Zaloguj się, aby obserwować  
Alfa_Pi

Settlers 4 misje dodatkowe

13 postów w tym temacie

Witam

Gram teraz w settlers 4 misje dodatkowe, jestem w drugiej misji rzymian
i nie wiem jak przejść dalej. W tej misji trzeba na początku uciec przed
mrocznym plenieniem w inny obszar, wybudowałem już tam całe osiedle,
odkryłem już całą mapę nie zajętą przez mroczne plemię i nie wiem jak
skończyć tą misje jak zaatakuje mroczne plemię to pisze mi że to błąd a
ilość wrogich żołnierzy skacze mi odraz na 800.

Co trzeba zrobić aby skończyć tą misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposobem na przejscie tej misji, poza zalozeniem nowej osady, jest wycofanie sie z tej starej - wycofanie tzn. przemieszczenie rycerzy, wyburzenie wszystkich budynków (kopalni, posiadłości, gospodarstw, idt.). Wolnych osadnikow mozna zamienic na zlodziei i takze przeprowadzic do nowego osiedla. Trzeba uwazac, bo Mroczne Plemie moze ruszyc w pogon za nami, ale powinnismy ich pokonac na waskich przesmykach wycofana armia. Pozostaje tylko wybudowanie zamku w nowej osadzie - po wybudowaniu zamku pojawia sie desant sojusznikow Majow i misja wygrana! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiedziałem gdzie napisać bo tych tematów jest klika. Padło na ten :)

Mam problem w trzeciej misji z Mrocznym Plemieniem. Chodzi o to, że mam zniszczyć domki złych ogrodników poprzez odrodzenie ziemi wokół nich (zniszczenie takich purchawek :)) moimi ogrodnikami.
Ale kiedy na teren gdzie są te purchawki wejdą moi ogrodnicy z ziemi wystrzeliwują ognie i zabiją ich. Nawet jak wejde tam dużą ilością siły roboczej to i tak żaden nie przeżyje :( Przez to nie moge przejść misji!!

Help Me!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BARDZO ŁATWO.... DOPÓKI NIE ZNISZCZYSZ WSZYSTKICH FARM NAOKOLO ( LAE DOKŁADNIE WSZYSTKICH ! ) ZAMKU MROCZNEGO PLEMIENIA ( ZAWSZE JEST GDZIEŚ POŚRODKU TYCH FARM ) TO NIE PRZEJDZIESZ.. . A PÓŹNIEJ JUŻ MOŻNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 18:50, cobrat napisał:

BARDZO ŁATWO.... DOPÓKI NIE ZNISZCZYSZ WSZYSTKICH FARM NAOKOLO ( AE DOKŁADNIE WSZYSTKICH!
) ZAMKU MROCZNEGO PLEMIENIA ( ZAWSZE JEST GDZIEŚ POŚRODKU TYCH FARM ) TO NIE PRZEJDZIESZ.. A > PÓŹNIEJ JUŻ MOŻNA

Właśnie chodzi o to że nie moge zniszczyć jednej farmy bo jakieś ognie strzelają w górę i zabija mi moich ogrodników.

P.S. Nie krzycz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 21:22, Yasiu89 napisał:

Właśnie chodzi o to że nie moge zniszczyć jednej farmy bo jakieś ognie strzelają w górę i zabija
mi moich ogrodników.



A masz dużą świątynie i kapłanów?? Oni mają czar "skrót". Dzięki temu możesz też wypalać ziemię MP. Jeden rzut wystarcza, aby zniszczyć farmę. I nie musisz się wcale do niej zbliżać, czar działa na odległość. To powinno rozwiązać Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skoro w misji II Rzymian, rozbudowałam nowe osiedle, ale nie wycofałam się, a później udało mi się zniszczyć całe (!!!) Mroczne Plemie to znaczy, ze to było złe rozwiązanie??? Bo faktycznie zniszczyłam całkowicie Mroczne Plemię a gra sięnie zakończyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez zniszczyłem całe mroczne plemię, mimo, że jak je zaatakowałem ich ilość skoczyła do 900, i nie skończyłem misji. I nie wiem co dalej. Nie ma wroga, wyczyściełem cały teren, co tam mozna jeszcze zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz witam wszystkich.
Rozwaliłem czarne towarzystwo bez problemu juz pare razy. Na wasze sposoby równiez próbowałem . nie pomogło 120 dowódców, nie pomogła nowa osada i wuburzenie starej. Nic nie pomaga . Gram w S4 już 11 lat .
Nie jest skomlikowana ale ulubiona . Przeszedłem przez wszystkie rundy i poziomy wiele razy tylko. tych rzymian nie moge . Pomóżcie.

Czy poza dodatkiem Trojan i misjii dodatkowych było coś jeszcze do Settlers 4 bo inne mnie nie ruszaja ? Pozdrawiam wszystkich , służę radami .
Marianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam od niedawna gram w settlers 4 zlota edycja i mam problem z przejsciem misji dodatkowej jest to 1 misja rzymian odbudowalem osiedle jak pisze w podpowiedzi i nadal niemge skonczyc miksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szakul11 u mnie 1 misja skończyła się po prostu po tym jak rozwaliłem mroczne plemię. Za cholerę nie mogłem przejść 2 jak koldzy powyżej niestety wymiękłem i użyłem kodu aby dostać się do kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować