "Karty prepaid do gier NCsoft w ofercie naszego sklepu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech boję się że pomysl Blizza na platną rozrywkę bardzo się reszcie spodoba ... ile to już płatnych systemów MMORPG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 13:17, GeoT napisał:

Ech boję się że pomysl Blizza na platną rozrywkę bardzo się reszcie spodoba ... ile to już płatnych systemów MMORPG??


to nie jest pomysł Blizza - płatne mmo są już od dawna. wszystkie znane i popularne na świecie mmo (seria lineage, sieria everquest, starwars, final) są płatne i tak zrobił też blizz. zagranie ncsoftu z bezpłatnym guildwars to imho plan na wciągnięcie większej liczby casual gamerów w świat gier mmo... także płatnych mmo (zacniesz z guild wars a może przeskoczysz potem na tabula rasa albo auto assault).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 13:39, -Elk- napisał:

czy ściagają klienta z oficjalnej strony i tma zakładając konto do Lineage II mozna uzywac tej karty do gry/ Czy trzeba
kupic wersja pudełkowa w sklepie?


Tak. Będzie można. Karty są chyba bezpośrednio od nc-softu ;D.

Nc-Soft robi best online games EVER XD !!! Guild wars, lineage 2, city of heros....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 13:23, D2T napisał:

to nie jest pomysł Blizza - płatne mmo są już od dawna. wszystkie znane i popularne na świecie mmo (seria lineage, sieria
everquest, starwars, final) są płatne i tak zrobił też blizz. zagranie ncsoftu z bezpłatnym guildwars to imho plan na wciągnięcie
większej liczby casual gamerów w świat gier mmo... także płatnych mmo (zacniesz z guild wars a może przeskoczysz potem na
tabula rasa albo auto assault).


Oddaję honor :) wychodzi moja niewiedza na temat tego typu gier :)
A mnie bardzo się spodobał pomysł na płacenie za godzinę grania a nie za cały miesiąc z góry (wiem było w innym temacie ale tutaj pasuje to poruszyć). W ten sposób mogliby przyciągnąć do tego typu gier kogoś kto nie ma czasu na częste granie (mnie np.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolem pierwszym rasowym MMo byla Ultrima Online wydana w 1995 roku :D:D:D: kiedy to ejszcze Polska nie wiedziala co to internet :P . NCSoft ma najwiekszy udzia lw rynku gier MMo ,a chetnych na inne mmo niz wow jest duza ,bardzo duza :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna cena. Ciekawe czy promocyjna, czy się utrzyma?
Po dzisiejszym średnim kursie NBP 60 dni bezpośrednio od NC wychodzi 101 PLN, a doliczając do tego jeszcze marżę banku za przewalutowanie...

No chyba że USD spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie pomyślał od kartach przedłużających grę o 30dni? Ja podziękuje i postoje. Pozostane przy starych dobrych RTS i FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW jest jednak najlepszym mmorpg,wymaga wiecej kombinowania w walce.WoW jest raczej dla dzieci,lingage jest bezmyslna nawalanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 14:39, jac22 napisał:

GW jest jednak najlepszym mmorpg,wymaga wiecej kombinowania w walce.WoW jest raczej dla dzieci,lingage jest bezmyslna nawalanka...


No to żeś się popisał wiedzą :D
Po pierwsze GW nie jest mmorpg tylko corpg. Po drugie, uważam, że nie grałeś ani w WoW-a ani w Lineage 2 bo po prostu GW jest za darmo. Po trzecie nie odpisuj na mojego posta, nie chce mi się dyskutować z fanatykiem gry "bo za darmo" wymyślającym tysiące innych argumentów na podbudowanie swojego e-peena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 14:39, jac22 napisał:

GW jest jednak najlepszym mmorpg,wymaga wiecej kombinowania w walce.WoW jest raczej dla dzieci,lingage jest bezmyslna nawalanka...


To ciekawe czemu większośc graczy WoW to osoby 16+ lat... A najwięcej studentów itp... Proszę, zagraj w WoW a potem sie wypowiadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i oto nadszedł czas na zbawienie całej rasy bishopów :) <moja ulubiona postać> "I wanna buy lineage 2 c4 :)" ale jak to pisałem kiedyś same karty tez mi starczą
wiwat LINEAGE 2 wiwat NCSOFT wiwat CDP i SG < serwis gram ;) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować