Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Karty prepaid do gier NCsoft w ofercie naszego sklepu

48 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2005 o 12:18, Tronheim napisał:

ja tam mam L2 ( C3 i już troszki C4 ) za darmo i nie narzekam :P i nie muszę płacić 100 zeta za 60 dni 0_o.
Pozdro ! :P


:D
Nie ma to jak granie na prawie pustym serverze - na którym nie chodzi 30% skilli ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M1k3 zdaje ci se i to bardzo . Po pierwszre roznai sie silnikami graficznymi . Lineage 2 jest na silniku Unreal Engine 2.0 ,a GW na jakims tam autorskim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 12:27, Valed napisał:

> ja tam mam L2 ( C3 i już troszki C4 ) za darmo i nie narzekam :P i nie muszę płacić 100 zeta za 60 dni 0_o.
> Pozdro
! :P

:D
Nie ma to jak granie na prawie pustym serverze - na którym nie chodzi 30% skilli ^_^.


Nie wiem jak jest teraz, ale jak gralem w lecie w L2 na polskim serwerze (Allseron - polecam) to nie bylo ani malo ludzi, ani zadnych niedociagniec. Poza tym swietne roleplaying (ktore uwielbiam), mimo ze gra nastawiona jest na hack&slash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prywatnych serwach nie ma zadnego C3/C4, tylko C1 z nowszymi menusami i kilkoma bajerami, ktore nie stanowia nawet jednej czwartej tego, co jest na oficjalach. W porownaniu do platnych serwow, granie na np. na Allseronie przypomina raczej granie w wersje demo albo jakis shareware. Jak ktos sie chce dobrze i tanio zabawic w mmorpg, to zdecydowanie GW, bo na pirackiego L2 szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze przypnę do tego tematu z ogłoszeniem :D
Supergrupa ShadowNet (gra City of Villains) prowadzi nabór członków, przyjmujemy wszystkich Polaków, tell Purplefire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 01:21, SwenG napisał:

A ja się jeszcze przypnę do tego tematu z ogłoszeniem :D
Supergrupa ShadowNet (gra City of Villains) prowadzi nabór członków,
przyjmujemy wszystkich Polaków, tell Purplefire.

Zapomniałem napisać: serwer Union (english)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już się cieszyłem że kupie sobie tą gre ale nie doczytałem do konca i się okazało że ta gra jest płatna . Gdyby ta firma nie zrobiła płatnej gry to napewno o 50% wiecej osób by kupowało tą gre!!!Ale nie wiem czemu nie zrobili tej gry na jedną osobe i kampanie a mulitiplayer był by dodatkiem do gry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 17:54, ppppppppppopop napisał:

ja już się cieszyłem że kupie sobie tą gre ale nie doczytałem do konca i się okazało że ta gra jest płatna . Gdyby ta firma
nie zrobiła płatnej gry to napewno o 50% wiecej osób by kupowało tą gre!!!Ale nie wiem czemu nie zrobili tej gry na jedną
osobe i kampanie a mulitiplayer był by dodatkiem do gry!!!


to jest mmorpg, tak samo jak WoW, jak SWG, jak EQ2 i jak inne płatne gry, serwery za darmo się nie utrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L2 czekam czekam czekam.
Prywatne serwery ? phi - duzo dzieciakow z Counter-Strike które nie mają pojęcia o role-play.
Ciekaw jestem kiedy na prywatnych serwerach będzie chociaż pełne c3 (i nie mówcie mi o l2j) .... o c4 to już nie ma co mówić.
Lineage 2 jest świetny choć ma troche uboga ekonomie.

Niech żyja ciemne elfy - najwyższa rasa, krasnoludy zniewolić i do ciężkich robót!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej czyli co jak kupie karte co 60 dni to co 60 dni to bedize jako nowy cd key?? czy musze kupic za 19.99$ cd key do l2 i w tym 30 dn iza free i potem co 60 dni karte zeby ten cd key kupiony za 19,99$ mogl dzialac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 15:04, Macek15 napisał:

Ej czyli co jak kupie karte co 60 dni to co 60 dni to bedize jako nowy cd key?? czy musze kupic za 19.99$ cd key do l2 i
w tym 30 dn iza free i potem co 60 dni karte zeby ten cd key kupiony za 19,99$ mogl dzialac??


Musisz kupić najpierw grę lub sam kod do gry. Karty służą do wykupienia czasu na serwerze na posiadanym już koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie cd key do l2 kosztuje niecale 40 euro
jak ktos kupi wersje box(czyli ta ze sklepu) to moze dostac ten cd taniej bo nawet i niecale 20$

mam nadizeje ze cdp wynegociuje cene "rozsadna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ej czyli co jak kupie karte co 60 dni to co 60 dni to bedize jako nowy cd key?? czy musze kupic za 19.99$ cd key do l2 i
> w tym 30 dn iza free i potem co 60 dni karte zeby ten cd key kupiony za 19,99$ mogl dzialac??


>Musisz kupić najpierw grę lub sam kod do gry. Karty służą do wykupienia czasu na serwerze na posiadanym już koncie.

Czyli (żeby nie było wątpliwości :P) Jak zakupie pudło to mogę już grać przez 30 darmowych dni? Czy musze od razu razem z pudłem mieć karte i tym samym nią uaktywnić dodatkowe 30 darmowych dni, które przysługują mi wraz z cd key''em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 23:56, LotarLotar napisał:

Czyli (żeby nie
było wątpliwości :P) Jak zakupie pudło to mogę już grać przez 30 darmowych dni? Czy musze od razu razem z pudłem mieć karte
i tym samym nią uaktywnić dodatkowe 30 darmowych dni, które przysługują mi wraz z cd key''em?


jeśli nie masz karty kredytowej to musisz kupić od razu prepaida żeby zaktywować grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie widzicie, że to jest CHORE? Płacicie i tak stówę za grę i pozwalacie się nabić w butelkę, jak frajerzy dając jeszcze stówę za grę co dwa miechy... Jeżeli nikt by nie pałcił to by tak tego nie robili, ale oczywiście są napaleńcy, którzy jak widzą MMORPG to ślinią się i zrobią wszystko, żeby zagrać w to... NIe powiem, żeby to nie było ciekawe, ale na litość... TO JEST CHORE i ludzie, którzy zrobią wszystko, żeby w to zagrać też są chorzy... Taka jest moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 23:28, mivi napisał:

Czy nie widzicie, że to jest CHORE? Płacicie i tak stówę za grę i pozwalacie się nabić w butelkę, jak frajerzy dając jeszcze
stówę za grę co dwa miechy... Jeżeli nikt by nie pałcił to by tak tego nie robili, ale oczywiście są napaleńcy, którzy jak
widzą MMORPG to ślinią się i zrobią wszystko, żeby zagrać w to... NIe powiem, żeby to nie było ciekawe, ale na litość...
TO JEST CHORE i ludzie, którzy zrobią wszystko, żeby w to zagrać też są chorzy... Taka jest moja opinia.


Takie posty jak ten wyjątkowo mnie bawią :) Dajmy na to, że uwielbiasz chodzić do kina. Każdą wolną chwile spędzasz oglądając jakiś film na srebrnym ekranie. A dla mnie to jest CHORE! Płacisz kase za to, żeby obejrzeć paru kolesi biegających po planie filowym w tą i spowrotem ! Ale dajesz się nabić w butelkę przecież za parę miesięcy puszczą ten film w telewizji, a ty płacisz za to kase ! Dla mnie ludzie którzy chodzą do kina są chorzy ! ! !

Przykłady można by mnożyć zaczynając od Lineage''a a kończąc chyba na jedzenie, piciu, dziewczynach :) (Ale dajesz się nabić w butelkę ! Przecież możesz iść do lasu i upolować sobie jakąś sarne, a tak wogóle mało masz wody w Wiśle? a ty za to płacisz ! =P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować