Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 bije rekordy popularności w Niemczech

159 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2006 o 14:35, MietekFogg napisał:

To tak jakby ktoś kupił NFS Undergroun i po włączeniu zaczał narzekać:
O Borze, co za gra, jakie lipne samochody jakiś Peugeot, Golf... jaka bieda, nic z super samochodów
po 600 HP, jak tym sie ścigać?? ta gra mnie obraża :/

Czy to jest zdrowe podejście do gry ?? Wg. mnie, nie.

Ale mi Peugeot nie przeszkadza, zwłaszcza, że w NFSach poziom samochodów przeciwników był zwykle wyważony w stosunku do samochodu gracza. Natomiast rwanie rzepy to ostatnia rzecz jaką sam bym umieścił w jakiejkolwiek grze. Co innego żarty Jansena na temat rzepki a co innego klikanie myszkąw celu zebrania kupki warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, ale czy którykolwiek z was przestał by grać w gre tylko dlatego że nie podoba mu sie pierwsza misja ?? Poprostu jestem zaskoczony, że ktoś mogł przestać grać tylko dlatego że mu kazali na początku zbierać rzepe. No sorry wole tak niż miał bym na początku gry dostać super zbroje, wypasiony miecz i 3000 punktów do wymianu na umiejętności, a na początku gry powitał by mnie Garond i powiedział że mam iśc na statek bo trzeba smoka zabić... szkoda gadać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 14:56, MietekFogg napisał:

Dobra panowie, ale czy którykolwiek z was przestał by grać w gre tylko dlatego że nie podoba
mu sie pierwsza misja ?? Poprostu jestem zaskoczony, że ktoś mogł przestać grać tylko dlatego
że mu kazali na początku zbierać rzepe. No sorry wole tak niż miał bym na początku gry dostać
super zbroje, wypasiony miecz i 3000 punktów do wymianu na umiejętności, a na początku gry
powitał by mnie Garond i powiedział że mam iśc na statek bo trzeba smoka zabić... szkoda gadać
:/


Ps. ta misja to tak jakby samouczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcialbym w to zagrac, musialbym wydac na podrasowanie kompa 3x tyle co na gre. Serie Gothic uwielbiam i nie wiem jak ja teraz to przeboleje ;/ Chyba, ze nie bedzie mnie stac na Wii-juz wiem na co wtedy wydam kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic i Gothic 2 to jak dla mnie najlepsze gry wszechczasów. Jedyne które mogą stać u jej boku to jak dla mnie Company Of Heroes i Call Of Duty (1, dodatek i 2) Ale powtarzam stać z boku ale nie zmieżyć!!! Gothic 3... hmm, mam nadzieje że sie nie rozczaruje... Już ją zamówiłem w Edycji Kolekcjonerskiej nie moge sie doczekać!!! Nie dziwie sie że zgarnia noty 9/10 czy 95% jeszcze jestem ciekawy reakcji Cd-Action żadko która gra dostaje 9 lub 9+ ostatnio dostało Company Of Heroes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 14:56, MietekFogg napisał:

Dobra panowie, ale czy którykolwiek z was przestał by grać w gre tylko dlatego że nie podoba
mu sie pierwsza misja ?? Poprostu jestem zaskoczony, że ktoś mogł przestać grać tylko dlatego
że mu kazali na początku zbierać rzepe. No sorry wole tak niż miał bym na początku gry dostać
super zbroje, wypasiony miecz i 3000 punktów do wymianu na umiejętności, a na początku gry
powitał by mnie Garond i powiedział że mam iśc na statek bo trzeba smoka zabić... szkoda gadać
:/

Powodów jest wiecej, a ten jest najbardziej drażniący. Prede wszystkim chodzi mi o interfejs. W RPGach 3D zapomina się o przystępnym interfejsie, który chroniłby gracza przed pogubieniem się w świecie. Ideałem jest tu interfejs z BG2. Jesli kiedykolwiek powstanie RPG 3D z tak przyjaznym interfejsem, to go przejdę nawet jeśli następnym razem będę musial od początku grzebać się świńskim gównie. Mogę Ci to obiecać. Nie mogę jednak obiecać przejścia Gothica i Gothica 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pendejo mialem to wlasnie na koncu jezyka :P ale jak zwal tak zwal :]
Apropo wydawania kasy to niewiem czy jest sens wchodza nowe technologie ktore jeszcze nie zagoscily na dobre w naszych domach i tu pytanie czy kupywac sprzet teraz (najnowsze cuda) czy poczekac az bedzie bardziej powszechny.
Jak teraz mial bym wydac na maszyne radzaca sobie z g3 pewnie okolo 5 kawalkow to juz wole zainwestowac w ps3 bo jak narazie nie ma zadnej gry na pc ktora dorownuje chodz troche przyszlym grom na ps3 czy x-boxa 360.
Gdyby wypuscili g3 na ps3 lub x-a to bym sie nie zastanawial ale pc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:13, hans olo napisał:

> Dobra panowie, ale czy którykolwiek z was przestał by grać w gre tylko dlatego że nie
podoba
> mu sie pierwsza misja ?? Poprostu jestem zaskoczony, że ktoś mogł przestać grać tylko
dlatego
> że mu kazali na początku zbierać rzepe. No sorry wole tak niż miał bym na początku gry
dostać
> super zbroje, wypasiony miecz i 3000 punktów do wymianu na umiejętności, a na początku
gry
> powitał by mnie Garond i powiedział że mam iśc na statek bo trzeba smoka zabić... szkoda
gadać
> :/
Powodów jest wiecej, a ten jest najbardziej drażniący. Prede wszystkim chodzi mi o interfejs.
W RPGach 3D zapomina się o przystępnym interfejsie, który chroniłby gracza przed pogubieniem
się w świecie. Ideałem jest tu interfejs z BG2. Jesli kiedykolwiek powstanie RPG 3D z tak przyjaznym
interfejsem, to go przejdę nawet jeśli następnym razem będę musial od początku grzebać się
świńskim gównie. Mogę Ci to obiecać. Nie mogę jednak obiecać przejścia Gothica i Gothica 2.


Spoko, co prawda nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak zgubienie się w grze, albo nie wiem co robić. Może ta gra jest za trudna dla niektórych, nie wiem, może dlatego G3 jest dozwolone od 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katsumoto 1 tej gry ludzie nie kupuja dlatego ze jest jedna z najlepszych tylko dlatego ze jest kontynuacja jedej z najlepszych gier rpg na pc a to troche roznica gra g3 jeszcze nie zostala oceniona i ta ocena zalezy tylko i wylacznie od graczy nie od pismakow z cda czy innej prasy.
Przypuscmy ze g1 ci sie nie podobal a g2 wciagnelo cie bez reszty wiec czekasz na g3,
ale jesli g1 ci sie podobal a g2 nie to wtedy nie bedziesz czekal juz wiecej na ten tytul wiec nie stwierdzaj ze jest jedna z najlepszych dopoki nie zagrasz.
Byc moze z powodu licznych bubow g3 spotka ten sam los co drivera... oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zbieranie rzepki była bardzo dobrą misją. O to chodzi w gothicu ze na początku gry jestes zerem, nikim i zeby dostac marny struj farmera musisz popracowac na roli. A co ?? Lepszą misją by było zatłuc legion orków na samym początku ?? W gothica gra się po to zeby awansowac w hierarchii społecznej - od zera do bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok ok, widze tutaj po raz kolejny setki beznadziejnych komentarzy dzieci neostrady. panowie, prawie NIKT z was nie gral w G3 a juz 100tys. narzekan.

po 1). do gry 1GB wystarcza, ale bedziecie doswiadczac bardzo czestych doladowan terenow, co sie bedzie objawialo zatrzymaniem gry, i ekranu.
po 2). widzialem kogos z komputerem z 512MB ramu - zdecydowanie za malo. nie pograsz sobie. MOZE jedynie 800x600 w LOW. ale wtedy grafika jest na poziomie Gothic 1.
po 3). nie wiem skad takie bzdury ze grafika jest brzydka. mam wersje EURO zainstalowana na HDD, zeby samemu to sprawdzic. otoz, wybierajac zdefiniowany juz poziom grafiki MEDIUM, rzeczywiscie mozna odniesc wrazenie, ze nie jest to cos wspanialego, nawet slabsze niz Gothic 2. aczkolwiek wystarczy, ze wejdziecie w CUSTOM i wybierzecie Shader Model 3.0, Tekstury na MEDIUM, Cienie na MEDIUM i jakosc Zieleni na MEDIUM i grafika prezentuje sie juz o lepiej niz Gothic 2, A TO CALY CZAS JEST MEDIUM. nie chce wiedziec jak wyglada na HIGH wszystko :)
po 4). gra rzeczywiscie miala mnostwo bugow, bylo i jest to przerabiane setki razy, tutaj na gram.pl i na forach Jowood. CDP napisal, w oswiadczeniu dlaczego przelozyli premiere. do czasu polskiej premiery wyjda jeszcze dodatkowo 2, maks 3 patche. jak narazie ukazal sie jeden.
po 5). moge sie zgodzic z kims, kto nie gral ani w G1 i G2, ze grajac w G3 nie poczul klimatu, i generalnie gra mu sie nie podoba. ale, plzzz, nie po 5 minutach gry. zaglebiajac sie w fabule jestem w 1000% pewien, ze nawiazac mozna wiez z bohaterami gry :) a najlepiej to zaczac grac po kolei, G1, G2+Noc Kruka i dopiero G3. naprawde niczego nei stracicie wrecz zyskacie.
po 6). imho interfejs w G3 jest znacznie poprawiony w stosunku do tego G2, FAKT - w G2 byl zdecydowanie nie dopracowany i mogl odpychac (w porownaniu nawet do tego z G1). w G3 poszli daleko do przodu i interfejs jest zdecydowanie najlepszy z calej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:38, Duleain napisał:

Według mnie zbieranie rzepki była bardzo dobrą misją. O to chodzi w gothicu ze na początku
gry jestes zerem, nikim i zeby dostac marny struj farmera musisz popracowac na roli. A co ??
Lepszą misją by było zatłuc legion orków na samym początku ?? W gothica gra się po to zeby
awansowac w hierarchii społecznej - od zera do bohatera


Dziekuję za poparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:22, MietekFogg napisał:

Spoko, co prawda nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak zgubienie się w grze, albo nie wiem
co robić. Może ta gra jest za trudna dla niektórych, nie wiem, może dlatego G3 jest dozwolone
od 16 lat.

Sorry ale juz od dawna nie mam 16 lat i nie gram co dzień. Jeśli do gry wraca się raz na dwa miesiące by pograć kilka godzin, to bardzo łatwo zapomnieć co się robiło ostatnio i gdzie się chciało iść. Interfejs Gothica nie ułatwia przypomnienia sobie tego. I nie tylko gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yoszek ja grałem w Gothica 1 jak i w Gothica 2 + dodatek i uważam te części są bardzo dobre. Może grafika nie była dobra ale ja nie oceniam gry po grafice.
Nie sądze żeby Gothica 3 spotkal ten sam los co Drivera. Przeciez jest patch ktory ma ta gre poprawic i G3 dostal niezle oceny w gazetach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:41, hans olo napisał:

> Spoko, co prawda nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak zgubienie się w grze, albo
nie wiem
> co robić. Może ta gra jest za trudna dla niektórych, nie wiem, może dlatego G3 jest dozwolone

> od 16 lat.
Sorry ale juz od dawna nie mam 16 lat i nie gram co dzień. Jeśli do gry wraca się raz na dwa
miesiące by pograć kilka godzin, to bardzo łatwo zapomnieć co się robiło ostatnio i gdzie się
chciało iść. Interfejs Gothica nie ułatwia przypomnienia sobie tego. I nie tylko gothica.


Przerażasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować