Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Assassin''s Creed - Gra Forumowa

167 postów w tym temacie

tak, pozatym pewne elemęty RPG muszą być. Nie można cały czas się skradać. Po misji gdy Przywódca będzie wybierał człowieka do misji, będą elemęty RPG odgrywane w naszej kwaterze głównej. Będziemy wtedy kupować broń, reperować ją i co tam jeszcze możana. Będą to tylko przerywniki między misjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:15, Bumara napisał:

tak, pozatym pewne elemęty RPG muszą być. Nie można cały czas się skradać. Po misji gdy Przywódca
będzie wybierał człowieka do misji, będą elemęty RPG odgrywane w naszej kwaterze głównej. Będziemy
wtedy kupować broń, reperować ją i co tam jeszcze możana. Będą to tylko przerywniki między
misjami.

I mozna dodac takie cos: Misie: Prosta, Srednia, Trudna - wtedy najtrudniejsza to wiecej kasy ale tez bron sie szybciej niszczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:18, syriusz.b napisał:

> tak, pozatym pewne elemęty RPG muszą być. Nie można cały czas się skradać. Po misji gdy
Przywódca
> będzie wybierał człowieka do misji, będą elemęty RPG odgrywane w naszej kwaterze głównej.
Będziemy
> wtedy kupować broń, reperować ją i co tam jeszcze możana. Będą to tylko przerywniki między

> misjami.
I mozna dodac takie cos: Misie: Prosta, Srednia, Trudna - wtedy najtrudniejsza to wiecej kasy
ale tez bron sie szybciej niszczy ...

Dobre, dobre. Obgadać trzeba jeszcze profesje, bronie i kwatere główną.Tak ogólnie to na razie Robek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze mozna robic tak... ze bede cele w misji i wtedy jak sie nie wykona jakiegos to sie daje kare na typa i odejmuje kase... to by bylo chyba na tyle zasad bo ja juz wszystko chyba jaze... wiec moze podsumujmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to tak profesje: Siłacz - gosciu, ktory nie boi sie otwartej walki
Mistrz Kamuflarzu - potrafi sie swietnie ukrywac w tlumie i zachodzic ofiarę
Łucznik - Najlepiej strzela z łuku, a z mieczem to tylko w ostateczności
Zabójca - Szybki, zwinny, używa lekkiej broni i świetnie się wspina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:23, Bumara napisał:

jak mówiłem dobże wykombinowane, ale z podsumowaniem wstrzymajmy się do jutra bo już późno
i musze lecieć.


no okey :p jak dobrze pojdzie to we wtorek zaczniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:26, Bumara napisał:

Witam wszystkic i proponował bym podsumować wszystkie pomysły na tę grę.

to zrob to jak byc cos pliska bo ja musze wlasnie zejsc :p a czekalem na ciebie :p ja wroce za jakies 20 min i wtedy moge zrobic to podsumowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto Podsumowanie pierwszych pomysłów na gre.
1. Wyznaczenie celu misji przez Przywódce Zakonu, oraz wykonanie przez niego mapy do zadania.
2. Klasy: Siłacz - gosciu, ktory nie boi sie otwartej walki
Mistrz Kamuflarzu - potrafi sie swietnie ukrywac w tlumie i zachodzic ofiarę
Łucznik - Najlepiej strzela z łuku, a z mieczem to tylko w ostateczności
Zabójca - Szybki, zwinny, używa lekkiej broni i świetnie się wspina
3. Ranking zdobytej kasy za zadania.
4. Co z owymi pieniędzmi, można zrobić.
5. Stopnie trudności zadań, kary za wykonanie i dodatki za dobre wykonanie.
6. Ustalenie, że ta gra to połączenie skradanki i gry taktycznej z elemętami RPG.

Co musimy Ustalić:
Wygląd kwatery głównej i rodzaj (zamek, dom, kanały, cała wieś?, etc.)
Reguły gry.
Inne sprawy?

Pragnę, też zaprosić wszystkich chętnych, aby wykładali własne pomysły i pomogli nam tworzyć tę grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:35, AbeFrugo napisał:

Zgłaszam się!
Zabójca - Abraham "Abe" Frugo. Narodowośc - Hiszpania/Niemcy.

Z klasą ok, ale nie wiem co z narodowościami. Gra komputerowa "Assassin''s Creed" opowiada historie członka zakonu asasynów, a była to sekta islamistów. Nie wiem więc co z narodowoścami ( np. czy nie będą one tylko z bliskiego wschodu). Jest to jedna z kwestii które czeba jeszcze ustalić.
Jeśli zaś chodzi o informacje o prawdziwym zakonie polecam wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Asasyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2006 o 18:56, Bumara napisał:

Inne sprawy?


no i tez ustalilismy jak bedzie wygladac sama misja (czyli przedstawienie jej wykonania, wraz z fabula itp., a pozniej ja dodaje plupke i proba ominiecia tej pluapki ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:14, Bumara napisał:

Jak wyglądał by nasza kwatera główna? Zamek czy co?


no mysle, ze tak ... mozna by zrobic ze w przerwach pomiedzy misjami mozna by tam gadac (takie teksty z fabula...)

[a teraz bardzo przepraszam, ale mam straszna goraczke i spadam sie klasc... Jutro siedze w chacie wiec sprobuje wymyslic reszte i zamiescic to na forum ...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować