Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 16:34, googlers napisał:

Widać że jest jeszcze dużo osób które chciły by mieć EK (np.ja) i ni mogli by dorobić z 50
sztuk.Prosze dajcie jeszcze EK Prosze !


Przypomne jeszcze, że w Polske idzie dodatkowe 500 egzemplarzy EK. Skoro nie wyrobiłeś się w tydzień czy ile tam z zamówieniem EK (ja zamówiłem 2 godziny po ukazaniu się takiej możliwości i teraz tylko czytam wasze posty i się śmieje ;-), może za pare lat zwróci mi sie ta inwerstycja ze sporym zyskiem :D ) to musicie szukac w Empikach, MM i innych sklepach. Pytajcie sprzedawców czy mają zamówionme i czy można zarezerowować egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wal takich kwasów, maksymalna cena od jakiegoś desperata jaką możesz wyciągnąć to z 300zł. Żądanie 700 i 500zł za gre kosztująca 179zł to taki sam idiotyzm jak wystawianie na allegro gier w premierowych wydaniach i rządania za nie ceny 99zł gdy te tytuły znajdują się już w taniej serii za 19,.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popratrz na oferty na allegro, 200zł? Taką kwote tam ludzie nabijają w 1 dzień! Jeśli chcesz zakupić w ten sposób EK to przygotuj się na wydatek 250zł ;-) Za niżej raczej nie opłaca się nikomu sprzedawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak w Polsce grają tysiące w Gothica i pewnie ( gdyby były ) to ze 6000 by się sprzedało. Tak wsazują
statystyki. Puknijcie się w główki panowie kierownikowie ( jak to fajie brzmi zioooooooom ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:18, lordrafalf napisał:

Tak czy siak w Polsce grają tysiące w Gothica i pewnie ( gdyby były ) to ze 6000 by się sprzedało.
Tak wsazują
statystyki. Puknijcie się w główki panowie kierownikowie ( jak to fajie brzmi zioooooooom ).


A czemu oni się mają pukać? Ustalili pułap 2000, a że ty się w tym nie wyrobiłeś to tylko i wyłącznie twój problem, więc nie masz co winić kierownictwa firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:24, googlers napisał:

Pożyjemy zobaczymy :) Nie wiecie czasem kiedy będzie to oficjalne powidzenie o tym czy będą
dorabiać EK czy nie??


Oficjalne "powiedzenie" (oświadczenie, prędzej ^^ ) już było. W newsie informującym o zmniejszającej się liczbie EK. Pisało wyraźnie. Dodruków nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2000 sztuk, 1500 sztuk? - normalnego gracza chyba nie obchodzi ile ich jest, dopóki ma swój egzemplarz, prawda?

Myślę (zwłaszcza jako nie-posiadacz zamówionego egzemparza, hehe), że CDP mogłoby spokojnie z tych 500 kopii dać jeszcze kilkadziesiąt do gram.pl , a jakby jakiś zawistny gracz się pluł, że to nie fair, to zawsze mogliby te kopie dać po cichu jako "ktoś chyba zrezygnował" - ale po co takie podchody - drodzy współgracze, chyba cieszylibyście się razem ze mną gdyby CDP okazał łaskę spóźnialskim? ;]

Swoją drogą wprost nie mogę uwierzyć, że jest jak jest, i już drugi dzień siedzę i patrzę ciągle na kartę czy aby nie jest dostępny jakiś egzemplarz... <wzdycha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować