Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Seria Red Alert

38 postów w tym temacie

Chyba aktualnie samego RA2 nie ma w sprzedaży. Jedynym wyjściem jest inwestycja w C&C: The First Decade - tam znajdziesz wszystkie gry z serii C&C, od pierwszej części do Generals włącznie (wszystkie gry razem z dodatkami). Obecnie pakiet ten można dostać za 60-70 zł, więc cena nie jest taka szokująca (zwłaszcza, że na Allegro za samego RA2, i to używanego, musiałbyś zapłacić z 40 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 13:18, Blackhand napisał:

Chyba aktualnie samego RA2 nie ma w sprzedaży. Jedynym wyjściem jest inwestycja w C&C: The
First Decade - tam znajdziesz wszystkie gry z serii C&C, od pierwszej części do Generals włącznie
(wszystkie gry razem z dodatkami). Obecnie pakiet ten można dostać za 60-70 zł, więc cena nie
jest taka szokująca (zwłaszcza, że na Allegro za samego RA2, i to używanego, musiałbyś zapłacić
z 40 zł).

a zasz jakiś dobry sklep internetowy ktury by tą grę oferował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 13:22, gracz 155 napisał:

a zasz jakiś dobry sklep internetowy ktury by tą grę oferował


Sprawdź chociażby sklep na tym portalu. Ostanio mają tu kilka ofer z EA Polska i First Decade też tam jest (już sprawdzałem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o TFD, to można go zamówić w prawie każdym. Z doświadczeń własnych polecam Playa (www.play.pl) - może i zasyfiają kioski badziewiem, ale na ich sklepik internetowy nie mam powodu narzekać (jak raz miałem problem z zamówieniem, to w ramach rekompensaty pokryli koszty wysyłki - zawsze to jakiś miły gest dobrze świadczący o ludziach tam pracujących :)). Wiele osób chwali sobie też Wirtusa (www.wirtus.pl), ale ja tam nie miałem okazji kupować. W obu tych miejscach można zamówić TFD za podobną cenę (koniecznie porównaj koszty wysyłki, może się okazać, że tam, gdzie teoretycznie jest drożej, są one niższe), możesz też zajrzeć na Allegro - tam niedawno widziałem nowego, oryginalnie zapakowanego za 60 zł.
A poza tym korzystaj z podstawowego narzędzia każdego internauty - Google :), być może znajdziesz dzięki niemu jeszcze bardziej korzystną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki głupi problem w dodatku do red alert 2 jestem w misji gdzie trzeba było bronic parlamentu brytyjskiego a potem zniszczyc baze przeciwnika wiecobronilem sie i rozwalilem baze na mapie juz nie ma zadnego budynku czy jednostki wroga ale misja nie zakonczyła sie czy ktos moze wie dalczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tą serię! W 1szą część zagrywałem się i na PSX''ie, i na PCcie (dalej gdzieś mam oryginał kupiony za ponad 150zł :D). 2ga część również jest dobra, chociaż już dodatek do niej... lekko przesadzony. Jednym z wielkich plusów tej serii są cudne przerywniki filmowe... nadaje to grze klimatu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Alert 3 został ujawniony! Już 4 marca w węgierskiej wersji magazynu PC Gamer pojawi się jedna z pierwszych a może nawet pierwsza zapowiedź Red Alert-a 3 to świetna wiadomość dla fanów C&C bo to już trzecia gra mająca swoje korzenie w tej serii która wyjdzie w najbliższych latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:39, sir durin napisał:

Może wie ktoś gdzie mogę kupić red alert 2 nowe (nie lubię używanych gier) czytałem wcześniejsze
posty i tam nie ma


Bez problemu dostaniesz ją w ramach antologii "Command & Conquer: The First Decade".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:39, sir durin napisał:

Może wie ktoś gdzie mogę kupić red alert 2 nowe (nie lubię używanych gier) czytałem wcześniejsze
posty i tam nie ma

Nowy to tylko w zestawie C&C the First Decade
Na allegro jest jedna oferta.
Ostatecznie jeśli masz mozliwość to na ebayu za 10 zielonych jest sam RA2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:58, hans olo napisał:

> Może wie ktoś gdzie mogę kupić red alert 2 nowe (nie lubię używanych gier) czytałem
wcześniejsze
> posty i tam nie ma
Nowy to tylko w zestawie C&C the First Decade
Na allegro jest jedna oferta.
Ostatecznie jeśli masz mozliwość to na ebayu za 10 zielonych jest sam RA2 :)


Zdecydowanie polecam First Decade - super zabawa na dłuuuugie tygodnie. Zabrałem się za przechodzenie wszystkich części i choć mechanika pierwszych C&C potrafi czasem zdenerwować to fun jest naprawdę spory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak dodać muzyke z Red alert 2 do Yuri''s Revenge? Chodzi mi aby podczas gry w dodatek odtwarzało również muze z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po raz pierwszy zagrałem w Yuri''s Revange. Jestem w szoku, Yurim gra się za łatwo, grałem online z kolegą ja Yurim a on Rosją. Cała jego defensywa skupia się na ludziach. Jedna mutacja i zniszczyłem mu bazę po kilku minutach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować