Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2006 o 14:52, Szmondrowski napisał:

Włąśnie przed chwilą zamówiłem EK chociarz pisało że wyprzedana hehehe ale jestem hapy moje
mażenie sie spełniło już się nie mogę doczekać. :D



Konrades porozmawiaj z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:52, Szmondrowski napisał:

Włąśnie przed chwilą zamówiłem EK chociarz pisało że wyprzedana hehehe ale jestem hapy moje
mażenie sie spełniło już się nie mogę doczekać. :D


Konrades porozmawiaj z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:48, MietekFogg napisał:

Konrades porozmawiaj z nim :)

No to jestem zaskoczony :) zastanawiam się po co był ten licznik ilości EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:43, Konrades napisał:

Już na pewno nikomu się nie uda bo skończyły się Edycie kolekcjonerskie jakies 8 godzin temu


Nie 8 godzin temu, ale prawie 24 godziny temu. A szanse na zamówienie jeszcze są, musi tylko ktoś anulować swoje zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:53, googlers napisał:

Czy będzie jeszcze możliwe kupienie EK G3 bo inaczej się chyba powiesze :/ Tyle czekałem na
nią i wszystko na marne


Co robiłeś przez ostatni tydzień jak była w sprzedaży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:57, Morfieusz napisał:

heh wlasnie patrzylem tak z ciekawosci na Allegro i po 3szt EK ani sladu ;-)


wiesz zabrakło już na stronie CD Projekt, to niektórzy napalńcy nie mieli wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:59, Konrades napisał:

Kto próbuje ten zyskuje :) może jak naciśniesz na zamów to się uda -- kilku osobą się to udało
:)


Dokladnie - jedyna nadzieja jaka zostala nielicznej grupie to probowanie zlozenia zamowienia kilkakrotnie w ciagu dnia niektorym sie udalo trafic ;-) anyway powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie na allegro tylko jedna rzecz, kto wystawia G3 zwykłe edycje po 105 albo i mniej złotych. Przecież musi mieć z tego jakiś zysk. Kotś wynosi G3 z magazynu ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 21:04, MietekFogg napisał:

Zastanawia mnie na allegro tylko jedna rzecz, kto wystawia G3 zwykłe edycje po 105 albo i
mniej złotych. Przecież musi mieć z tego jakiś zysk. Kotś wynosi G3 z magazynu ??? :P


Czasami pewne osoby dostają w prezencie od kogoś albo wygrywają gdzieś i mają ją za darmo a widzą ile kosztuje więc sprzedają za troche mniejszą kase i mają czysty zysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 21:06, Konrades napisał:

> Zastanawia mnie na allegro tylko jedna rzecz, kto wystawia G3 zwykłe edycje po 105 albo
i
> mniej złotych. Przecież musi mieć z tego jakiś zysk. Kotś wynosi G3 z magazynu ??? :P


Czasami pewne osoby dostają w prezencie od kogoś albo wygrywają gdzieś i mają ją za darmo a
widzą ile kosztuje więc sprzedają za troche mniejszą kase i mają czysty zysk :)


No weź wygraj 20 sztuk G3 zwykłej edycji i wystaw to na allegro, albo usłysz od szefa - Jesteś wzorowym pracownikiem, w nagrode dam ci premie masz tu 20 sztuk tej samej gry :P :P

Dziwne troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 21:08, MietekFogg napisał:

> > Zastanawia mnie na allegro tylko jedna rzecz, kto wystawia G3 zwykłe edycje po 105
albo
> i
> > mniej złotych. Przecież musi mieć z tego jakiś zysk. Kotś wynosi G3 z magazynu ???
:P
> > > > > Czasami pewne osoby dostają w prezencie od kogoś albo wygrywają gdzieś i mają ją za darmo
a
> widzą ile kosztuje więc sprzedają za troche mniejszą kase i mają czysty zysk :)

No weź wygraj 20 sztuk G3 zwykłej edycji i wystaw to na allegro, albo usłysz od szefa - Jesteś
wzorowym pracownikiem, w nagrode dam ci premie masz tu 20 sztuk tej samej gry :P :P

Dziwne troche :)



Sorry że post pod postem ale chciałem się poprawić, jeden koleś np. wystawił dokłądnie 99 sztuk G3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować