Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Allegro i inne - legalność sprzedaży

2905 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2015 o 21:47, Kubson023 napisał:

Jest ktoś w stanie mi pomoc bo sprawa bardzo pilna :P!


Jeżeli towar jest nieużywany w oryginalnym opakowaniu bez śladów użytkowania to odeślij z dołączoną kartą, że odstępujesz od umowy zawartej na odległość i prosisz o zwrot na podany rachunek bankowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 17:40, Citkowsky napisał:

> Jest ktoś w stanie mi pomoc bo sprawa bardzo pilna :P!

Jeżeli towar jest nieużywany w oryginalnym opakowaniu bez śladów użytkowania to odeślij
z dołączoną kartą, że odstępujesz od umowy zawartej na odległość i prosisz o zwrot na
podany rachunek bankowy.

Pisałem dziś do allegrowicza że chciałbym zwrócić towar itp to mi odp.


Witam serdecznie,
w załączniku formularz zwrotu.

Sprzęt należy odesłać na adres :


Do paczki proszę dołączyć paragon wraz z kartą gwaranycjną.

Jeżeli otrzymali Państwo fakturę vat proszę jej NIE ODSYŁAĆ.

Sprzęt prosimy zabezpieczyć w identyczny sposób w jaki został zabezpieczony przez nas.

JEŻELI SPRZĘT BĘDZIE ŹLE ZABEZPIECZONY DO TRANSPORTU I PRZEZ TO ULEGNIE ZNISZCZENIU REKLAMACJA LUB TEŻ WYMIANA NIE BĘDZIE REALIZOWANA!!!!!!!!!!

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy.


BD wysyłał jutro paczką przez pocztę :D piorytetową ps. ile zwykle taka paczka bd szła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 18:17, Kubson023 napisał:

BĘDĘ wysyłał jutro paczką przez pocztę :D piorytetową ps. ile zwykle taka paczka będzie szła
??

Od jednego dnia do nieskończoności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 18:44, Narmo napisał:

> BĘDĘ wysyłał jutro paczką przez pocztę :D piorytetową ps. ile zwykle
taka paczka będzie szła
> ??
Od jednego dnia do nieskończoności.

Dobra a tak na poważnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 20:02, Kubson023 napisał:

> Od jednego dnia do nieskończoności.
Dobra a tak na poważnie :P

Przecież dostałeś poważną odpowiedź. Zdarza się, że poczta dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego,a czasem trzeba poczekać z 2-3 dni robocze. Bywa też, że paczka zaginie i wtedy nigdy nie dojdzie, czyli będzie szła w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 18:17, Kubson023 napisał:

BD wysyłał jutro paczką przez pocztę :D piorytetową ps. ile zwykle taka paczka bd szła
??


Jeśli wyślesz przed 14 to powinna być dostarczona dnia kolejnego roboczego, czyli w poniedziałek.

Moje przesyłki zawsze tak dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 20:45, Piotrbov napisał:

> BD wysyłał jutro paczką przez pocztę :D piorytetową ps. ile zwykle taka paczka bd
szła
> ??

Jeśli wyślesz przed 14 to powinna być dostarczona dnia kolejnego roboczego, czyli w poniedziałek.


Moje przesyłki zawsze tak dochodzą.

Wysłane na poczcie babka powiedziała ze do wtorku dostarczą mam nadzieje ze w ten sam dzień firma zwróci mi koszty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem mianowicie w piątek wysłałem do firmy laptopa paczką priorytetową, które zakupiłem, ale nie spełniał wymogów moich napisałem do allegrowicza ze chce zwrócić towar podał mi adres firmy gdzie mam wysłać. Od tamtej chwili cisza nie odp na moje maile, co mogę w tej sytuacji zrobić rozpocząc spór transakcyjny? Czy wstrzymać się jeszcze do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 15:25, Kubson023 napisał:

Witam mam problem mianowicie w piątek wysłałem do firmy laptopa paczką priorytetową,
które zakupiłem, ale nie spełniał wymogów moich napisałem do allegrowicza ze chce zwrócić
towar podał mi adres firmy gdzie mam wysłać. Od tamtej chwili cisza nie odp na moje maile,
co mogę w tej sytuacji zrobić rozpocząc spór transakcyjny? Czy wstrzymać się jeszcze
do jutra .


Masz potwierdzenie, że paczka do niego dotarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 16:41, rob006 napisał:

> Witam mam problem mianowicie w piątek wysłałem do firmy laptopa paczką priorytetową,

> które zakupiłem, ale nie spełniał wymogów moich napisałem do allegrowicza ze chce
zwrócić
> towar podał mi adres firmy gdzie mam wysłać. Od tamtej chwili cisza nie odp na moje
maile,
> co mogę w tej sytuacji zrobić rozpocząc spór transakcyjny? Czy wstrzymać się jeszcze

> do jutra .

Masz potwierdzenie, że paczka do niego dotarła?

Byłem na poczcie z kwitkiem i mi tam pani powiedziała że doręczona dzwoniłem na ich infolinie tej firmy niby nie mają paczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko brał ktoś kiedyś coś na ratty allegro
Chodzi mi dokładnie o spłacanie czy jak przyznają raty po sprawdzeniu w biku i tam gdzie trzeba,to ja dostaję druczki do spłaty i sam spłacam czy oni sami sciągają mi raty z konta które podałem do sprawdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mam jednego gogusia który wyhaczył moją aukcję na allegro. Uzyłem google i szybko się dowiedziałem iż jest to oszust, który próbuje kupować przedmioty poza aukcją wystawiając przy tym fałszywy dowód wpłaty pieniędzy na konto. I tak się zastanawiam czy jest sens coś robić z tym faktem? zgłaszać to gdzieś? Czy raczej odpuścić?
Niestety koleś pisze iż mieszka w UK ... :< Więc sprawa tym bardziej się komplikuje.
Na pewno popisze mailowo trochę z nim (udając iż żyję w nieświadomości). Zobaczymy jakie ściemy koleś wymyśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 23:02, ArkStorm napisał:

Hej
Mam jednego gogusia który wyhaczył moją aukcję na allegro. Uzyłem google i szybko się
dowiedziałem iż jest to oszust, który próbuje kupować przedmioty poza aukcją wystawiając
przy tym fałszywy dowód wpłaty pieniędzy na konto.


Stary, dobrze znany przekręt nigeryjski. Nic nie wysyłaj dopóki kasa nie pojawi się fizycznie na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2015 o 01:25, urangutan napisał:

Stary, dobrze znany przekręt nigeryjski. Nic nie wysyłaj dopóki kasa nie pojawi się fizycznie
na koncie.


Kolego, ja się nie pytam czy mu zaufać :D bo wiem, że to kanciarz. Pytam się czy jest sens zgłaszać sprawę jakimś organom ścigania. Koleś pewnie skrzętnie ukrywa się w necie i znając naszą policję, ci tylko wzruszą ramionami z bezsilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 12:37, Citkowsky napisał:

>>.........

Pisz do momentu aż ci prześle dowód wpłaty czy cokolwiek. Zobaczymy jakie ma zdolności:P


Dowód wpłaty już 3 razy mi wysyłał :D oczywiście fake, a ja się droczę z kolesiem udając komputerowego debila :D swoją drogą fajna zabawa :D ale kombinuję co by kolesiowi uprzykrzyć trochę życie. Póki co wydębiłem jego IP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja

Osatnio pokupowałem ze dwie gierki na allegro, dziś byłem na poczcie je zpłacić(bo nie mam konta bankowego) i tam mi na poczcie mówią że numer konta nie wchodzi.

JAK NIE WCHODZI? przepisałem go poprawnie, nawet przy poczcie z każdą z cyfr mówiłem jakie są, to dalej o stwierdzają że nie wchodzi.

Napisałem ten problem temu allegrowiczowi ale on mi jeszcze nie odpisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować