Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na Edycję Kolekcjonerską Gothica 3!

682 postów w tym temacie

Ja nie narzekam - 49h weekendu ;-D zdarze pozalatwiac wiecej rzeczy zeby miec potem wiecej wolnego czasu na Gothiczka ;-D chociaz samo czekanie do wtorku/czwartku mnie zabije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież 2 to max data kiedy dostaniemy gothica III chyba że ktoś mieszka na granicy słowacko polskiej gdzieś w dalekich górach ;p a nam możliwe że data zostanie przesunięta z 31 na 30 (wysyłki) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:23, donaan napisał:

a nam możliwe że data zostanie przesunięta z 31 na 30 (wysyłki) :))


To byloby cos ;-) ja jestem w stanie na kleczkach do Masterlinka isc po paczke byleby tylko miec ja we wtorek 31.10 ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:25, Morfieusz napisał:

> a nam możliwe że data zostanie przesunięta z 31 na 30 (wysyłki) :))

To byloby cos ;-) ja jestem w stanie na kleczkach do byleby tylko
miec ja we wtorek 31.10 ;-D

ja równiez mozemy zorganizowac pielgrzymke do Masterlinka i isc po paczke;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:38, Morfieusz napisał:

BTW masakra z tego co widzialem to ktos kupil na Allegro G3 EK za 275 :P

Co poradzić? Taka już jest cena uwielbienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu oni nie mogą wysłać dzień wcześniej tej gry??
Co im to za różnica??
A może to chodzi o to, że im później dostaniemy grę, tym bardziej będzie pożądana i bardziej się będzie podobać??
Ale dłużej przeciągać nie mogą, bo co by to było gdyby na półkach w sklepach gra była, a na prestiżowej stronie jak gram.pl wciąz nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że to nie Ich wina...Zapewne wiesz, że s środę jest Święto Zmarłych.
Czyli zostaje wtorek i czwartek...ehhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo się może nie wyrobią z tłoczeniem egzemplarzy?

MietekFogg => Nie ma przy pozycji Gothic III napisu gwarancja dostawy dwa dni przed premierą, więc nie gadaj też.

I dajcie sobie może już spokój z takim gadaniem, 1 listopad to święto, zamiast myśleć o graniu w jakąś gierke to spędźcie to święto tak jak należy, oddając hołd zmarłym. Życie nie kręci się tylko wokół kompa, a wasz problem z otrzymanie giereczki dzień później niż oczekujecie przeradza się w zbiorową histerię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że powstanie Gothic 4...Niekoniecznie ma być to kontynuacja 3 części.Nie jestem pewny ale mają to chyba być czasy za nim król Rhobar III (czy jaki tam) zesłał naszego Bezimiennego do bariery, zakładu karnego.Fajnie by było nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się w liczenie i wyszło mi, że Panowie z CD-project zarobią na samej EK G3 320000zł!
A załóżmy, że zwykłej edycji G3 sprzeda się 40 tys egzemlparzy, to wychodzi 3960000zł, to
łącznie wynosi 4280000 zł!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ae na czysto ?? ;p Jak by powstał gothic 4 bez bezia to już nie byłoby to samo :/, to jedyna gra w której się biega bezimiennym kosiastym bohaterem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pobawiłem się w liczenie
skad wiedziałeś ile zapłacili za prawo do dystrybucji i jakie mieli koszty własne ? :)
bo to chyba też wziołeś pod uwage ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wziął pod uwage, załóżył tylko, że na początku CDP znalazło na śmietniku 2000 EK G3 i 40000 G3 zwykłych i następnie je sprzedał. System liczenia zysku conajmniej idiotyczny bo przynajmniej 70% ceny gry to pokrycie kosztów stworzenia takiego egzemplarza i innych rzeczy z których CDP nie ma zysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:33, urszula napisał:

skad wiedziałeś ile zapłacili za prawo do dystrybucji i jakie mieli koszty własne ? :)
bo to chyba też wziołeś pod uwage ? ^^


Chyba właśnie nie wziął, bo założył, że za każdy egzemplarz Edycji Kolekcjonerskiej CD-Projekt "zarabia" 160 zł a za każdy egzemplarz zwykłej edycji 99 zł. Tak jak mówisz, część tej kwoty idzie do producentów gry - Piranha Bytes, część do oficjalnego wydawcy JoWood, część to koszty własne czyli wytłoczenie płyt, wydrukowanie instrukcji i innych dodatków. W sumie to nie zdziwiłbym się jakby zarobkiem CD-Projekt było 10-20% kwoty wyliczonej przez SKILa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować