Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Assassin''s Creed - Gra Forumowa

167 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 18:56, Bumara napisał:

Oto Podsumowanie pierwszych pomysłów na gre.
1. Wyznaczenie celu misji przez Przywódce Zakonu, oraz wykonanie przez niego mapy do zadania.
2. Klasy: Siłacz - gosciu, ktory nie boi sie otwartej walki
Mistrz Kamuflarzu - potrafi sie swietnie ukrywac w tlumie i zachodzic ofiarę
Łucznik - Najlepiej strzela z łuku, a z mieczem to tylko w ostateczności
Zabójca - Szybki, zwinny, używa lekkiej broni i świetnie się wspina
3. Ranking zdobytej kasy za zadania.
4. Co z owymi pieniędzmi, można zrobić.
5. Stopnie trudności zadań, kary za wykonanie i dodatki za dobre wykonanie.
6. Ustalenie, że ta gra to połączenie skradanki i gry taktycznej z elemętami RPG.

Co musimy Ustalić:
Wygląd kwatery głównej i rodzaj (zamek, dom, kanały, cała wieś?, etc.)
Reguły gry.
Inne sprawy?

Pragnę, też zaprosić wszystkich chętnych, aby wykładali własne pomysły i pomogli nam tworzyć
tę grę ;)


Wiecie co... ja bym usunął profesję Mistrz Kamuflażu, a to co on tam miał dać Zabójcy. Bo to by było tak samo ;)
Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak można było by zrobić, oraz dodać pozostałym 2 klasom jeszcze jakieś zdolności żeby było po równo.
Proponował bym takżę zrobienie z 3 czy 4 profesji. Skoro będziemy mieli zamek lub coś podobnego pasowało by mieć własnego kowala i innych potrzebnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie usuwac mistrza kamuflarzu! Swietny pomysl na postac wg mnie. Czym sie rozni od zabojcy? Zabojca skrada sie w cieniu, zeby z ukrycia zamordowac ofiare. Mistrz kamuflarzu moglby udawac kogos z otoczenia ofiary i nie wzbudzajac niczyich podejzen np. dosypac trucizny do posilku. ;) Moze byc ciekawie. I mysle, ze jesli klasa bedzie dostepna, to nic sie nei stanie, jesli nikt jej nie wezmie. Gorzej, keidy ktos bedzie chcial ja wziac, a nie bedzie mial mozliwosci. Poza tym ciezko byloby polaczyc te dwie kalsy, bo moim zdaniem roznia sie bardzo w sposobie wykonywania zadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zabojca w wiekszosci gier jest zwinny i chudy i o to mi chodzilo, ze on moze szybciutko podbiec do goscia i ciach... a pozniej sie wspinac itp... a mistrz kamuflazu to taki ktory by mogl udawac chlopa ktory slucha przemowienia i nagle bach nozem pomiedzy oczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy są jakieś narodowości, czy do kwatery głóównej dajemy jakieś z 3 lub 4 profesje (kowal itd.), bo ja wiem co jeszcze? ogólne zasady gry i przyłączena się do niej, czas i miejsce w którym historia ta się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no kowal by sie przydal ... albo mozna robic tak ze przed sama misja ja sie pytam: czy chcesz naprawic swa bron... i wtedy sie zabiera kaske za naprawe a zabojca ma w 100% dobra bron..., ogolne zasady to juz od jutro podam jakos w calosci, przylaczenie sie: Imie: zostaje takie jak sie user nazwya (czyli np. ja to syriusz.b), profesja, pochodzenie i chyba tyle, czas: musze sobie przypomniec... Miejsce: tak jak w grze Ziemia Święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:32, syriusz.b napisał:

no kowal by sie przydal ... albo mozna robic tak ze przed sama misja ja sie pytam: czy chcesz
naprawic swa bron... i wtedy sie zabiera kaske za naprawe a zabojca ma w 100% dobra bron...,
ogolne zasady to juz od jutro podam jakos w calosci, przylaczenie sie: Imie: zostaje takie
jak sie user nazwya (czyli np. ja to syriusz.b), profesja, pochodzenie i chyba tyle, czas:
musze sobie przypomniec... Miejsce: tak jak w grze Ziemia Święta...

Ok z czego chciałbym rozgraniczyć profejse i klase. Profesja to kowal, medyk/alchemik i takie tam, a klasa to np. zabójca czy mistrz kamuflażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 19:35, Bumara napisał:

Ok z czego chciałbym rozgraniczyć profejse i klase. Profesja to kowal, medyk/alchemik i takie
tam, a klasa to np. zabójca czy mistrz kamuflażu.


ja bym zostal przy medyk i kowal, no i moze byc gospodarz karczmy :p w alchemikow bym sie nie bawil bo to ma byc realne a nie z magia i eliksirami ... a zostaje i zabojca i mistrz kamuflazu pisalem kilka postow wyzej wyjasnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:37, syriusz.b napisał:


> Ok z czego chciałbym rozgraniczyć profejse i klase. Profesja to kowal, medyk/alchemik
i takie
> tam, a klasa to np. zabójca czy mistrz kamuflażu.

ja bym zostal przy medyk i kowal, no i moze byc gospodarz karczmy :p w alchemikow bym sie nie
bawil bo to ma byc realne a nie z magia i eliksirami ... a zostaje i zabojca i mistrz kamuflazu
pisalem kilka postow wyzej wyjasnienie....

tak wiem (co do zabójcy i mistrza). a z tym medykiem i alchemikiem to raczej myślałem, że było by to zamienne, bo jak wiadomo z historii asasynów pili oni wywar z marihuany (haszysz) i stąd ich nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 24.10.2006 o 19:40, Bumara napisał:

tak wiem (co do zabójcy i mistrza). a z tym medykiem i alchemikiem to raczej myślałem, że było
by to zamienne, bo jak wiadomo z historii asasynów pili oni wywar z marihuany (haszysz) i stąd
ich nazwa.

hehe no my tu raczej tego pic nie bedziemy :p ... to haszysz moze sie do karczmy zaliczac... :p ... dobra ja juz mykam bo siedze od rana przy kompie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 19:39, Bumara napisał:

I jak zaczynamy dziś grę?


nie wiem ... ja raczej chyba dzis nie zaczne bo mialem maly problem po wywiadowce... i teraz niby robie prace na biologie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 19:41, syriusz.b napisał:

> I jak zaczynamy dziś grę?

nie wiem ... ja raczej chyba dzis nie zaczne bo mialem maly problem po wywiadowce... i teraz
niby robie prace na biologie...

aaa, rozumiem, czasmi sam mam takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować