Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2006 o 23:46, Widek napisał:

http://s4.yousendit.com/d.aspx?id=1M7HS8ZYL8L4F2JR8U6ZQNHYV1

Ludzie co sadzicie o brzmieniu ujdzie? Bo chyba bede na tym nagrywał nowe kawaleki, plik ma
300kb wiec dlugo nie bedziecie czekac:)

stary, brzmienie całkiem, całkiem!!!!!!!!! a tak wogóle to jak tworzysz<sorki, jak pisałeś wcześniej to nie zauważyłem, bo dopiero co wszedłem na posta o metalu, wcześniej działałem w rocku>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz zapraszam wszystkich do rozmówek o metalu - słucham każdego rodzaju, poza tzw. newmetalem, który znam, ale nie preferuje!!!! Chętni do rozmowy wystąp!

PS - chętnie porozmawiam szczególnie o dream theater, death, iced earth, testament, morbid angel, canibal corpse, slayer, iron maiden, judas priest, mattalicae<stara i SA> evergrey, nocturnal rites, nevermore, i milionach innych kapel. Czytywałem sobie taką gazetkę jak Trashem All - ale sotatnio coś jej poziom spadł i mystic chyba ich wyprzedza, sporo wiem o kapelkach, sporo mam ich płytek i kaset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widze że Iced Earth zaczęło się reklamować w Polsce ostatnimi czasy... ostanią osoba jaką znałem, która słuchałą tego zespołu byłem ja sam ;-)... Więcej osób zna Hansiego Kuerscha niż J. Shaffera...., a mówi się że ludzie nie lubią niemców hehe...


====
Daj gryza: http://s9.bitefight.pl/* [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 22:56, Kubeczek77 napisał:

CHyba nikt nie słucha... ##O##B##C##i##A##C##H :P


Oczywiscie, ze slucha ;)
I to od tak dawna, ze obecnie modnych kapel wtedy jescze nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też słucham mam 14 lat ale jestem zagożałym fanem KoRna i Rammsteina :D apropo muszę się pochwalić mam kolekcjonerskie wydanie płyty rammstein za 60 euro:D wydawana była tylko w nimczech mój stary tam pracował to mi kupił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 22:41, Monte Christo napisał:

O widze że Iced Earth zaczęło się reklamować w Polsce ostatnimi czasy... ostanią osoba jaką
znałem, która słuchałą tego zespołu byłem ja sam ;-)... Więcej osób zna Hansiego Kuerscha niż
J. Shaffera...., a mówi się że ludzie nie lubią niemców hehe...

>ciekawe, a ja znam sporo osób, co bardzo IE lubią, i słuchają od pierwszej płytki! Swoją drogą dawno<jakiś roczek> nic o nich nie słyszałem, bo troszkę czasu nie było się zainteresować, i jak wiesz to jak chłopaki teraz grają - idzie mi oto czy Ripper dalej śpiewa, i czy na bębnach dalej jest Richard Christy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 12:47, Vegnehard napisał:

Ja preferuję dobrze wychowaną Metallicę i Nervanę

Nirvanę? :) A dobrze wychowana metallica to dla ciebie co? bo ja np. nie lubię<w stosunku do innych ich albumów>płytek po Czarnym Albumie aż do SA-który już jeste całkiem niezły, choć oczywiście inny od poprzednich płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 07:06, Raffiti napisał:

ja też słucham mam 14 lat ale jestem zagożałym fanem KoRna i Rammsteina :D apropo muszę się
pochwalić mam kolekcjonerskie wydanie płyty rammstein za 60 euro:D wydawana była tylko w nimczech
mój stary tam pracował to mi kupił:P

jak ja miałem 14 lat to słuchałem każdego wpadającego w ucho rodzajumetalu - byleby tylko był melodyjny:) Teraz jestem bradzo otwary. A tak poprawdzie to też mam qmpli w twoim wieku co słuchają Korn i Rammstein, tu dożucają zazwyczaj SoAD a co ambitniejsi Toola czy <tu juz mega ambicja> A Perfect Circle. Taka mała rada - przeżyc sie trochę na hard rocka i inne rodzaje matalu bo zdziwaczejesz jak kilku moich rówieśnieków, co po takiej muzyce przeżycili się na techno i hip-hop. Nie dyskwalifikuje ich to jako qmpli, ale jesdnak szkoda, że przeszli na jasną stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 23:00, LcN napisał:

> CHyba nikt nie słucha... ##O##B##C##i##A##C##H :P

Oczywiscie, ze slucha ;)
I to od tak dawna, ze obecnie modnych kapel wtedy jescze nie bylo ;)

a co rozumiesz pod pojęciem modne kapele? Bo dla mnie<i moich znajomych od muzyki> to obecnie na fali jest Dream Theater, Testament, Iced Earth, Venom, Sodom, Motorhead, czy nawet Iron Maiden!!!<bo ich to nawet fani nie metalu znają>...a i jeszcze MANOWAR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz, jak widzę ktoś się w wątku pojawił, to można trochę z ''braćmi" pogadać. A chodzi mi tu o sprawe power metalu, gatunku bardzo popularnego obecnie w moim środowisku. Mam wielu znajomych, co swój kontakt z cięższą muzyka rozpoczynają właśnie od tego, a nie np od rock, hard rocka. Jedne z najbardziej popularnych kapel śą tu : Hallowen, Evergrey, Sonata Arctica, Hammerfall, Labirynth, Dream Evil<choć ci panowie często grają heavy>. Chodzi mi o to, co sądzicie na temat tego stylu, i kapel grających go, względnie czy słuchacie tego i owego z pm. Ja sam, choć bardziej lubię heavy/death/black a ostatno art/matal/rock w stylu Dream Theater to i power przypadł mi do gustu<choc oczywiście ten w najlepszym wydaniu, że dożucę tu choćby Rhapsody i Kamelot> Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:12, Hube napisał:

ja niesucham a wy ?!?!?

mam pomysł, jak nie słuchacie pm, to piszcie czego i pytajcie co na temt tego<tych kapel> myslą inni. Ciekawiej bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo, bo 19 kwietnia zagra w łódzkim klubie Dekompresja zespół... SODOM!!!

Dla mnie to kapela legenda, ich "In the Sign of Evil" to była jedna z pierwszych płyt, które mnie przekonały do metalu (rany, jaki ja już jestem stary...:)))..:))

Mam nadzieję, że nie odwołają koncertu jak niedawno Dark Funeral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slipknot, Samael, Therioooon!!!

Gdy mam ochotę potrzaskać sobie we łbie, słucham metalu... Ale zwykle jednak wygrywa z nim dobry rock;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować