Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 18:31, Bifur napisał:

> miłej zabawy nabij 64 bez botowania to dam ci na mercury glawie +5 i cały set full
blue
> +4^^

Wiem, że w "Silku" lvl nabjia się BARDZO ciężko ale botowanie to zwyczajny bezsens -
masz z tego jakąś satysfakcję?

ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy w Silkroad''zie istnieje serwer, do którego mógłbym wejść bez stania w wielogodzinnych kolejkach? Chciałbym wrócić do tej gierki ale jeśli mam więcej stać w kolejkach niż grać, wydaje mi się to bezsensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:50, Bifur napisał:

Mam pytanko - czy w Silkroad''zie istnieje serwer, do którego mógłbym wejść bez stania
w wielogodzinnych kolejkach? Chciałbym wrócić do tej gierki ale jeśli mam więcej stać
w kolejkach niż grać, wydaje mi się to bezsensowne...


Ni ma. Nie ma oficjalnego servera , na którym można grać bez lagów i co najważniejsze , szybko wbić. Istnieje pryvatny server , ale granie IMO na nim , jest bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na iSRO takowe nie mają prawa egzystencji :/
Możliwe rozwiązania:
A) Premium
B) Ticket
C) cSRO/kSRO/tSRO itd
D) jakiś nielegal programik... acz to nie jest w porządku i nie pochwalam tego.

Nie ma innych wyjść. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu "Silka" i próbie wbicia na serwer, która zresztą zakończyła się klęską, uświadomiłem sobie jedno - z tej gierki zrobił się Pay to Play :/. Żeby dostać się na serwer, trzeba kupić tak zwany premium, który umożliwia bezproblemowe i błyskawiczne dołączenie do sieciowej rozgrywki. Z zawziętości wstałem dziś wczesnym rankiem w celu dostania się na serwer ale po około pięciu minutach jak na złość dostałem disconnect... Druga bolączka darmowego gracza to "wypychania" takowego z serwera przez osoby z kontem premium. Powtarzam - nie dajcie się zwieść napisowi Free 2 Play!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda. Teoretycznie planuję do niej wrócić po upgrade, ale z czasem chęć przemija... Może znajdę coś równie ciekawego, a nie zaboconego ;) P2P to dobre określenie dla silka. Ale co to obchodzi JoyMax? Grunt, że kasa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"P2P to dobre określenie dla silka. Ale co to obchodzi JoyMax? Grunt, że kasa jest..."
O czym świadczy stworzenie przez naszą ulubioną firmę iSRObot-a
Poza tym, joymax nie robi tzw. ban-list(banują tylko goldfarme) ponieważ robiąc je mniej ludzi by kupowalo premium:) Dlatego ja bez obaw używam no-dc i multi clienta nie obawiając się o bana... polecam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę serwery w silkroadzie są takie zapchane?
Pytam się,bo właśnie ściągam clienta i nie wiem czy się opłaca w ogóle ściągać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 17:47, Maxtreme napisał:

Czy naprawdę serwery w silkroadzie są takie zapchane?
Pytam się,bo właśnie ściągam clienta i nie wiem czy się opłaca w ogóle ściągać...


Bywają takie wyjątki, że uda ci się zalogować na serwer :P Z tego co pamiętam to zalogowanie się do gry w weekend graniczy z cudem, w tygodniu procent szansy wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2008 o 17:51, Mastexx100 napisał:

Bywają takie wyjątki, że uda ci się zalogować na serwer :P Z tego co pamiętam to zalogowanie
się do gry w weekend graniczy z cudem, w tygodniu procent szansy wzrasta.


Warto grać,czy lepiej poszukać czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:07, Maxtreme napisał:


> Bywają takie wyjątki, że uda ci się zalogować na serwer :P Z tego co pamiętam to
zalogowanie
> się do gry w weekend graniczy z cudem, w tygodniu procent szansy wzrasta.

Warto grać,czy lepiej poszukać czegoś innego?



Jeśli nie zamierzasz płacić to lepiej zacznij szukać nowej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2008 o 18:16, hammerfall87 napisał:

Jeśli nie zamierzasz płacić to lepiej zacznij szukać nowej gry :)


Ehh,no...
Nie lubię,gdy zwodzą mnie dopiskiem Free 2 Play ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:21, Maxtreme napisał:


> Jeśli nie zamierzasz płacić to lepiej zacznij szukać nowej gry :)

Ehh,no...
Nie lubię,gdy zwodzą mnie dopiskiem Free 2 Play ...


Tak to już jest :),ściągnij sobie archlorda tam nie kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2008 o 18:22, hammerfall87 napisał:

Tak to już jest :),ściągnij sobie archlorda tam nie kłamią


Ehh...
Ściągnę,ale obawiam się,że teraz nie dysponuje odpowiednim komputerem,chociaż spróbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to teraz najbardziej bym polecał wyłożyć kasę na Guild Wars, lecz jeśli chcesz to innymi alternatywami może być Fury (chyba już jest za darmo), Last Chaos (ciekawa grafika, a mechanika gry jak w Silkroad), lub też Cabal Online (także podobny do SL i LC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 15:50, Mastexx100 napisał:

Szczerze to teraz najbardziej bym polecał wyłożyć kasę na Guild Wars, lecz jeśli chcesz
to innymi alternatywami może być Fury (chyba już jest za darmo), Last Chaos (ciekawa
grafika, a mechanika gry jak w Silkroad), lub też Cabal Online (także podobny do SL i
LC).


Właśnie zaczynam grać w Cabala,dzięki za poradę,może wyłożę kasę na GW,ale pierwsze trzeba kupić nowego PC...
Sorry za Offtopic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała gierka MMO z nawet fajną oprawą graficzną. Szkoda tylko, że aby dostać sie na serwer trzeba sie na klikać aż palec odpadnie ~~ I w ten sposób zakończyła sie moja wspaniała choć niebywale krótka przygoda z Jedwabnym Szlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według tego co zrozumiałem jednym z celów dzisiejszej inspekcji jest "Masowe ukaranie botów" ciekawe jak to będzie wyglądać i czy "rozluźni" serwery. Pożyjemy zobaczymy, ale chyba kroi się coś poważnego bo inspekcja ma trwać aż do 10:00. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cel inspekcji:

* wprowadzenie 9 degree do Stall Network
* masowe ukaranie botów
* kopia bezpieczeństwa bazy danych

Koniec już za 25 min może wbije się za pierwszym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować