Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 20:30, Buhahahahaha napisał:

POMOCY!! Skąd mam ściągnąć silka?! Gdzie mam się zarejestrować by grać?!

http://silkroad-online.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=62&Itemid=52 - tutorial jak się zajerestrować
http://silkroad-online.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=63&Itemid=53 - klient (torrent)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 13:21, Buhahahahaha napisał:

serwery są zapchane przez sprzedawców którzy ustalili ceny i odeszli
od kompa zostawiając włączonego Silkroad, czyli musisz próbować się wbić

Ojoj... Chyba nie do końca kminisz, o co w tym chodzi ;) Stalla sam wystawiam na kilka godzin, kiedy np. idę do szkoły, a powodem zapchania były, są i niestety pewnie będą BOTY!!! Oraz strasznie rozleniwienie pracowników JoyMaxu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie
od niedawna gram w SilkRoada i jak się loguje na serwerze wyskakuje mi komunikat
Disconnected from serwer i gra się wyłącza.
Czym to jest spowodowane ??
z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to spowodowane zapchaniem serwera zbyt dużą ilością "użytkowników''... Powód dokładny masz wyżej :/

Buhahahahaha -----> daj screena o co chodzi, chętnie pomogę, a nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek... Może full STR glavier? Euro to tylko do party... poczytaj na www.silkroadonline.com.pl o buildach, wybierz w czym gustujesz (magia, przemoc fizyczna? xP) I bierz chinola. Europejczyk ma ciężki żywot, jeśli chcesz nim zacząć z 0 golda w kieszeni (itemy 4x droższe niż chinoli...) Tak więc- wybierz sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... i jeszcze jedno: jak ściągnąć Silka z Filefront? (ten je**ny uTorrent nie chce współpracować)
EDIT: czy dobrze wziąć łuki wspomagane magią lodu?
EDIT2: już mam w Filefront

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:06, Buhahahahaha napisał:

Emm... i jeszcze jedno: jak ściągnąć Silka z Filefront? (ten je**ny uTorrent nie chce współpracować)
EDIT: czy dobrze wziąć łuki wspomagane magią lodu?
EDIT2: już mam w Filefront

Łuk + cold jest dobrym buildem... Ale jak łuk to full STR więc nie inwestuj w nuki. Sam "łukerem" [xD] nie gram, więc poczytaj na forum silkroad o buildach full STR :) Sprawa z łukiem jest bardzo rozległa, więc ci konkretnie nie powiem... Poczytaj wypowiedzi na tamtym forum - i wywnioskuj co byłoby najlepsze. (Cold w łuku się wg mnie przydaje - mobek nie dobiegnie do ciebie i już dead xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha - po porostu obok nazwy nicka przy rejestracji masz bodajże "Check ID" czy jakoś tak, klikasz na to i ci się wyświetla komunikat czy dany nick jest dostępny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:46, natkasuper1 napisał:

Buahahaha - po porostu obok nazwy nicka przy rejestracji masz bodajże "Check ID" czy jakoś
tak, klikasz na to i ci się wyświetla komunikat czy dany nick jest dostępny ;).

Co do łuku to ja polecam colda , ponieważ on spowalnia potwory, więc zanim do ciebie dojdą już będą martwe ;).
Gram w Silka od 2 lat, grałam z 3 archerami i według mnie najlepsze dla łucznika oczywiście jest garment + cold+ light i oczywiście full str :).

PS: Sorry, za podwójnego posta :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na www.silkroadonline.com.pl masz po lewej stronie:

Instalka - http://files.filefront.com/Silkroad+Online+Global+Client/;8131171;/fileinfo.html

Alternatywna instaka - http://www.fileshack.com/file.x/7984/Silkroad+Online:+European+Expansion+-+Client

Któreś z tych powinno ci zadziałać jak nie to z uTorrenta- trochę cierpliwości, a się ściągnie. Ja na noc zostawiłem (30kb/s przy radiówce 256kb/s O_o). Próbuj ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden genialny sposób! Próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować itd... :/ Niestety ryżmax próżnuje od czasu Europy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:19, Piciambeer napisał:

Jest jeden genialny sposób! Próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować, próbować,
próbować, próbować, próbować itd... :/ Niestety ryżmax próżnuje od czasu Europy :(

Nieźle... Dzięki, będę próbował, próbował, próbował, próbował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz poszukać w googlach ''''server list''''. Ponoć legalny, bez spyware... Ale ja nie używam. Nie jestem pewien co do tego programiku. Raczej używam rev6.com i odświeżam co 20 sek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować