Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Assassin''s Creed - Gra Forumowa

167 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 20:27, Bumara napisał:

Można to też zrobić w historycznych lokacjach. Poszukać jakieś mapy i przerabiać, na przykład:
Miasto X ( tu jakieś prawdziwe), bierzemy jego dawną mape z netu. przywódca zaznacza lokacje
celu (mniej więcej) i zamieszcza. Potem my przerabiamy mape przywódcy zgodnie z naszym planem
zabójstwa.

no mozna, ale zauwazcie ze wtedy ja bede ograniczony jak i zabojca... a tak o moge wymyslic przeszkode w kazdym miejscu bo wczesniej to zaplanuje,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście (ten po którym zaczniemy gre) napisać z wiki jakieś dane historyczne o Zakonie i takie tam (ramy czasowe, obszar działania itd.) I pod ten obszar szukać map do gry.
Pasowało by jeszcze jakoś ten ranking wymyślić. Co daje wysoka pozycja i td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:32, syriusz.b napisał:


> Można to też zrobić w historycznych lokacjach. Poszukać jakieś mapy i przerabiać, na przykład:

> Miasto X ( tu jakieś prawdziwe), bierzemy jego dawną mape z netu. przywódca zaznacza lokacje

> celu (mniej więcej) i zamieszcza. Potem my przerabiamy mape przywódcy zgodnie z naszym
planem
> zabójstwa.
no mozna, ale zauwazcie ze wtedy ja bede ograniczony jak i zabojca... a tak o moge wymyslic
przeszkode w kazdym miejscu bo wczesniej to zaplanuje,....

To jest pewien fakt, ale można to rozwiązać. Krótki opis lokacji przy poście z mapą, np: że coś jest przebudowywane, albo jest święto i jest więcej straży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 20:35, Bumara napisał:

To jest pewien fakt, ale można to rozwiązać. Krótki opis lokacji przy poście z mapą, np: że
coś jest przebudowywane, albo jest święto i jest więcej straży.

no mozna, ale jakos ten pomysl mi sie nie widzi no ale sprawa do ugadania... po pierwsze ja nie wiem gdzie bym szukal tych map a poza tym trwalo by to dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:36, syriusz.b napisał:


> To jest pewien fakt, ale można to rozwiązać. Krótki opis lokacji przy poście z mapą, np:
że
> coś jest przebudowywane, albo jest święto i jest więcej straży.
no mozna, ale jakos ten pomysl mi sie nie widzi no ale sprawa do ugadania... po pierwsze ja
nie wiem gdzie bym szukal tych map a poza tym trwalo by to dluzej

Fakt. Na początek trzeba było by na wiki coś o zakonie ( a tak owy istniał na prawde). Tam by były jakieś nazwy, ale pewno mało.
Mam taki pomysł, że tam gdzie się da to orginalne mapy, a tam gdzie nie (lub przy braku lokacji) przywódca sam narysuje tak owe (ew. ludzie z wyższych pozycji rankingu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 20:42, Bumara napisał:

Mam taki pomysł, że tam gdzie się da to orginalne mapy, a tam gdzie nie (lub przy braku lokacji)
przywódca sam narysuje tak owe (ew. ludzie z wyższych pozycji rankingu).


narazie zostanmy przy mapie w paincie a pozniej mozna to rozwinac... nie utrudniajmy niczego, bo nawet nie zaczelismy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, też prawda. Narazie zacząć i ludzi zachęcić, potem rozwój. Pomyślmy nad ideą rankingu. Co wysoka pozycja możę dać w zakonie?
Pierwszy pomysł to możliwość dawania zadań niżej postawionym człąkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:46, Bumara napisał:

Ta, też prawda. Narazie zacząć i ludzi zachęcić, potem rozwój. Pomyślmy nad ideą rankingu.
Co wysoka pozycja możę dać w zakonie?
Pierwszy pomysł to możliwość dawania zadań niżej postawionym człąkom.


niee.... to odpada... ale moze jesli zglosi sie 1 to ma latwiej.. takie fory tak jak by..., albo moze wybrac 1 ulatwienie na cala misje... tam z posrod 3 ... co wy na to /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:48, syriusz.b napisał:

> Ta, też prawda. Narazie zacząć i ludzi zachęcić, potem rozwój. Pomyślmy nad ideą rankingu.

> Co wysoka pozycja możę dać w zakonie?
> Pierwszy pomysł to możliwość dawania zadań niżej postawionym człąkom.

niee.... to odpada... ale moze jesli zglosi sie 1 to ma latwiej.. takie fory tak jak by...,
albo moze wybrac 1 ulatwienie na cala misje... tam z posrod 3 ... co wy na to /?

czy ja wiem, ja bym optował za moim pomysłem, ale zanim coś odżucimy to zaczekajmy co powiedzą inni (na razie 3 osoby). co do mojego pomysłu to z dawaniem misji to puki jest nas mało to dawałbyś tylko ty, a potem jak ludzi będzie więcje to dawać misje będą tylko 2 czy 3 osoby + Przywódca Zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 20:52, Bumara napisał:


> albo moze wybrac 1 ulatwienie na cala misje... tam z posrod 3 ... co wy na to /?
czy ja wiem, ja bym optował za moim pomysłem, ale zanim coś odżucimy to zaczekajmy co powiedzą
inni (na razie 3 osoby). co do mojego pomysłu to z dawaniem misji to puki jest nas mało to
dawałbyś tylko ty, a potem jak ludzi będzie więcje to dawać misje będą tylko 2 czy 3 osoby
+ Przywódca Zakonu.


WIEM ... za wysilek i prace (czyli jak najwiecej mamony) jak by sie zrobilo miesieczna klasyfikacje to 1 miejsce za ten wysylek mialo by wolne od sluzby i by dostawalo silniejsza bron, albo jakas umiejestnosc... (np. bullet time na chwilke...) (o broni potem bo juz mam pomysl ale skonczmy 1 watek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:57, syriusz.b napisał:


>
> > albo moze wybrac 1 ulatwienie na cala misje... tam z posrod 3 ... co wy na to /?

> czy ja wiem, ja bym optował za moim pomysłem, ale zanim coś odżucimy to zaczekajmy co
powiedzą
> inni (na razie 3 osoby). co do mojego pomysłu to z dawaniem misji to puki jest nas mało
to
> dawałbyś tylko ty, a potem jak ludzi będzie więcje to dawać misje będą tylko 2 czy 3 osoby

> + Przywódca Zakonu.

WIEM ... za wysilek i prace (czyli jak najwiecej mamony) jak by sie zrobilo miesieczna klasyfikacje
to 1 miejsce za ten wysylek mialo by wolne od sluzby i by dostawalo silniejsza bron, albo jakas
umiejestnosc... (np. bullet time na chwilke...) (o broni potem bo juz mam pomysl ale skonczmy
1 watek)


To jest dobre... ale koniecznie wolne od służby? :P
JA bym chciał dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpadłem też na inny pomysł. ranking mamony tylko po to, aby motywować tych co mają mniej kasy + to co ty mówisz. a kase którą się zarabia przeznaczyć na lepszą broń ( tu wychodzi to, że pasowało by też dać niektórym profesje), łapówki dla straży i ludności miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:02, Bumara napisał:

wpadłem też na inny pomysł. ranking mamony tylko po to, aby motywować tych co mają mniej kasy
+ to co ty mówisz. a kase którą się zarabia przeznaczyć na lepszą broń ( tu wychodzi to, że
pasowało by też dać niektórym profesje), łapówki dla straży i ludności miasta.


Nie... to by się za bardzo takie RPG''owe wedłyug mnie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:02, Bumara napisał:

wpadłem też na inny pomysł. ranking mamony tylko po to, aby motywować tych co mają mniej kasy
+ to co ty mówisz. a kase którą się zarabia przeznaczyć na lepszą broń ( tu wychodzi to, że
pasowało by też dać niektórym profesje), łapówki dla straży i ludności miasta.


dobre, dobre... ale o profesje juz zadbalem i mam wymyslone... tylko zeby to sie nie przerodzilo w: Trafilem go i zabralem mu 3 hp bo moj miecz za tyle wali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wam to idzie :D Bardzo chętnie z wami zagram gry już reguły będą ustalone do końca :):):) Aha i gdy już zostaną ustalone to można by było poprosić moderatora o przepięcie do góry ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:06, MastAlol napisał:

Super wam to idzie :D Bardzo chętnie z wami zagram gry już reguły będą ustalone do końca :):):)
Aha i gdy już zostaną ustalone to można by było poprosić moderatora o przepięcie do góry ich.


tak wiem wiem ... tylko musimy je ustalic :p dlatego prosze o pomoc bo pierwszy raz wymyslilem gre forumowa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:06, syriusz.b napisał:

> wpadłem też na inny pomysł. ranking mamony tylko po to, aby motywować tych co mają mniej
kasy
> + to co ty mówisz. a kase którą się zarabia przeznaczyć na lepszą broń ( tu wychodzi to,
że
> pasowało by też dać niektórym profesje), łapówki dla straży i ludności miasta.

dobre, dobre... ale o profesje juz zadbalem i mam wymyslone... tylko zeby to sie nie przerodzilo
w: Trafilem go i zabralem mu 3 hp bo moj miecz za tyle wali ...


Mówie: Żeby to się nie przerodziło w RPG''a bo to miała być akcja połączona ze skradanką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 21:09, Robek 009 napisał:


Mówie: Żeby to się nie przerodziło w RPG''a bo to miała być akcja połączona ze skradanką...


mam rozwiazanie... bede od podstawowej beda tylko 2 lepsze bronie dla danej profesji ... i np. jesli silacz typowy bedzie podstawowal bronia bil na krotki dystans i nie radzil sobie z duza grupa ... to tak z najlepsza bronia moze isc na czolowke i bedzie z niego Pudzian :p moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:11, syriusz.b napisał:


>
> Mówie: Żeby to się nie przerodziło w RPG''a bo to miała być akcja połączona ze skradanką...


mam rozwiazanie... bede od podstawowej beda tylko 2 lepsze bronie dla danej profesji ... i
np. jesli silacz typowy bedzie podstawowal bronia bil na krotki dystans i nie radzil sobie
z duza grupa ... to tak z najlepsza bronia moze isc na czolowke i bedzie z niego Pudzian :p
moze byc ?


Nawet dobre...
Na dzisiaj kończę. Narx. Zobaczymy jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować